Şimdi Ara

Lumia 820 birkaç sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bende L820 kullanıcısıyım bazı yaşadığım sorunları anlatmak istiyorum.

1. Amber güncellemesinden sonra telefonun görüşme kalitesi düştü mic. tam ağzıma tutmazsam karşı taraf dediklerimi anlamıyor. Alışık olduğum bir şekil var buyüzden alışkanlığımı değiştirmeye çalışıyorum.

2. Son iki gündür Whatsapp bir zaman sonra çevrim dışı oluyor, daha doğrusu çevrim dışı duruma düştükten sonra tekrar çevrim içi olamıyor.
    Sonra fark ettim ki bazı programlarda da aynı sorun var ve telefon güncellemesi yaptığımda hata veriyor. Yine fark ettim ki bir kaç gündür mağazada güncelleme almamışım.

Neyse bu sorunların üzerine sonu 3002 olan amber sürümünü tekrar kurdum. Şimdi görüşme kalitesi dışında diğer sorunlar düzeldi.

2002 yılından beri WM kullanıyorum uzun yıllar WP8 i bekledim iyikide beklemişim çok ama çok memnunum Amber güncellemesinden de çoook memnunum ama bu yaşadığım sorunlar canımı çok sıktı. Güzel güzel çalışıyorken neden birden böyle oldu anlamadım. Şu ahize sorununu duyar dururdum milletinki amberle düzelirken benimki tam tersi oldu kısmet işte :)

Benim yaşadığım sorunların benzerlerini diğer modelerde de yaşayan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.