Şimdi Ara

lumia 925 yardim lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • N11 üzerinden ereyon sitesinden 925 aldım ancak ahize hoparlöru patlak değişim istediğimde yetkili servise gidin iade değişim isteyin diyorlar ancak yetkili servise gittiğimde İstanbul'a göndereceklerini ve bunun basit bir arıza olduğundan kolay kolay değişim çıkmayacağını ve tamir yapılır gönderilir dedi 2 günlük cihaz iade içi tuketici hakem heyetine gitsem 1 yıl sürer ne yapmalıyım şimdiden yardım eden herkese teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternetten aldığınız ürünleri kayıtsız şartsız 14 gün içinde iade edebilirsiniz.Telefonun faturası var ise arayıp iade etmek istediğinizi söyleyin hepsi bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

İnternetten aldığınız ürünleri kayıtsız şartsız 14 gün içinde iade edebilirsiniz.Telefonun faturası var ise arayıp iade etmek istediğinizi söyleyin hepsi bu kadar.

ereyon ısrarla servis formu istiyor yoksa iade almayacağız diyorlar .
  • Kanunen iade hakkınız var. Geç olmadan tuketici hakem heyetine basvurun, fatura ile birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

Kanunen iade hakkınız var. Geç olmadan tuketici hakem heyetine basvurun, fatura ile birlikte.

hocam tüketici hakem heyetine gitsem 1 yıl sürer. ben servise verdim bir dilekçe ile dilekçede tamir yapılmaması sadece arıza raporu düzenlenmesini yazdım.
    servisden dönüşte tamir vs yaparlarsa ürünü teslim alırken kanuni haklarım saklı kalmak üzere yazıp teslim alacağım.
    ayrıca ereyona ayıplı ürün bildirimi şeklinde e mail attım ürünün servise gittiğinde tamir vb durumunda sorumlu olmayacağımı iade edeceğimi yasal haklarımı kullanacağıma dair.
    ürün geldikten sonra iade almazlarsa tüketici hakem heyetine elimdeki e mail dilekçe yazışmalarla giderim.

hocam şunu soracağım e tüketici hakem heyetine gidince telefonu elimden alıyorlar mı ? telefonsuz kalmamak için .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.