Şimdi Ara

LYS MATEMATİK GEO KAYNAK ÖNERİLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hedefim lys mattan 30 net ve geodan 10 net azda olsa temelim var diyebilirim. İlk bir aylık kısımda temelimdeki olan eksikleri düzeltmeyi planlıyorum günlük 7 saat çalışabilirim sıkılmadan yeterki şu netleri çıkartabiliyim.Edebiyatım ise bitmiş durumda yatmadan önce 1 saat tekrar yapıp yatıcam sizce mat ve geoda nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim :) Kaynak önerilerinizi bekliyorum herkeze sınavda başarılar

• Geometride fem ygs lys soru bankası ardından birey b olabilir daha zordur ama on netse hedefin gerek yok bence matematik de fem soru bankasi ve bilfeni oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escodeta kullanıcısına yanıt
    hocam açık söylemek gerekirse geometri körüyüm ben 10 net yapabilirmiyim sizce ?
  • Kardeşim simetri al ve bitir inş hallederiz benim de planım böyle

• edebiyattan sıkıntın yoksa matı 40a kadar çıkabilirsin geometride nolur pek bilmem ama 15 yaparsın en az ygsden sonraki şu 3 ayda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expenables -- 4 Mart 2015; 18:44:36 >
  • Nea7607 kullanıcısına yanıt
    inşallah kardeşim dediğini yapıcam iyi çalışmalar
  • Bende bu kitaplari bitirmeyi dusunuyorum guzel yani cozumlu olmasi kimya ve fiziktede fem uzerinden gitsem olurmu acaba tavsiye verbilirmisiniz bu konuda

• Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun

• expenables E kullanıcısına yanıt
    edebiyatta yardırıyorum :D zaten sınavda hedefim 50 net yapmak temel konularım bitti ıvır zıvırlar kaldı akımlar falan şiir inceleme vs. son hafta doping hafızaya gidicem işimi şansa bırakmamak için ama matta sıkıntım vardı dediğiniz gibi olursa çok iyi olur
  • Amin :)
  • PEDERR AMCA kullanıcısına yanıt
    3 ayda sadece mat2 çalışıcaksın gibi bişey bu yapılırmı yapılır tabi sürekli soru çözmen lazım mat2de ygsye benzemez lysde çalıştığın kadarını alırsın ygsde biraz şans işi
  • expenables E kullanıcısına yanıt
    anladım hocam çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için. İyi çalışmalar :)
  • simetriden calıs sonra bu kitabı çoz bence yaparsın cozumlerı teknofem de var birey b yi çözersen de 20 net rahat yaparsın
  • escodeta kullanıcısına yanıt
    anladım hocam çok teşekkür ederim yorumlarınız için. İyi çalışmalar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.