Şimdi Ara

Lumia 920 kutucuklar çoğalacak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GDR3 also could include changes in the start screen and core Windows Phone 8 apps, such as possibly adding a third column of apps in the start screen, my source added.
    GDR3 is expected to be the last Windows Phone 8 OS update Microsoft releases before it introduces Windows Phone Blue. Windows Phone Blue is expected to arrive a number of months after Windows Blue, a k a Windows 8.1, possibly as late as early 2014.

Lumia 920 kutucuklar çoğalacak :)

• Böylede iyiydi sanki ama olabilir çeşitlilik iyidir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sira iyiydi, 5 sira olunca goruntu degisicek kutular ufalicak
    sira sayisini ayarlama secenegi olursa kullanisli olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulasates -- 12 Nisan 2013; 17:41:56 >
  • görseldeki zaten bizimkinin aynısı. kutucuk sayısı artsında benim anlamadığım üstteki siyah boşluğu bırakmasa alttaki yarım görünen kutuda tam görünecek. o siyah kısmı niye bırakırlar anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

görseldeki zaten bizimkinin aynısı. kutucuk sayısı artsında benim anlamadığım üstteki siyah boşluğu bırakmasa alttaki yarım görünen kutuda tam görünecek. o siyah kısmı niye bırakırlar anlamış değilim.

920 ye olmuyor diye duydum en az 5' için geçerli olacakmış bakalım zamanı gelince görürüz...

• quote:

görseldeki zaten bizimkinin aynısı. kutucuk sayısı artsında benim anlamadığım üstteki siyah boşluğu bırakmasa alttaki yarım görünen kutuda tam görünecek. o siyah kısmı niye bırakırlar anlamış değilim.

Yukarıdaki tabı çektiğin zaman net görünsün diye :)

• quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

Yukarıdaki tabı çektiğin zaman net görünsün diye :)

o boşluk değil ya

mesela kutucukları tam aşağı çektiğin zaman en alt kutucuk yarım gözüküyor. ordaki ikonlar ile canlı kutular arasında kalan boşluk kalıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.