Şimdi Ara

Lumia 520 Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kişilerde çevrimiçi bölümüne girdim bu sayede rehberimde telefon rehberimdeki kişiler haricinde facebook'taki arkadaşlarımda oluştu bunu nasıl engelleyebilirim,kaldırabilirim?

• Altta ki menülerde kişi simgesi gibi bir şey olacak. Ona tıklayıp çevrimdışı yaparsan sohbet kapanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Altta ki menülerde kişi simgesi gibi bir şey olacak. Ona tıklayıp çevrimdışı yaparsan sohbet kapanır.

Yeni kullanmaya başladım biraz daha açklayabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmalıkurabiye

quote:

Altta ki menülerde kişi simgesi gibi bir şey olacak. Ona tıklayıp çevrimdışı yaparsan sohbet kapanır.

Mesajlara girdikten sonra alttarafta üç tane simge olacak. Artı, Kişi ve Liste şeklinde. Üç noktaya tıklarsan eğer sırasıyla Yeni, Durum, Seç çıkacak. Durum'a tıklayıp, çevrimdışı diyeceksin. :) Facebook, Skype sohbeti o. Bildirimler anında düşüyor. Tek sıkıntı toplu mesajlar gelmiyor sohbette.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elmalıkurabiye

quote:

Mesajlara girdikten sonra alttarafta üç tane simge olacak. Artı, Kişi ve Liste şeklinde. Üç noktaya tıklarsan eğer sırasıyla Yeni, Durum, Seç çıkacak. Durum'a tıklayıp, çevrimdışı diyeceksin. :) Facebook, Skype sohbeti o. Bildirimler anında düşüyor. Tek sıkıntı toplu mesajlar gelmiyor sohbette.

Aynısını yaptım ama sayfa gönderileri falan hala kişiler bölümünde var.:S

• elmalıkurabiye E kullanıcısına yanıt
    Kişilerde son facebook, twitter güncellemeleri falan var. Sosyal medya uyumlu çalışıyor. İnternet varsa günceller. Arkaplanda çalışmıyor, merak etmeyin. Tarayıcıya girmeden oradan ayaküstü kontrol edebilirsiniz. Veri bağlantısını kapatırsanız mobil şebeke üzerinden internet yemez. Ama dediğim gibi, siz bakmadan güncellemiyor.
  • Okey,teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.