Şimdi Ara

Lütfen yardım 2 yıldan beri bu filmi arıyoruum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben iki üç sene önce bi film izlemiştim. Ama adını unuttum şimdi lütfen yardım edin.

Filmde kadın bi gün uyanıyodu pazartesi, herşey normal. Bigün uyanıyodu cuma kocası ölmüş kızı yaralanmış. Ertesi gün uyanıyodu salı kocası sapasağlam böyle gidiyodu.

Lütfen yardım edin ya artık patliicam

Filmde kadın kocasını ve kızını bu olaylardan kurtarmaya çalışıyo. Bu arada kızın yaralanması trafik kazası değil cama çarpıyo. Kocası ise tır kazasında ölüyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeyxey -- 10 Temmuz 2012; 18:58:35 >

• Filmden herhangi bir oyuncu hatirliyormusun? izlemis gibi hissediyorum ama hatirlayamadim.
  • Hayır malesef yaa :( Sarışın bi kadındı galiba ama ondanda emin değilim :(

Zaten tv de izlemiştim hiç dikkat etmemişim
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 11 Haziran 2018; 19:0:28 >
  • kusura bakmayın bilgisayarımda biraz problem var ben de yanlışlıkla 2 tane açmışım. Hem üst konuyuda yeni farkettim. Nasıl kapatılacağını da bilmiyorum konuyu acemiyim biraz.
  • up

• Olabilir mi?
  • Yok bu film değil yaa bundan eskiydi film :(
    Ama teşekkürler yine de.
    Ben de araştırıyorum ama bulamadım bi türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRock!_06

Yok bu film değil yaa bundan eskiydi film :(
    Ama teşekkürler yine de.
    Ben de araştırıyorum ama bulamadım bi türlü.

Rica ederim, bu film izlediğin filme çok yakın izlemeni tavsiye ederim
  • Kendim ararken buldum :D çok mutluyum şu anda

• quote:

Arkadaşlar ben iki üç sene önce bi film izlemiştim. Ama adını unuttum şimdi lütfen yardım edin.

Filmde kadın bi gün uyanıyodu pazartesi, herşey normal. Bigün uyanıyodu cuma kocası ölmüş kızı yaralanmış. Ertesi gün uyanıyodu salı kocası sapasağlam böyle gidiyodu.

Lütfen yardım edin ya artık patliicam

Filmde kadın kocasını ve kızını bu olaylardan kurtarmaya çalışıyo. Bu arada kızın yaralanması trafik kazası değil cama çarpıyo. Kocası ise tır kazasında ölüyo.

SIRADIŞI dostum begenmemistim filmi bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Kendim ararken buldum :D çok mutluyum şu anda

Keyifli seyirler

• quote:

Kendim ararken buldum :D çok mutluyum şu anda

• Sizin anlattığınıza dayanarak konusu ilginç gibi geldi ancak imdb puanı biraz aşağılarda.
  • Ya ben de öyle çok güzel blmuyorum ama takılmıştı kafam işte :D
    Bugün indirdim izlicem şimdi :D
  • quote:

Ya ben de öyle çok güzel blmuyorum ama takılmıştı kafam işte :D
    Bugün indirdim izlicem şimdi :D

o kadar heyecan ne yaptın güzel bulmuyosan insanlarıda uğraştırdın
  • Arkadaşlar merhabalar,

Uzun zamandır bende bir film arıyorum.
    Çok önceden izledim filmi ama birtürlü ismini hatırlayamıyorum.
    Filmin başlayışı bile ilgi çekici aslında. Evde olan genç kız annesiyle telefonda konuşuyor. Annede yanlış hatırlamıyorsam trafikte. Fakat telefonla konuşurlarken evin kapısı çalıyor. Ve kız kapıyı açıyor. Hat kesiliyor. Ya da telefonu eve zora giren adam alıp anneyle konuşuyor. Kız ya bir adam tarafından kaçırılıyordu ya da öldürülüyordu onu tam hatırlayamıyorum. Anne bir şeylerin ters gittiğini anlayıp arabadan inip trafiğin ortasında evine koşmaya başlıyor. Film boyunca kadın o adamı bulmaya çalışıyor. Adam hırsızdı yanılmıyorsam. Filmin sonunda da buluyordu. Lütfen biri izlediyse yardımcı olsun. Şimdiden çok teşekkür ederim...
  • Konu ilginc ama bakalim belki bende izlerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.