Şimdi Ara

Lumia 925 modelinin fiyatı belli oldu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
3.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ürünün tasarımı müthiş ama 920 ve 1020 bundan kesinlikle daha iyi bir eksik yanı var daha ağır olması oda kablosuz şarj yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 925 alıcam mutlaka.
    Arkadaşın biride Nexus felan demiş yukarıda .
    Gerçekten insanlar çok enteresan
  • Şu an elimde.

Kasası gerçekten çok sağlam duruyor. Fakat ısınması biraz fazla. 920'den biraz az belki aynı gibi. Lumia 720 820 920 620 ve 520 de kullandım en çok ısınan cihazlar 920 ve 925. Arkasından 820 gelir. 720'de böyle bir sorun yaşamadım.

2 tane beğenmediğim durum var.

1.'si ısınma. Kişiye göre değişebilir :)
    2.'si ekranın hertz'i düşük gibi. yukardan aşşağıya doğru kaydırdığımda ekran renklerinde hayaletlenme oluyor. Monitörlerdeki ghosting olayı gibi düşünebilirsiniz. Kör değilseniz belli oluyor.

Wifi bölümüne Yakın wifi noktaları (Data Sense ile göster seçeneği gelmiş)
    Data sense özelliği çalışıyor.
    Kamerası gayet başarılı.
    Çok şık ve 920 ile kıyaslayınca hafif diyebilirim
    Alttaki arama windows ve geri tuşlarının titreşimi çok az. Bazen hissetmeyebilirsiniz bile.
    Mail zil sesi değişmiş.
    Ekranı tuş kilidinden çıkarttığınızda ve tuş kilidini yaparkenki çıkan "klik" sesi 925'de ses en sonda olmasına rağmen daha kısık çıkıyor. Bu bana göre daha iyi bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pascal.Nouma -- 29 Ağustos 2013; 16:12:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pascal.Nouma

Şu an elimde.

Kasası gerçekten çok sağlam duruyor. Fakat ısınması biraz fazla. 920'den biraz az belki aynı gibi. Lumia 720 820 920 620 ve 520 de kullandım en çok ısınan cihazlar 920 ve 925. Arkasından 820 gelir. 720'de böyle bir sorun yaşamadım.

2.'si ekranın hertz'i düşük gibi. yukardan aşşağıya doğru kaydırdığımda ekran renklerinde hayaletlenme oluyor. Monitörlerdeki ghosting olayı gibi düşünebilirsiniz. Kör değilseniz belli oluyor.

Kamerası gayet başarılı.
    Alttaki arama windows ve geri tuşlarının titreşimi çok az. Bazen hissetmeyebilirsiniz bile.
    Mail zil sesi değişmiş.
    Ekranı tuş kilidinden çıkarttığınızda ve tuş kilidini yaparkenki çıkan "klik" sesi 925'de ses en sonda olmasına rağmen daha kısık çıkıyor. Bu bana göre daha iyi bir durum.

şarj durumundan da bahseder misin biraz.. ortalama kullanım 2 günü çıkarır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mezarkabulone

quote:

Orijinalden alıntı: Pascal.Nouma

Şu an elimde.

Kamerası gayet başarılı.
    Mail zil sesi değişmiş.

şarj durumundan da bahseder misin biraz.. ortalama kullanım 2 günü çıkarır mı?

Geleli henüz 3-4 saat oldu ne bir şey söyleyemem ama. 2 gün çıkartmaz.

• ne günlermiş bee.. şimdi wp kullanan forumda 3-5 kişi kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

925 alıcam mutlaka.
    Arkadaşın biride Nexus felan demiş yukarıda .
    Gerçekten insanlar çok enteresan

4 sene sonra soruyorum. fikirleriniz değiştimi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.