Şimdi Ara

Lumia 930 Mikrofon Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Lumia 930 cihazımda görüşme sırasında handsfree açınca sesim karşıya gitmiyor. Ahizede konuşunca normal. Ayrıca whatsapp, ses kaydedici, shazam gibi uygulamalarda da mikrofon çalışmıyor. Sürüm güncelleyeyeim düzelir dedim ama Windows 8.1 de video kaydında ses kaydediyordu fakat Windows 10 a geçince video kaydında sesi kaydetmiyor. Bu cihazın 4 mikrofon ile surround ses kaydı yaptığını biliyorum ama bendeki sorun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı çözemedim. Aynı sorunu yaşayanlar var mı ? Ya da bu sorun ile yardımcı olabilecek var mı ? Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Lumia 930 kullananlarda ayı sorun yok mu ?
  • kronik lumia 930 problemi ,donanımsaldır. garantisi varsa gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: einlied

kronik lumia 930 problemi ,donanımsaldır. garantisi varsa gönderin.

Donanımsal olduğunu sanmıyorum. WP 8.1 Cyan sürümünde normal çalışıyor, Denim sürümünde sadece video kaydederken çalışıyor WP 10'da ise hiçbir uygulamada çalışmıyor. Bu konuyu bayağı araştırdım. Okuduğum yabancı forumlara göre dış ülkelere gönderilen yazılımlarda sorunlar çözülmüş. Bu sorundan dolayı herkes garantiye göndermiş fakat hiç kimse çözüm alamamış. Sanırım bu şekilde kalmaya devam edecek.
  • kabipara K kullanıcısına yanıt
    Bizzat ben yaşadım mikrofon sorununu , 930 u yolladım 40-45 gün sonra anakartı değişmiş olarak geldi.

• Sorun yazılımsal, donanımsal sorun değil. Aynı sorun bende de vardı cihazı win.8.1 geri aldım sorun kalmadı win. 10 yükseltince sorun devam ediyor . Microsoftla yaptığım görüşmede sorunun yazılımsal olduğu ve sonraki güncellemede çözüleceği söylendi.
  • Aynı sorun bende de var ilave olarak 3 gündür ekranda da sorun başladı

• Yok mu bu sorunu çözen? Aynısı bende de mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.