Şimdi Ara

LYS 1 KOLAY DEGILDI FAKAT KORKARIM Kİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET KOLAY DIYEMEZ KIMSE HATTA ZORDU BILE DIYEBILIRIZ AMA NE HIKMETTIR KI HERKES YAPMIS ABI. YANI FORUMA TROLL DESEM BILE CEVREMDE 40-50 K DA OLAN ADAMLAR VAR VE 40 USTU MAT ISARETLEYENLERI VAR..

4-5 KDA OLU HATTA 14 K DA OLUP 1 YANLIS BEKLEYEN FULL BEKLEYEN VAR..

• Kardeşim işaretleyip,beklemekle olsaydı herkes yapardı.Ygs de gördük.Takma insanları 1 hafta sonra görcez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendinde söylemişsin İŞARETLEMİŞ
  • önemli olan işaretlemek değil
  • neden yanlıs cıksın kı? o degılde bu adamlar normalde 30 netı zor goruyodu sımdı 45 ısaretledıysen 10 tane yanlıs cıkartmıcak ya..

edit: ya hayır vallahı gozum yok ınsallah dogrudur ısaretledıklerı ama kendıme soruyorum bu adamlar bu kadar yuksek yaptıysa sen nıye fulleyemedın gıbısınden.. cunku herkes kendınden beklenenın ustunde basarı vermıs gıbı.. neyse ne gelırse gelsın allaha sukur o ayrı ama ıste ıcımı doktum buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canı Sıkılan Adam -- 19 Haziran 2014; 18:59:07 >
  • kardeş işaretlerin yarısı yanlış çıkınca hani hani dersin onlara :D boşver takma. troll dolu etraf ağır troller. onlara göre LYS 2014 matematik sınavı tarihinin en kolay sınavı XDDDDDDDDDDD
  • Yapan vardır ama çok azdır inan.

• Kardeş fen lisesindeyim ygsden çıktıktan sonra sınıf sonuncusu gözüküyodum beyanlara göre sıralamam 5 k geldi ve atıp tutanlardan sadece 3 kişi geçmiş beni Not: sınıf 25 kişi
  • Hocam ygs den sonrayı hatırla herkes kolay diye bağırıyordu neyin ne olacağı belli olmaz hayırlısı her şeyin

• Mahrok1 M kullanıcısına yanıt
    hocam benım bahsettıgım adamlar yalan soylemıyo yanı cevremdekı ınsanlar ne yaptıysa onu soyluyo adam
  • Canı Sıkılan Adam C kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim sorular açıklanmadığı için belli olmuyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.