Şimdi Ara

Lustral Kullananlar Bir Bakabilir mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
138.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iyi sabahlar.. sorunuz olursa eczaciniza doktorunuza cekinmeden sorun.. kimse sizinle dalga falan gecmez.. insanlari dogru yonlendirebilmek icin egitim aliyoruz.. sizler icin variz :)) sorunuz olursa bilgim dahilinde ben de yardimci olmaya calisirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

quote:

Orijinalden alıntı: alia54

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar lustrali araştırdım aslında tam bana yarayacak ilaçmış. hayatta hiç birşeyden mutlu olamıyorum sürekli sıkıntı basıyor gelecek kaygısı ailenin baskıları parasızlık herşey üstüste gelince kafama sıkıp gidesim geliyor. çare bu ilaçmıdır

evet :D. doktordan izin almadan kullanma tabi :D. bide birden bırakırsan fena depresyona girip kendine zarar verebilirsin de :D

psikiyatriye mi gidicem hocam

evet :D

@CemUsUs birkişide birkaç psikolojik sorun olabilir mi?. bende okb ve sosyal fobi olduğu kesin, fakat turret sendromundan da şüpheleniyorum, sınıfta kızların yanında fln, sesli sesli küfür şeklinde kelimeler söyleyebiliyorum, veya evde babam yok diyelim (babamdan korkarım :D ) anırır gibi bağırabiliyorum. biraz hoşuma gidebiliyor öyle gürültü çıkarmak :D. veya ramazanda sabah namazına gidiyorduk arkadaşlarla, çarşıda bi cami vardı oraya giderken çarşıda bağırarak müstehcen kelimeler söylediğim oluyordu.. bu arada sınıfta söylediğim küfür gb olan şeyler, birine küfretmek gibi değil de belli kelimeleri söylemek yani, veya inek sesi çıkardığım da oluyordu :D

teşekkürler iyi geceler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alia54 -- 15 Eylül 2011; 5:34:18 >

• sn alia54;

siz biraz okumussunuz sanirim.. ben de doktorun karsisina gecip "sunu sunu yapiyorum dolayisiyla bende bu bu ve bu var" diye ukalalik yapmistim.. biz boyle kesin bakmiyoruz o olaya demisti :)))

temelde ikiye ayrilir; sizoaffektif bozukluklar ve anksiyete bozukluklari.. sizinki ve benimki gibi anksiyete bozukluklari nereye ceksen oraya gider ve baglantili olarak beraber seyredebilir. bence sizde ne var diye dusunmeyin.. doktorunuzla paylasin soyle yapmak istedim boyle yapmak istedim diye.. ayrica hic sevmedigim ama dogru olan bir tavsiye benden; su okumayi da birakin artik :)) kendinize hastalik begenip durmayin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

sn alia54;

siz biraz okumussunuz sanirim.. ben de doktorun karsisina gecip "sunu sunu yapiyorum dolayisiyla bende bu bu ve bu var" diye ukalalik yapmistim.. biz boyle kesin bakmiyoruz o olaya demisti :)))

temelde ikiye ayrilir; sizoaffektif bozukluklar ve anksiyete bozukluklari.. sizinki ve benimki gibi anksiyete bozukluklari nereye ceksen oraya gider ve baglantili olarak beraber seyredebilir. bence sizde ne var diye dusunmeyin.. doktorunuzla paylasin soyle yapmak istedim boyle yapmak istedim diye.. ayrica hic sevmedigim ama dogru olan bir tavsiye benden; su okumayi da birakin artik :)) kendinize hastalik begenip durmayin :))

:D haklısınız :S. . bana ilk arkadaşım anlatmıştı turret sendromunu. basshunter da fln varmış :D. sende de var galiba fln dedi :D öyle okudum. araştırmayı severim.. doktorumla da konuşurum bu konuları. neyse teşekkürler :)

• Bende 2 yıl önce Panik Bozukluk teşhisiyle 6 ay kadar kullandım, şiddetli iştah, cinsel istek azalması, konsantrasyon bozukluğu gibi yan etkilerini fazlasıyla yaşadım maalesef, o derece şiddetliydi ki 1 yıl içinde 74 kg dan, 97 ye kadar çıktım, sık sık psikotik ilaçlar kullanmışımdır, yan etkisi lustral kadar aşırı hissedilebileni olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTriviuml

quote:

Orijinalden alıntı: Impavide

2 yıl boyunca lustral kullandım bırakalı bir sene oluyor çok sakat bir ilaç.İlacın en kötü yan etkisi iştah açması ve bunla beraber aşırı kilo aldırması günde altı öğün yiyordum resmen 97 kilo olmuştum ve ilacı bıraktıktan sonra zar zor toparlandım.

Tam tersi lustralın yan etkilerinden bir tanesi iştahsızlık ve kilo kaybı. Lustralın yanına hangi ilac verildi kesinlikle kilo aldıran odur

Yanında beloc kullandım.

• 2 sene önce bir süre Lustral kullandım, iştahsızlık yapıyor.Sabah erkenden uyanıyordum, öğlen filan uyku yapıyordu.
    Ayrıca iktidarsızlık yapıyor
  • Bende Lustral kullanıyorum. Akşamları 1.5 tane içiyordum. Psikiyatriye gittiğimden dolayı. İştah açıyor, uykumu getiriyor. Acayip bir ilaç. Yarın doktora gittiğimde bitirecem bütün ilaçları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alia54

beyler 15 yaşındayım okb var bende. 2 aydır fln doktora gidiyorum. ilk başta 50 mg lik lustral kullandım. bitince 100mg kullandım. 2 gün önce bitti 100 mg olan. doktora arkadaşım erken boşalıyor fln demiştim. 50 mg lustral in numunesinden verdi. arkadaşın evinde duruyordu o numune olanlar. neyse, benim 100 mg bitince yenisini alcaktım. reçeteyle ilgili bi sorunlar fln çıktı. bugün randevuya gidince yeni yazdırdım reçete. 50 mg alıp başka ilaca geçmeyi düşünüyoruz (dikkat toplamam için bi ilaç) arkadaşla dolaştım çarşıda, gelince eczane kapanmıştı. bende dün ve bu gece arkadaşımın evinden numune olan 50 mglik haplardan içtim. bu gece canım baya sıkkındı, küçük şeylere sinirleniyordum biraz, arkadaşım facebookta her zaman yaptığı saçma esprilerden yaptı. küfrettim. biraz daha yaptı engelledim baya sinirlenip :S.

acaba 50 mg olan yetersiz mi geldi ki?

Kardesım ılacı yurtdısından temın etmeye calıs bızım buradakıler kırec ...

• quote:

Orijinalden alıntı: lovemedo

Kullanırken iyiydi gerçekten yaptıklarımdan, gördüklerimden ekstra bi keyif alıyodum. 1 sene gibi bi süre kullandım ama bıraktıktan sonra eskisinden de beter oldum diyebilirim. (Ki pat diye kesmemin de etkisi vardır) Psikiyatrımla da 2-3 ayda bi görüştüğümüz için kontrol de etme şansımız olmadı, salıvermiştim. Şu an kararsızım ihtiyacım varmış gibi hissediyorum, diğer yandan da korkuyorum. Bilemedim ya..

hocam cipralex kullanabilirsin.lustral ağır bir ilaç ve uzun vadede karaciğerde yağlanma yapıyo ki bendede öyle olmuştu,3 senedir cipralex 5 mg kullanıyorum,lustral kadar olmasada durumumu stabil tutmaya yetiyor,bunu ilacı kestikten 2 gün sonra anlıyorum.arada bir karaciğer ile ilgili testler ve kan tahlili yaptırıyorum ilacın herhangi bir zararı olmadı daha.piyasada 5-10-20 mg lık 14+14 lük tablet olarak satılıyor uzun süre gitmesi açısından 20lik olanı yazdırıyorum ve 4e bölüp kullanıyorum 4 aya yakın gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistik yönetmen -- 15 Eylül 2011; 18:04:38 >

• hocam bendede okb + panik atak vardı lustral a 50 ile başladım şuan hala 100 deyim 8 ay oluyor kullanalı panik atakta ciddi bir düzelme gördüm hatta bitti diyebilirim okb de ise azalma olsada ne yazıkki bittiğini söylemek mümkün değil bu arada malesef boşalma süresini uzatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_fb** -- 15 Eylül 2011; 18:14:43 >
  • Bende uzun süredir Prozac kullanıyorum. Onun yanına Rileptid 1mg diye bir ilaç verdi doktor. 2 gündür yarım içiyorum. Kafam 1 milyon gibi.
  • Bende kullandım. Hala kullanırım. Bu son kutu. Bende iştah açması oldu ama kilo almadım. Artık ne biçim bir metabolizmam varsa

Doktor baş ağrısı ve dikkat dağınıklığı için vermişti. Baya faydasını gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Becker -- 15 Eylül 2011; 19:04:02 >
  • geç boşalma yapması çok kötü yav :S. ilk içtiğim zamanlar hapı çok terletiyordu bide, bi mastürbasyon yapam demiştim. nası terlemiştim var ya bütün terlerimi toplasak 2 bardak çıkardı :D. doktorum lustrali braktırcaktı, 50 den 100 e çıktım. 2 gün önce tekrar 50 yazdı. lustralı bırakcam. concerta ya geççem. ama lustrali bırakmak istemiyorum. konuşcam doktorla tekrar. 100 mg ile devam etcem. ayrıca 2 haftada bir gelirsin dedi okul varken bende daha sık gitcem okulu ascam :D
  • okb dostlar ne var ne yok nasıl gidiyo hayat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doit

okb dostlar ne var ne yok nasıl gidiyo hayat

iyi be nasıl gitsin, takılıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behzat Ç.

Ben de sinirli bir insanım ama kendi kendime öfke kontrol yöntemleri geliştirdim, irademe de güveniyorum ama kilo açısından kullansam mı acaba? Belki bana da kilo aldırır.

hocam ben paxil kullanmıştım 1 ayda 6 kilo almıştım ama aldığım kilolar tamamen göbeğe ve göte gitmişti bence normal yollardan kilo almaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

quote:

Orijinalden alıntı: Behzat Ç.

Ben de sinirli bir insanım ama kendi kendime öfke kontrol yöntemleri geliştirdim, irademe de güveniyorum ama kilo açısından kullansam mı acaba? Belki bana da kilo aldırır.

hocam ben paxil kullanmıştım 1 ayda 6 kilo almıştım ama aldığım kilolar tamamen göbeğe ve göte gitmişti bence normal yollardan kilo almaya bak

Fikrim anında değişti, sağolasın

• çok otuz bir çekmekten hep bunlar.
  • Okb lusteal erken boşalma ne alaka bunlar ne ? Erken boşalmayı sormuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.