Şimdi Ara

Lumia 925 modelinin fiyatı belli oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MedalOfMode

Demek 1020 1599 TL gibi bir şey olacak :D

Ağzından bal damlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

920'den fazlası nedir?

Kamerada bir lens fazla bir de biraz daha ince 2 milim mi ne. Ama hafıza az pentile ekran derken hop 920 daha iyi oldu çok gereksiz bir model.

Gereksiz diyemeyiz aslında. Farklılık arayanlar için Nokia doğru adımı atmış desek daha doğru olur. Nokianın 500 tane modeli olması kimseye zarar vermez. Herkesin elinde s3, iphone5 olmasından çok iyi. Bunun 32 gbside var. Omeled ekranla daha az şarj tüketir ve ince kamerası daha gelişmiş. Zevkler tartışılmaz. Ben 920 kullanıyorum ama bu cihaza hayır demezdim. 32 GB ye tabikide.

Farklılık yaratamamış bence. Bu kadar çok model çıkarması tamamıyla güvensizlik getirir. Asıl alınmış olan cihazlar ikinci plana atılacak. Güncelleme için daha çok bekleyeceğiz. Tasarımını farklı yapıp aldırmaya çalışmışlar telefonu. Evet, güzel ancak başka yenilik sunmuyor. Kamerası daha iyiymiş ama ahım şahım farklar olmayacağını herkes biliyordur. Profesyonel fotoğrafçı değilim. Şuan alsam yine 920 alırım çünkü vodafonedan almak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Komi

Nokia bunu zaten farklılık getirmek için yapmadı. Telefonun kalınlığından ve ağırlığından şikayet edenler için yapıldı. Siz Lumia 920 tercih edersiniz bir başkası 925
  • quote:

@Komi

Nokia bunu zaten farklılık getirmek için yapmadı. Telefonun kalınlığından ve ağırlığından şikayet edenler için yapıldı. Siz Lumia 920 tercih edersiniz bir başkası 925

Öyle ancak sağlam yenilikler getirmedikçe telefon çıkarılmamalı biz kullanıcılara yaramaz bu.

• quote:

quote:

@Komi

Öyle ancak sağlam yenilikler getirmedikçe telefon çıkarılmamalı biz kullanıcılara yaramaz bu.

Bence düşüncen yanlış ama herkesin kendi düşüncesidir yine.

Sanki Nokia yeni bir cihaz tanıtınca cebinden para çıkıyor. Arkadaşım galaxy galaxy diyordu bundan ay öncesi. Lumia 925 çıktı. "O ne tasarımdır abi" diyip adam yatıp kalkıp lumia diyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

Bunu alacağınıza 1020 alın daha mantıklı bir hareket olur

1020 gelsin, 920 yi satıp alacam inşallah.
  • Daha mantıklı bir hareket olur 925 almaktansa 1020 almak ayrıca hem fotoğraf makineniz olur hem cep telefonunuz

• quote:

quote:

quote:

@Komi

Bence düşüncen yanlış ama herkesin kendi düşüncesidir yine.

Sanki Nokia yeni bir cihaz tanıtınca cebinden para çıkıyor. Arkadaşım galaxy galaxy diyordu bundan ay öncesi. Lumia 925 çıktı. "O ne tasarımdır abi" diyip adam yatıp kalkıp lumia diyor artık.

İyi hoş da dediğimi anlamıyorsun. Çok fazla telefon çıkarıyor. Bunlar yüzünden güncellemeleri daha geç alacağız. Hangi birine yetişecek? Şimdiden bazı şeyleri es geçmeye başladılar. Gittikçe zorlaşacak işleri ve yavaş yavaş güncellemeleri almayacak bazı telefonlar. Yani ekstra şeyleri. Onun yerine 920 bu tasarımda gelebilirdi. Kablosuz şarjı bir kapak ile sağlardı. İşte o zaman satış rekorları kırardı. Yine de iyi model. Buna rağmen kırpmaları mantıklı değil. Hem düzenlenmiş model hem de kırpılmış.

• Nokia'nın koskoca symbian'ı yapan mühendisleri var. Asha serilerini hala geliştiriyorlar. Güncelleme konusunu bence hiç dert etme. @Komi
  • quote:

Nokia'nın koskoca symbian'ı yapan mühendisleri var. Asha serilerini hala geliştiriyorlar. Güncelleme konusunu bence hiç dert etme. @Komi

İnşallah bakalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

quote:

quote:

quote:

s4 snapdragon 400 serisi mi oluyor? oyleyse yine pahali.. adreno 305 e o kadar para ne bileyim verilmez gibi geliyor.. 999tl olsa alinirdi ama baslangic/orta segment icin 1000tl den ustu pahali.. s4mini de ayni sekilde.. benim fiyat politikam;

islemci modeli - max. telefon fiyati

200 - 500tl

400 - 1000tl

600 - 1500tl

800 - 2000tl

S4 miniyi geçtim S4 bunun onda biri olamaz. Taktınız işlemciye Amber yüklü 920 perde şarjın ne kadar iyi gittiğini bilmiyorsunuz herhâlde. Wpde boşuna şarj yiyen işlemciye ne gerek var. Nokia gerçek kaliteli telefon yapıyor. Lensi kamera maliyeti ,snapdrogon800 un maliyetinden daha pahalıdır.

hakli olabilirsin.. nokia lens konusunda comert davraniyor.. ancak bu kisisel kullanima bagli bir durum.. ben dslr mle fotograf cekiyorum telefon kamerasini hic kullanmiyorum.. benim icin internete girsin birde muzik calsin kafi :)

windows mobile kullandim simdiki wp yi ondan bile daha geri buluyorum.. bircok wm ozelligi wp de yok.. bu yuzden yine androidli telefon dusunuyorum.. 925 te belki bazi seyleri asmistir dusuncesiyle baktim ama 920 nin bile alt modeliymis :/ .. samsung galaxy mega almaya karar verdim..

Misal wm'da wp'da olmayan ne var???

umts uzerinden video arama + fm radyo + hafiza karti takamama (bunu cozduler ama wp7 de boyleydi..eski wm de kart takilabiliyordu) sdio girisi + usb otg + parmak izi okuyucu (toshiba g900) + sacma donanim kisitlamalari yoktu.. su an aklima gelenler bunlar..

fm radyo ile hafıza kartı olayı çözüldü. Diğer bilgiler için teşekkürler

• Fiyat çok çok iyi L920'yi bitirir.
  • 1020 ne zaman çıkacak beyler bende tel almayı düşünüyorum n79 artık çok yaşlandıda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Almak isteyenler:http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Nokia-Nokia-Lumia-925/1007378/.html

Tükenmiş hemen.

Tükenmedi. Daha ön satışta.
  • Hafızası dışında bir kusur bulamadım cihazda. Fiyat da genel olarak bakınca sanki makul gibi. Tasarım olarak zaten diyecek bir söz yok, çok güzel görünüyor özellikle gri olanı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Almak isteyenler:http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Nokia-Nokia-Lumia-925/1007378/.html

Tükenmiş hemen.

Tükenmedi. Daha ön satışta.

Tükendi yazıyor. Ön satış limiti tükenmiştir belki bugünlük. Her neyse.

*Telefondan bakınca tükendi yazıyordu.

Bilgisayardan sepetime ekledim sıkıntı yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

920'den fazlası nedir?

Kamerada bir lens fazla bir de biraz daha ince 2 milim mi ne. Ama hafıza az pentile ekran derken hop 920 daha iyi oldu çok gereksiz bir model.

Gereksiz diyemeyiz aslında. Farklılık arayanlar için Nokia doğru adımı atmış desek daha doğru olur. Nokianın 500 tane modeli olması kimseye zarar vermez. Herkesin elinde s3, iphone5 olmasından çok iyi. Bunun 32 gbside var. Omeled ekranla daha az şarj tüketir ve ince kamerası daha gelişmiş. Zevkler tartışılmaz. Ben 920 kullanıyorum ama bu cihaza hayır demezdim. 32 GB ye tabikide.

Farklılık yaratamamış bence. Bu kadar çok model çıkarması tamamıyla güvensizlik getirir. Asıl alınmış olan cihazlar ikinci plana atılacak. Güncelleme için daha çok bekleyeceğiz. Tasarımını farklı yapıp aldırmaya çalışmışlar telefonu. Evet, güzel ancak başka yenilik sunmuyor. Kamerası daha iyiymiş ama ahım şahım farklar olmayacağını herkes biliyordur. Profesyonel fotoğrafçı değilim. Şuan alsam yine 920 alırım çünkü vodafonedan almak istemiyorum.

Siz ne bekliyorsunuz bilemem ama farklılıklar şunlar:
    İncelemelerde ve çoğu kullanıcıda Lumia 920 kalas gibi bir telefon etkisi yaratıyordu.Kalınlığı ve ağırlığı ekran boyutunu göze alırsak çağdışıydı.Hatta ben 5.5 inchlik Galaxy Note 2 kullanıyorum;4.5 inch ekranı ile Lumia 920 benim telefonumdan daha ağır.
    Telefonun ekran boyutu aynı kalmasına rağmen;
    1-Telefonun boyutları küçülmüş,daha tutulur hale gelmiş
    2-Hafiflemiş
    3-İncelmiş
    Lens sayısı arttırılarak 920'nin başarılı kamerası daha da başarılı hale getirilmiş.
    Pil ömrü daha iyi hale getirilmiş:Lumia 920 10.8 saat 3g görüntülü görüşme sunabiliyorken,Lumia 925 12.8 saat görüntülü görüşme sunuyor.Ve bütün bunlar telefon hafiflemesine,incelmesine ve daha kolay elde tutulabilir olmasına rağmen oluyor.
    Cihazın çerçevesi alüminyum malzemeden yapılmış ve arka plastikte 920'e göre daha kaliteli malzeme kullanılmış.İnceleyenler ilk ellerine aldıklarında öve öve bitiremiyorlar videolarda.
    Sonuçta telefon sadece 16 gb ile de gelmeyecek,istiyorsanız 32 gb versiyonunu da alabileceksiniz.
    Daha ne olacaktı anlamıyorum.s3'ten sonra s4 veya iphone 4s'ten sonra iphone 5 devrim mi yaptı da nokiadan olağanüstü şeyler bekleniyor ve böyle acımasızca,mantık dışı eleştiriler geliyor.
    Nokia yapacağını yapıyor,geri kalan her şey windowsa bakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 20 Ağustos 2013; 17:23:00 >

• quote:

Bilgisayardan sepetime ekledim sıkıntı yok

Lumia 925 Enrique Iglesias'ın klibinde görüntülendi.

Lumia 925 in görüldüğü diğer 2 klip.

• quote:

Orijinalden alıntı: interestedintech33

quote:

quote:

quote:

quote:

920'den fazlası nedir?

Siz ne bekliyorsunuz bilemem ama farklılıklar şunlar:
    İncelemelerde ve çoğu kullanıcıda Lumia 920 kalas gibi bir telefon etkisi yaratıyordu.Kalınlığı ve ağırlığı ekran boyutunu göze alırsak çağdışıydı.Hatta ben 5.5 inchlik Galaxy Note 2 kullanıyorum;4.5 inch ekranı ile Lumia 920 benim telefonumdan daha ağır.
    Telefonun ekran boyutu aynı kalmasına rağmen;
    1-Telefonun boyutları küçülmüş,daha tutulur hale gelmiş
    2-Hafiflemiş
    3-İncelmiş
    Lens sayısı arttırılarak 920'nin başarılı kamerası daha da başarılı hale getirilmiş.
    Pil ömrü daha iyi hale getirilmiş:Lumia 920 10.8 saat 3g görüntülü görüşme sunabiliyorken,Lumia 925 12.8 saat görüntülü görüşme sunuyor.Ve bütün bunlar telefon hafiflemesine,incelmesine ve daha kolay elde tutulabilir olmasına rağmen oluyor.
    Cihazın çerçevesi alüminyum malzemeden yapılmış ve arka plastikte 920'e göre daha kaliteli malzeme kullanılmış.İnceleyenler ilk ellerine aldıklarında öve öve bitiremiyorlar videolarda.
    Sonuçta telefon sadece 16 gb ile de gelmeyecek,istiyorsanız 32 gb versiyonunu da alabileceksiniz.
    Daha ne olacaktı anlamıyorum.s3'ten sonra s4 veya iphone 4s'ten sonra iphone 5 devrim mi yaptı da nokiadan olağanüstü şeyler bekleniyor ve böyle acımasızca,mantık dışı eleştiriler geliyor.
    Nokia yapacağını yapıyor,geri kalan her şey windowsa bakar.

Neden şarj süresi uzadı biliyor musunuz? Pentile bu telefon. Daha kalitesiz yani. Herkes vodafonedan almak zorunda değil. 920'nin tasarımı gayet güzel. Kalınlığının nedeni belli. Bir kablosuz şarjı çıkarıp inceltmişler. Sadece tasarım cezbedici olmuş. Kamerada da çok fark yok bir lens. Ben bunlara yenilik diyemem. Tasarımını değiştirip satmaktan başka bir şey değil. Ona rağmen kırpmalar var. Yeni telefon çıkarmak için yeterli neden değil. Devrimsel özellikler isteyen yoktu. Kamerası daha fazla geliştirilmeli, donanım da yükseltilmeli idi. Diyeceksiniz , yeterli zaten donanım. Evet yeterli de niye yeni telefon çıkarıyorsunuz yeterli ise. Halihazırda 1020 çıkacak zaten. Asıl o yeni telefon işte. Hep pazarlama politikaları daha fazla para nasıl kazanırım diye. Bunu baştan düşünüm 920'de de bu tasarımı uygulayabilirlerdi. Ama nedenini söyledim zaten. 920 kullanıcısıyım ben. Bana dokunan tarafı fazla telefon çıkması. Bu da bizi geri plana atar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.