Şimdi Ara

LvL 59 Asasmı--Okçumu İtemler Şöyle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Archer=+7 İB--+8 Fp Set

Sizce Hangisi olmalıyım Ben Bi Yerlere Çıkıp Uzaktan Ok atasım Gelio Sizce ne Oliyim Asas İyi Diolar Ama Okçuyu Çok Seviyorum Genede Arklarım Sizin Görüşlerinizi İstedim

• upupupupupup
  • quote:

Orjinalden alıntı: RASKOL33

Asas=+7 Dual Shard-+7 ChitinSet
    Archer=+7 İB--+8 Fp Set

Sizce Hangisi olmalıyım Ben Bi Yerlere Çıkıp Uzaktan Ok atasım Gelio Sizce ne Oliyim Asas İyi Diolar Ama Okçuyu Çok Seviyorum Genede Arklarım Sizin Görüşlerinizi İstedim

ewt aynı durum bendede geçerli okçuda daha cok zevk alıorum okçu kullanmak istiorum ama asas her acıdan daha ideal o yüzden asasım hem asasın itemide düzgün dual +7 sahrdlar yeter zaten ayrıca herzaman önerdiğim gibi okçuya +7 chitin set öneririm
  • aredream için tabiki asas fakat kascaksan her ikisi de olabilir...
  • ARk Kasmıcam Ama Bu Oyunu Zewk İçin Oynıcam Okçu Olcam Çok Zewk WErio

Zaten Arenada Bende +7 Chitin Set wardı +6 EnionBowlu Archer 652 Damage wuruodu Seri Seri

Ben Okçu Olsam Mageye Gömcem 1000-1000 Off Bide Town Kapı Önlerinde İİ Np kasarım

Ayrıca g3-g2-g1 PAthosda 59 LwL okçuyum 23k Np War Clan Ariyorum
  • andream ıcınse asas yok ben 80 e kasıcam dıosan okcu
  • Ardream için assassin den vazgeçme derim derdini anlayabiliyorum can sıkıntısı ama pişman olabilirsin
  • Arkedeş Anlıyorum Can Sıkıntısı Ama Anlamıyorum

Bazen Bi Skill Wuruyom 62 lwl MAster Werioru Kesiom

Bazende 59 LwL warriorla Vs Yapınca Bi spike Wuruom Arkadan Thurust Sekio

Bazende 1 skill wuruom yanında 3 R acayip Combo Yapıom

:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: RASKOL33

ARk Kasmıcam Ama Bu Oyunu Zewk İçin Oynıcam Okçu Olcam Çok Zewk WErio

Zaten Arenada Bende +7 Chitin Set wardı +6 EnionBowlu Archer 652 Damage wuruodu Seri Seri

Ben Okçu Olsam Mageye Gömcem 1000-1000 Off Bide Town Kapı Önlerinde İİ Np kasarım

Ayrıca g3-g2-g1 PAthosda 59 LwL okçuyum 23k Np War Clan Ariyorum

23 k np var g1 clan istiosun karus musun human mı patos ta
  • Humanım Eğer Senin Clanın Warsa İSmini Söyle Tanırım 23k Np War dirum Kimse İnanmıo SS Yolluyorum Ps Diolar

Ama g1 bile olsa 65 lwl adamlar Bana Eziq Muhhabeti Yaparsa O CLandan Çıkarım

Dostluk Güzel Olsun

Ayrıca Güzellik Yapcaksan At Bana Bİ Ally:)
  • walla okculukda town önünde iyi np kasasrsın
    ama asas olursan her yerde kasarsın (bence)
  • Shard +7 al kolluk ve bot +8 fp olsun kalanlar +7 chitin
  • Çoktan Takasımı Yaptım +7 İB ye Adam +3 Cb-+6İB---+1 İb werdi

Takas Ettim İb +6 Yı +7 e +1 İb yide +5 E Bastım +3 Chitin Bowda +4 Oldu

Bu 3 İtemi Werip +7 Chitin Bow Aldım Sizce İyi Ettimmi

Fplerim +8 Set Chitin Kafalık +7 DD
  • şoyle soyliyim eğer acil np kasmak istiyorsanız okçuluk derim çünkü uzaktan vurduğunuz için çok az ölüyorsunuz ve np kaybı en aza iniyo ve eğer iyi bir yayınız warsa ks ile baya bi adam alıyorsunuz
  • Arkadaşlar Aklımda Tek SOru War 2 Tane +8 Shardım War

Shardın Tekiyle :SS: +0 Takas etsemmi Diğer Shardı Satıp Dual Kekuri Çekiyimmi?

Yanlış Oldu Shardlar +7 :)

+8 Deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASKOL33 -- 18 Şubat 2007; 20:11:44 >
  • çift shard +8 fp ya da +7 chitin set=asass spike=inflickt %600 damage desem nasıl olur acaba...
  • assas herzmn daha avantajlı ve daha iyi np kasar ama okçu olm da zevklidir. karar sana kalmış
  • BAK SPİKE 1 KEZ VURUYOR %600 DAMAGE VE DOLMASINI BEKLİYORSUN AMA OKÇU DA DAMAGE %200 5 Lİ OK VE BU %200 5 KERE SAPLANIYOR YANİ %1000 OLUYO ONA GÖRE KARARINI VER AMA ASAS GERÇEKTEN İYİ AMA DAMAGE ÖNEMLİ DİYORSAN OKCU
  • peki o 5li okun hepsini naısl isabet ettireceksin söyler misin bana? naısl spike sıyırıyrosa,5li okta sıyıyır admaın içine girmen lazım en fazla 3 ok isabet eder oda spiekl kadar veri cs skili spike'dan daha yavaş doluyor..okçu partilerde takılacaksın zate town karşısına gecip pat pat sıralayacaksın okları...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.