Şimdi Ara

Lütfen bana oyun öğretir misiniz? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: DanGWaR

Half life mükemmel seçim çünkü fps oyunlarının babasıdır

Sallama abicim yau!! Ne babası?

Yeni öğrenenelere yanlış bilgiler vermeyelim.
  • evet oyun dünyasına hoşgeldin.

oynayacağın oyunları ben sana sıralayayım
    1- half life 1
    2- wolfenstein
    3- call of duty 1
    4- battlefield 1942
    5- call of duty 2
    6- battlefield2
    7- halflife 2
    8- lord of the rings battle for middle earth
    9- lord of the rings battle for middle earth - rise of the witchking

bu oyunları bu sıra ile oynamaya dikkat et. ayrıca worms 3 armageddon oyununu da vakit buldukça oyna
  • Arkadaşlar, yıol alıyorum ama takılıyorum, şöyle ki,

Önerileriniz üzerine Half Life 2 oyununu edindim.

iso dosyasini mount ettim,
    install yaptım oyunu kurdum
    crack dizininden Hl2 yi kopyaladım, orjinali ile değiştirdim /tüm bunları aynen tarif edildiği gibi yaptım/
    ama yinede oyunu başlatamadım
    nerede hata yapıyor olabilirim acaba?
    siz hiç kurdun mu bu oyunu, ne zor şeymiş bu.
    Eklentilerini de mikurmalımıyım, hangi dizine açmalıyım?
    Sevgiler
  • benim tavsiyem eski oyunlardan başlama counter gibi.Sonra ekran kartının modeli geçcek.Daha iyi ekran kartı gerektiren oyunlar çıkcak.
  • benim hl2 öyle yüklenmediği için yorum yapamıyacam ama serden devam etsen daha iyi olurdu yani hl1-hl2-hl2ep1 ... veya hl1 dn sonra opposing force,blueshift,decay,uplink bunları dene
  • bir daha düşün..half life gelmiş geçmiş en iyi fps dir..half life2 bile anca yanına yaklaşabilmiştir..diğer fps lerin hepsi ondan copy dir..valla ben ilk blg oyunu olarak half life oynamışımdır..

quote:

Orjinalden alıntı: moonshine traffic

quote:

Orjinalden alıntı: DanGWaR

Half life mükemmel seçim çünkü fps oyunlarının babasıdır

Sallama abicim yau!! Ne babası?

Yeni öğrenenelere yanlış bilgiler vermeyelim.

• quote:

Orjinalden alıntı: RedKid:.

bence GTA Vice city ile başla diğer türlerdeki oyunlara göre daha basit bi oynanışı var

• quote:

Orjinalden alıntı: Yakuza34
    quote:

bence GTA Vice city ile başla diğer türlerdeki oyunlara göre daha basit bi oynanışı var

ama ingilizce bilmiyorsanız görev yapmada zorlanabilirsiniz. ayrıca oyun çok gevşek bir oyun. disiplin yok. askeri zeka yok. paso serseri mayın gibi dolaşıyorsun. amaç ne oyunda para babası olmak.

half life da hem hayatta kalmaya çalışıyorsun, insanları kurtarmaya çalışıyorsun ve insanlığı kurtarıyorsun. kutsal bir amaç yani

half life en iyi başlangıçtır. 6 mesaj yukarıdaki sıralamadan şaşmamak lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: caneryolal

ama ingilizce bilmiyorsanız görev yapmada zorlanabilirsiniz. ayrıca oyun çok gevşek bir oyun. disiplin yok. askeri zeka yok. paso serseri mayın gibi dolaşıyorsun. amaç ne oyunda para babası olmak.

half life da hem hayatta kalmaya çalışıyorsun, insanları kurtarmaya çalışıyorsun ve insanlığı kurtarıyorsun. kutsal bir amaç yani

+1 araba yarışı olarak NFS nin eski serilerinden öğrenebilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: caneryolal

quote:

Orjinalden alıntı: Yakuza34
    quote:

ben sadece arkadaşın oyunlara eli alışsın diye gta dedim dediğin gibi oyunda çok dolaştığın için ister istemez alışıyosun ana tuşlara vs. artı oyunun türkçe yaması da var yani ingilizceye de gerek yok bi de eğer sistemi düşükse diye basit bi oyun soöyledim

• Call of duty oynayarak başlayabilirsin gerçekten mükemmel bir fps ve inanılmaz bir savaş atmosferi içeriyor.

Bazen oyuna o kadar dalıyorum ki adamım ölünce sinirden küfredip ağlıyorum.
  • siz didinin o oyun şu oyun diye.adam hatim indiriyorortalıklarda yok
  • Hey Biri.acaba sakıncası yoksa seni tanıyabilir miyim.kaç yaşındasın hangi okuldasın neler yaparsın.çok samimi ve dürüstsün valla.
    tabi bir sakıncası yoksa.
  • dikkat et kardeş çok kaptırma oyunlara kendini sonra Fuckara99 a benzersin. hangi birine yetişeyim pc-ps2-360 yakında ps3....
  • Bazı oyun türlerinde başlaman gereken oyunları yazayım:

Hack&Slash: Diablo seisi

Spor (Futbol): Pes serisi

Action: Max Payne serisi

Strateji: Starcraft

Fps: Quake ve Half-Life

Adventure: Monkey Island ve Broken Sword serisi

Araba Yarışı: Nfs Porsche Unleashed (Zaten bu oyunu bitirdiğinde yön tuşlarına olan hakimiyetin katlanır)

En son olarak RPG türüne başlarsın. Aslında bana göre en kral oyunlar RPG oyunlarıdır. Ancak bu oyun türüne giriş yapabilmen için iyi bir ingilizce şart.

Sakın ama sakın online oyunlara bulaşma yoksa tam bir bağımlı olursun. Counter-Strike'a da bulaşma derim hazır modası hafif geçmişken. Bağımlı olmamak için hikayeye önem vermelisin. Hikayeyi anlamak için de İngilizce'ni yavaş yavaş geliştirmelisin. PC nin yanında her zaman bir sözlük bulundur. Sinemaya gider gibi oyunu bitirip silersin. Sonra bir gün canın çekerse tekrar yüklersin felan. Film izler gibi. Böylesi çok daha zevkli oluyor. Pc ye sadece bir tane güzel bir oyun yükle ve onu bitirmeden başka bir oyuna geçme. Bu uyarılarımı dikkate alırsan hem oyunlardan daha çok zevk alırsın hem de sağlığınla oynamamış olursun. Hem de aldığın Pc 5 yıl sana rahat yeter. Düşünsenize beyler mesela baldurs gate+morrowind+oblivion 1 sene zaten

RPG türü içinse bir sürü oyun var hangisini sölesem diorm. Aslında direk Fallout, Forgotten Realms ve Elder Scrolls serileri derim ama onlar cok agır gelir sana. Mesela Fable ile başlayabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuanoM -- 7 Mayıs 2007; 23:46:32 >

• sen en iyisi mario la başla
  • çoğu oyun w.a.s.d ve yön tuşları ile oynanır w ileri a sol d sağ s geri yön tuşları da olabilir ama bazı oyunlar hem wasd hem de mause ile oynanır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tatianass

sen en iyisi mario la başla

• quote:

Orjinalden alıntı: darkdarkprince

çoğu oyun w.a.s.d ve yön tuşları ile oynanır w ileri a sol d sağ s geri yön tuşları da olabilir ama bazı oyunlar hem wasd hem de mause ile oynanır.

• quote:

Orjinalden alıntı: darkdarkprince

çoğu oyun w.a.s.d ve yön tuşları ile oynanır w ileri a sol d sağ s geri yön tuşları da olabilir ama bazı oyunlar hem wasd hem de mause ile oynanır.

+1
    herş eyi açıklamış arkdadaş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.