Şimdi Ara

lumia 820 nasıl bir telefon almalı mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lumia 820 almalı mıyım? birde eskiden çok problemli bir telefon gibi forumlarda gözüküyor artık problemler gitmiştir umarım bilgisi olan biri varsa çok saolsun teşekkürler.

• Çok ısınma sorunu var. Ön kamera yok diyorum o derece.2.el temiz 825 almanızı öneririm.
    Edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VezHack -- 9 Haziran 2015; 18:46:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vezhack sim kart şebeke ve şarj problemleri denim updatesi ile düzeltilebildimi lütfen yardım et
  • yada başka sorunlar
  • birde şu pixeller mozaik gibi bozuluyormu gitgide o da benim için çok önemli bir soru
  • 820 gayet iyi cihazdir , tam bir fiyat performans cihazi. İkinci elde 300 liraya kadar bulunabilmekte. İslemci ve ram olarak lumia 920 ve 925 ile ayni donanima sahip. Ekran cozunurlugu daha dusuk oldugundan daha performansli calistigini bile soyleyebiliriz. Hatta 1020 de ayni islemciyi kullaniyor. Yani tek eksik yani kamera ve batarya performansidir bence. Bence gayet alinabilir bir cihaz. Soyleki yeni cikan 735 , 830 ve hatta daha cikmamis olan 640 in islemcisi ve ram miktarlari goz onune alindiginda 820 nin suan bile hic geride kalir bir yani yok. Wp suan tipki ios gibi tek cekirdek performansinin daha onemli oldugu bir yapi. Yani 2 cekirdekli 1.5 ghz krait islemciler , 4 cekirdekli 1.2 ghz sd400 e gore daha saglam calisiyor bence. Tabii bu 820 920 925 1020 de bulunan S4 plus krait islemcilerin dezavantaji daha cok isinmalari ve pili daha cabuk tuketmeleri. Bunun disinda performans olarak geride kalmazlar diyebilirim. Suan durum boyle ama yakinda cikacak olan wp 10 ile durum ne olur bilemiyorum. Cunku wp 10 ile hersey kokten degisecek gibi gorunuyor emin degilim. Bekleyip gorecegiz. Sonuc olarak fiyati ve donanimi goz onune alindiginda 820 hala alinabilecek bir cihaz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• barocker mesela bir şarj %100 iken kaç saat gidiyor ve bana bilgiler verdiğin için teşekkür ederim .
  • barocker birde telefonu kullandıkça ekranda ekran mozaikleşme gibi ekran gitgide daha kötüleşiyor mu bu tip yorumlar forumlarda mevcut o yüzden soruyorum .
  • bütçen nedir ? taş gibi telefondur kullanıyorum sanırım paran yok ama en iyisini arıyorsun hiç dusunme al baska tel bulamazsın bu paraya robot falan yarı yolda bırakır seni.
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    bütçem en fazla 525 felanda fsh77 sana bir sorum olacak hala arkadaşlardan cevap alamadım bazı sitelerde telefonu kullandıkça ekranda mozaikleşme gibi ekran bozulmaya başlıyor deniliyor bu problem sende de varmı birde bir %100 şarj seni kaç saat götürüyor normal bir kullanımda birde yeni denim güncellemesi ile çoğu problem kalktı deniliyor doğrumu
  • barocker kullanıcısına yanıt
    sana bir sorum olacak hala arkadaşlardan cevap alamadım bazı sitelerde telefonu kullandıkça ekranda mozaikleşme gibi ekran bozulmaya başlıyor deniliyor bu problem sende de varmı birde bir %100 şarj seni kaç saat götürüyor normal bir kullanımda birde yeni denim güncellemesi ile çoğu problem kalktı deniliyor doğrumu
  • VezHack kullanıcısına yanıt
    sana bir sorum olacak hala arkadaşlardan cevap alamadım bazı sitelerde telefonu kullandıkça ekranda mozaikleşme gibi ekran bozulmaya başlıyor deniliyor yani pizeller gözüküyor bu problem sende de varmı birde bir %100 şarj seni kaç saat götürüyor normal bir kullanımda birde yeni denim güncellemesi ile çoğu problem kalktı deniliyor doğrumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaaaxddd

sana bir sorum olacak hala arkadaşlardan cevap alamadım bazı sitelerde telefonu kullandıkça ekranda mozaikleşme gibi ekran bozulmaya başlıyor deniliyor yani pizeller gözüküyor bu problem sende de varmı birde bir %100 şarj seni kaç saat götürüyor normal bir kullanımda birde yeni denim güncellemesi ile çoğu problem kalktı deniliyor doğrumu

• Wi Fi kullanıcısına yanıt
    ? ne demek istiyon gardaş
  • quote:

• quote:

sana bir sorum olacak hala arkadaşlardan cevap alamadım bazı sitelerde telefonu kullandıkça ekranda mozaikleşme gibi ekran bozulmaya başlıyor deniliyor bu problem sende de varmı birde bir %100 şarj seni kaç saat götürüyor normal bir kullanımda birde yeni denim güncellemesi ile çoğu problem kalktı deniliyor doğrumu

Mozaiklesme falan boyle bisey hic duymadim gormedim. Sarj suresi kullanimina gore degisir. Surekli oyun oynarsan yada 3G ile internete baglanirsan 3-4 saat ekran suresi alirsin diye tahmin ediyorum. Cok yogun kullanmassan gunu kurtarir bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de 820 kullanıyorum. Bahsettiğiniz soruna rastlamadım. Onun dışında telefon %100 şarj ile normal kullanımda 1 günü çok rahat çıkarabiliyor Ben sürekli internete giriyorum müzik dinliyorum, aktif bir sürü uygulama kullanıyorum bende bile 1 gün gidiyor. Şarj konusunda problem olacağını zannetmiyorum. Denim güncellemesi bana gelmedi o konuda bir bilgim yok.
    Telefonu alacak arkadaşa da kesinlikle tavsiye ederim. 500 liraya alınabilecek en iyi telefonlardan biridir. Çok uygulama oyun düşkünü değilseniz Windows işletim sisteminin de beklentilerinizi karşılayacağını düşünüyorum.

Hocam bari siz yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 10 Haziran 2015; 1:28:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Hocam bari siz yapmayın

Ne yapayım adam 10 kere aynı şeyi tekrar etmiş, biz 1 kere ettik anlasın hatasını diye, nerde o hikmetli bakan gözler. 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

quote:

Mozaiklesme falan boyle bisey hic duymadim gormedim. Sarj suresi kullanimina gore degisir. Surekli oyun oynarsan yada 3G ile internete baglanirsan 3-4 saat ekran suresi alirsin diye tahmin ediyorum. Cok yogun kullanmassan gunu kurtarir bence

mozaikleşmeden kastım şu adresdeki problem :http://windowsphonehaber.com/forum/konu-lumia-820-ekran-sorunu-arizasi.html

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.