Şimdi Ara

lubco marka motor yağı kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yağı ucuz olduğu için alıp motora dökmek istiyorum. 4lt 29 lira. Markası lubco 10w 40 numarası. İyi midir standart özelliklere sahip midir bu yağ markası. Motorda tortu kirlenme bırakır mı? En iyi sizler söyleyebilirsiniz kullanan varsa yazarsa iyi olur hem fazla para vermemiş oluruz faydalı olur geri kalan paraya da gaz doldururuz. koyulacak araba megane 1 8v. tofaş olsa direk koyarım ama düşünüyorum megane olunca.

• ben de merak ediyorum, konu güncel. Var mı kullanan, bilen?
  • İlk defa duyuyorum. Bilineni ve kalite sorunu olmayan varken yeni arayış neden merak da ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

İlk defa duyuyorum. Bilineni ve kalite sorunu olmayan varken yeni arayış neden merak da ettim.

Nedeni marka parasi vermek istememek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Marka parası neden vermiyoruz ki? Adamlar yıllarca kaliteyi ayakta tutmak için gayret etmiş. Memlekete yayılmış insanlara ulaşmışlar. Reklam ve testler dahil her masrafı yapmışlar. Ücretini de ödeyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

Marka parası neden vermiyoruz ki? Adamlar yıllarca kaliteyi ayakta tutmak için gayret etmiş. Memlekete yayılmış insanlara ulaşmışlar. Reklam ve testler dahil her masrafı yapmışlar. Ücretini de ödeyeceğiz.

Sen verebilirsin, ben vermiyorum. Prensip meselesi.
  • ben kullanıyorum tavsıyede ederım zaten n11sitesinde yorumlarıda var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.