Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Lumia 920-925-929

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2893 Mesaj

yukarıda bir arkadaş yabancı forumlarda neden 920 öneriyorlarmış diye sormuştu. bahsettiğim konular tamamen o forumlarda neden 920 alınması gerektiğine dair savlardır.
    diğer tezgahtar hikayesi ise vatan bilgisayarda hafta gittiğimde Lumia'lar ne tarafta diye sorunca abi napcan Lumia'yı sana zamzung verelim diyen bir tezgahtar ile Lumia'da ısrarcı olunca abi bırak 920'yi sana 925 verelim muhabbeti sonrası gelişen gerçek bir sohbettir.
    adamcağızın niyeti sırf fiyatı daha yüksek bir ürünü müşteriye satmak ve adamcağız 920'den daha pahalı ne varsa bana önerdi ayak üstü. Alacağı satış primi sattığı ürünün fiyatına göre hesaplandığından ciddi riskli taklalar attı eleman.
    Android telefon kopyası olarak değerlendirenler de yine yabancı forumlarda bolca mevcut. elektronik bir cihaz almadan önce mutlaka bir dünya turu atarım. alışkanlık haline geldi.
    |
    |
    tayfn1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    18708 Mesaj

kusura bakma o zaman bilmeden yargılamış gibi oldum 920 kötü telefon değil ama o kalınlığı kötü gerçekten kalas bir duruşu var ben 925 i genel anlamda çok iyi buldum fiyatı tartışılır elbet
    |
    |
    zulu123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,133
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.