Şimdi Ara

LYS Başvurusunu Yapayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben başvurumu yaptım ama gözükmüyor.Başvurusunu yapamayan çok kişi varmış. Eğer çoğunluk başvuru süresinin uzatılması için dilekçe gönderilirse,süre eklenebilir.Yani dilekçe gönderelim.

• imkansız istesen 70 milyon dilekçe ver...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Ben başvurumu yaptım ama gözükmüyor.Başvurusunu yapamayan çok kişi varmış. Eğer çoğunluk başvuru süresinin uzatılması için dilekçe gönderilirse,süre eklenebilir.Yani dilekçe gönderelim.

nasıl gözükmüyor 2013 lys seçeceksin
  • Mesaj geldi mi telefonuna? Gelmediyse yanlış yere bakıyorsun demektir, geldiyse git buzlu su iç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 LYS'yi seçiyorum sınav giriş sayfası yerine başvuru süresi bitmiştir yazısı çıkıyor.Başrumuda yaptım kesin olarak.Bugün ÖSYM'ye gittim dilekçe yazmamı söyledi.Çoğu kişi kaçırmış başvuruyu,çok dilekçe olursa sürenin uzayabileceğini söyledi.
  • quote:

2013 LYS'yi seçiyorum sınav giriş sayfası yerine başvuru süresi bitmiştir yazısı çıkıyor.Başrumuda yaptım kesin olarak.Bugün ÖSYM'ye gittim dilekçe yazmamı söyledi.Çoğu kişi kaçırmış başvuruyu,çok dilekçe olursa sürenin uzayabileceğini söyledi.

aday bilgilerime bakacaksin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: II.Mehmed

quote:

2013 LYS'yi seçiyorum sınav giriş sayfası yerine başvuru süresi bitmiştir yazısı çıkıyor.Başrumuda yaptım kesin olarak.Bugün ÖSYM'ye gittim dilekçe yazmamı söyledi.Çoğu kişi kaçırmış başvuruyu,çok dilekçe olursa sürenin uzayabileceğini söyledi.

aday bilgilerime bakacaksin

Doğru yere bakıyorum.ÖSYM'deki arkadaşta baktı ve aynı şey çıktı.
  • Aday bilgilerime bakinca ne cikiyor sende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.