Şimdi Ara

Lütfen yardım edin bilgisayar coştu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim C diskinin boyutu 40 gb, 1.76 gb boş yer vardı birşeyler siliyim dedim sildikçe boş alan boyutu düşmeye başladı 250 mb yer kaldı yardım edin lütfen hiç birşey yüklenmiyor !

• Geri dönüşüm kutusunu boşaltın, sildiğiniz programların dosyalarını Program Files'dan silin, bilgisayarı yeniden başlatın :)
  • torrent programı yüklü ise indirdiği dosyaları c belgelerime kayıt ediyorsa sürekli c de boş alan azalır.Torrent programınız varsa inenleri d ye kopyalayın ve indirmeyi bir daha başlatın bir kez chek ettikten sonra kayıpsız indidrdiğiniz yerden inmeye devam eder.'2. olarak jdownloader veya benzeri bir program kullanıyorsanız bu programda indime dizii neredese oraya otamatik indirir.KUllandığınız programlara dikkat edein.2. olarak pc yi tek siz kullanmıyorsanız kardeşiniz vs kullanan varsa bazı dosyaları gizli şekilde c ye kopyamamış olabilir .
  • Bir iki şey sildim 4 gb boş yer oldu ucuza hdd satılan bir yer biliyor musunuz ordan bi hdd alayım yeni.Yinede teşekkür ederim
  • Ses sistemleri topiğinde bilgisayardan bahsediyorsun arkadaşım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipp10

Ses sistemleri topiğinde bilgisayardan bahsediyorsun arkadaşım!

pardon konu açarken o topikte değildi ! anlamadım ? özür dilerim kırdıysam seni şahzadeleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.