Şimdi Ara

Lugias +6 Bastıım Oley.gif (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun kardeş darısı başımıza inş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1mS0Sorry_MANES

teklıf gelmedı mı hıc?
    ne werırler acaba
    h.olsun cok super ıtem bu arada(20 dex bonus oha.gif)

Gelen Teklifler Gulunc Seyler +7 Raptor +7 toto +7 impact veriolar. +7hb veren var teki +6 ii verdi Priestim Ve Hic Kendi Classımdan Teklif Almadım:S Zannedildigi Kadar Degerli Degilmi YOksa?
  • hayırlı olsunn

sakın yetmezz +7 yap olm sen yaparsın diyenlere kanma

direk sat o bile manyak para eder

• benım +6 wardı onune yakmadıgım sey kalmadı trına ıle bastım yandı

Edit: +9 Giga İle B.f de Greed e 80 Skiliyle 900 Vuran arkadasım +6 Lugias / +8 Hanguk İle 1000-1100 Arası Vurdugunu Soledı Itemın Kıymetını bıl

Edit2: Bi Arkadasım +6 Lugiasi İron Belt , +1 W.e , +8 Tota Graham A Sattı.Sakın Ucuza Verme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PreDLoNa -- 2 Ağustos 2007; 13:13:25 >

• Çok güzel item, hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: PreDLoNa

benım +6 wardı onune yakmadıgım sey kalmadı trına ıle bastım yandı

Edit: +9 Giga İle B.f de Greed e 80 Skiliyle 900 Vuran arkadasım +6 Lugias / +8 Hanguk İle 1000-1100 Arası Vurdugunu Soledı Itemın Kıymetını bıl

Edit2: Bi Arkadasım +6 Lugiasi İron Belt , +1 W.e , +8 Tota Graham A Sattı.Sakın Ucuza Verme...

ohaaaaa ole bı teklıf werırlerse war ya off kurtuldun ya ne dıyım

• quote:

Orjinalden alıntı: PreDLoNa

benım +6 wardı onune yakmadıgım sey kalmadı trına ıle bastım yandı

Cidden Abim DEdigim Adam gelmis Bana o item para etmez ben sana ss +0 veriim dio İnsanlar Cok ac goz Oluyor ya Bide adamın 80 chrı itemleri full utandım acıkcası. Beni Kandırıp ne gecicekki eline Lugias +6 item iste Yani birinin kalbini kırmaya degecek seyler degil. Warrior Chrımla kullanıyorum su anda cidden ap olarak az gibi gozukuor ama +8 toto dan daha fazla dmg gordum Flame olusundan kaynaklanıyor herhalde. Bide Cok seri Verdigi dexin Bukadar etki edecegini Hic dusunmezdim Bu item Ke zamanında Olsaydı İnceWarriorların Ne Yapacagını Dusunemiom:S Butun Yorumlar icin Cok Saolun Gelicek GUzel Bi teklifte Satmayı Dusunuorum.

• en kotü yenı moradon gunune kadar bekle al 5 6 tane +7 chitin 1 tane +7 shell yenı moradon geldıgı gun gotur +7 bas trına ıle
  • ne kadar bu sherion +6 ve lugias +6 ??

ARESTE VEYA OLYDE??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyhunter -- 2 Ağustos 2007; 18:51:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazyhunter

ne kadar bu sherion +6 ve lugias +6 ??

ARESTE VEYA OLYDE??

Yani Su Ana KAdr Aldıgım en ii teklif roc rom +21gb Artık gerisine kendin kararver 2 itemde Serverin en pahallı itemleri Yani. Areste Hala boss pesinde kosuorlar Yani bf daha Rahat drop verior. Zannedersem Itemi ytl Hesabından Satıp Dies E gecicem Shade_Man Davet Etti Aresten Sıkıldım Acıkcası:S pk yapmayı ozledim yahu:)
  • şekline hastayım o silahın
  • güzel item bro eline sağlıkkk
  • Hayırlı olsun Goca Oğlan..
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 27 Ocak 2020; 18:4:55 >
  • güzel char arkada herkesde rebith var
    yaf yeni başladımdalugias neler icin bir silah _?
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

quote:

Orjinalden alıntı: Aloneperson

Yorum Yapan Butun Arkadaslar Cook Saolsun Hala Pazardayım Musteri Cıkmadı Cok garip:S Warrior Chr İle 2-3 ss Aldım yarın Yollarım:) Cidden +6 sının Bukadar Dehset bi item olacagını bilmiordum 300healt point verior +7 deki durumunu dusunemiyorum:) yaninada +7 Giga tek el Hp nin Gralı Olur Bi warrior:)

health bonus:10 demek 100hp demekddır 300 hp fılan yok yanlıs bılıyorsun

73 lvl warriorum war tam olarak 300 hp artırdı yalan soylicek degilm ama bilemem dier chrlarda nasıl bi etki eder warriorlarda hp nin ayri bi bonusu olabilir. bilgim dısında bisey demem

• quote:

Orjinalden alıntı: artas1arkinoks

güzel char arkada herkesde rebith var
    yaf yeni başladımdalugias neler icin bir silah _?

Lugias Warrior itemidir Tek el Bir Silahtır Yaninda Baska bir Tek el Silah yada Bir Kalkanla Kullanılması uygun Kacar.
  • vay be konuya bak :)
  • luxablis kullanıcısına yanıt
    Abi 1m var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agaaa be, yıllar yıllar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.