Şimdi Ara

lütfen yardım steam hesabım ele geçirildi:(:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cok acil yardım lütfen steam hesabım ele gecirildi yeri bursaı mı bilmiyorum heycandan imla hatası yapabilirm fakat şöyle şansım var ki telefondan steame bağlıyım eğer tel dende çıkarsam bir daha asala giremem mail ve şifre değiştiremiyorum oyun oynarken de bana başka bilgisayardan steam hesabınıza girliyor diye hat verip oyun kapanıyor lütfen ne yapmalııyım birde 85 liralık para var onu alayım en azından:(((

• steam desteye yazmak istiyotum ingilizce ne yazsam
  • https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6416-FHVM-3982&l=turkish hemen bu sayfaya gir lock yazıp enterla hesabın kitlensin sonra şifreni değiştir . yanlız hesap kitlenince bir süre multiplay oynayamazsın.hesabın sana ait olduğunu kanıtlaman gerekir.

mobilden şifreni değiştir.mobil güvenlik kullan!!!
    hesabını kitledikten sonra durumu izah eden basit bir ingilizce ile steam desteğe yaz.ve hesabın sana ait olduğunu kanıtlamak için ilgili yönergeleri takip et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 8 Ocak 2016; 1:30:11 >
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam hallettim emailimi kurtardim sonrada steam sifremi degistirdim konu silinebilir saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.