Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.572
Cevap
10
Favori
201.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir opera ve firefox kullanıyorum.Firefoxda sorun oluştu formatlamayla geçicek bir sorun.Neyse artık sürekli opera kullanıyorum ve gerçektende çok memnunum.Ama bir sorunum var.Eskide forumdaki reklamları göstermiyordu tarayıcı.1 - 2 haftadır reklamlar gözükmeye başaldı.Sanırım swfleri gömdüler sayfaların içine...Bunun çaresi yok mu ki?Firefoxtaki gibi ADBlock gibi bir şey yada bir ayar ?
  • bazı reklamları kapatamıyoruz şuan için ama yakında onlarında çaresi bulunacaktır
    quote:

Orjinalden alıntı: L`EstrancdeqDe`Stran

Uzun süredir opera ve firefox kullanıyorum.Firefoxda sorun oluştu formatlamayla geçicek bir sorun.Neyse artık sürekli opera kullanıyorum ve gerçektende çok memnunum.Ama bir sorunum var.Eskide forumdaki reklamları göstermiyordu tarayıcı.1 - 2 haftadır reklamlar gözükmeye başaldı.Sanırım swfleri gömdüler sayfaların içine...Bunun çaresi yok mu ki?Firefoxtaki gibi ADBlock gibi bir şey yada bir ayar ?
  • Opera 9.20 versiyonunu yeni yükledim ve gayet güzel olmuş, boş sayfadaki speed dial özelliği çok hoşuma gitti. Büyük kolaylık, onun dışında birşey çarpmadı gözüme ama biraz daha inceleyelim

Bu arada konu up'lasın.
  • Evet uzun süreden sonra, yeni bir haftalık derlemeyle daha karşınızdayız.

Opera v9.21 Derleme 8776

Değişiklikler :

• Setting font style in the UI now works again
    • Larger search field in speed dial, looked a bit chunky on smaller resolutions
    • Added Yahoo Answers to built in search
    • A number of crashes fixed and memory leaks plugged
    • Proxy PAC files now read from system on Windows and Mac
    • Windows media player 11 NP version now works without crashing. Get it here

Download ---->http://snapshot.opera.com/windows/o921w_8776m.exe

• Bu derlemenin gelmesi iyi oldu şimdi bakıyorum..
  • 9.20 baya stabil oldu aslında sanırım bu yüzden
    quote:

Orjinalden alıntı: agemennon

Evet uzun süreden sonra, yeni bir haftalık derlemeyle daha karşınızdayız.
    ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 12 Mayıs 2007; 8:55:41 >
  • 9.2'deki hızlı erişim olayına fazla değinilmemiş
    çok kullandığım programları masüstüne atar gibi
    çok girdiğim siteleri operanın açılış ekranına koyuyorum hepsi el altında oluyor
  • Mozillanın da son sürümü belli haberin olsun.

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

9.20 baya stabil oldu aslında sanırım bu yüzden
    quote:

Orjinalden alıntı: agemennon

Evet uzun süreden sonra, yeni bir haftalık derlemeyle daha karşınızdayız.
    ]

• Operaya devam gittiği yere kadar
  • operada firefox da olduğu gibi adblock plus tarzı bir eklenti varmı.firefox da çok işe yarıyor.
  • opera da içerik engelle var..

sayfada boş bi yerde sağ tıkla görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 13 Mayıs 2007; 13:39:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

opera da içerik engelle var..

sayfada boş bi yerde sağ tıkla görürsün

şimidi farkettim
    yanlız bu tan olarak adblock a benxemiyor.yanı yere farklı bir reklam açıldığı zaman tekrar engellemek gerekiyor..
  • Download manager programi orbit ile operayi nasil kullaniyorsunuz arkadaslar? Herhangi bir download linkine tikladigimda veya rapid sunucularindan birinden download yapmaya kalktigimda her zamanki klasik bu arayuz cikiyor ve bir turlu orbit devreye girerek indirmiyor? Opera kendisi atliyor sazan gibi hemen ve illa ben indiricem diye tutturuyor?

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19

• İnternet Explorerdan Sonraki En Güzel Web Tarayıcı
  • neresi firefox tan hızlı anlayamadım.daha hızlıdır diye kullanmaya kalktım fakat aynı sayfayı firefox a göre daha yavaş açıyor.bir kaç sayfada denedim sonuç aynı.
  • bırak allah aşkına ya..Herkes denesin görsün bu kdr mal bi browser görmedim ben.
  • Aynen

Firefox'dan sonra benimde bi-turlu kanim isinamadi bu opera'mi, pavarottimi nedir bu browser'a
  • Opera 9.21 çıktı !!!

http://www.opera.com/download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 25 Mayıs 2007; 23:01:12 >
  • Duyuru için sağol Technics de çıkalı yaklaşık 2 hafta oldu. Benim duyurmamamın sebebi de yukarıda vermiş olduğum son derlemenin, daha sonradan 9.21 olarak sunulmuş olması. İlk sayfa güncellenmiş oldu en azından.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Opera 9.21 çıktı !!!

http://www.opera.com/download/

indiren var mı?
    ben indiremiyorum bir türlü... sunucu da bir sorun var galiba, hata veriyor...
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.