Şimdi Ara

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>> (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.312
Cevap
34
Favori
443.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar c3 1.6 vti confort paket otomatik bir araba baktim km orj 50 binde ve hatasiz bir arac benzinlidir sizce arac nasil tavsiyeleriniz ve yardimlarinizi bekliyorum hayirli aksamlar.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 4 gün içinde 5 tane Citroen C3 (2011-2012 modeller) gözlerimin önünden kaydı gitti. Bütün araçlarda böyle mi bilmiyorum ama bu arabanın kazasız değişensiz olanları inanılmaz hızlı satılıyor. 34-37 bin tl bandında bahsettiğim satışlar. Bazıları 39'dan koyuyor ilana tabi onlar bekliyor uzunca bir süre.
    Ben de Citroen C3 almaya niyet ettim, param da hazır ama ilan sahiplerini arayıp randevulaşamadan arabalar satıldı. Almayı düşünen arkadaşlar varsa ellerini çabuk tutsunlar derim, benim yüzüm gülemedi bari sizin gülsün.
  • Bu konuya daha önceden yazılarım vardı.

Bir güncel çekeyim. Satmıyorum. İnatla binmeye devam.

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>>
  • quattromeb Q kullanıcısına yanıt
    Megane 3 nasıl bilmiyorum ama C4 de olabilir bana göre iyi fiyata satmışsınız yalnız. C4 dede otomatik şanzuman çok fazla şikayet var ama bende direksiyonlarını sevmiyorum niye bu kadar büyük yaparlar anlam veremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Bu konuya daha önceden yazılarım vardı.

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>>

Merhaba
    c3 confort aldım fakat aynalar kapanmıyor yada yuları doğrumu kapanıyor yana doğru zorladım ama kapanmadı yardımcı olur msunuz?

• merhaba arkadaşlar 1.4 VTi Confort 2011 model 112bin km de 9bin tl ufak tefekelrden hsar kayıtı. 42bin tl yazılmış. sizce nasıldır ? yarı otomatik ve lpg li araç bakıorum. dsg şanzumandan uzak dur diyor geneli. 307 , auris , opel yda c3 lere bakıyorum fiyat olarak 307 hariç geneli birbirine yakın. c3 daha uygun yada aynı fiayta modeli yüksek . tavsiye eder misiniz ? yakıt konfor. şöförlüğüm pek iyi değil hız mız asla yapmam günlük kullanım olacak sürekli kullanmam ( park asistanı gibi özellikler cezbetti açıkçası ).
  • Arkadaşlar merhaba,

2011 model citroen c3 exclusive aracı dün aldım ve merak ettiğim bir konu var. Otomatik cam kapama mevcut mu acaba ? mevcut ise nasıl kullanabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ursk8

Arkadaşlar merhaba,

2011 model citroen c3 exclusive aracı dün aldım ve merak ettiğim bir konu var. Otomatik cam kapama mevcut mu acaba ? mevcut ise nasıl kullanabilirim ?
    Sofor bölümünün cami otomatik açılıp kapanıyor camı kapatmak icin bastığınızda tuşu yukarı çekerken 1 tık daha kaldırmanız gerekir aynı şekilde indirirken 1 tık daha aşağı basiniz benim aracim 2011 confort bende bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: 85mospet

quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Bu konuya daha önceden yazılarım vardı.

Merhaba
    c3 confort aldım fakat aynalar kapanmıyor yada yuları doğrumu kapanıyor yana doğru zorladım ama kapanmadı yardımcı olur msunuz?

Alıntıları Göster
    Aynalar ice doğru kapanması gerekir korkmadan dahaa sert yapınız kapanacaktır

• Arkadaşlar merhaba

2011 confort c3 modeli aracimı planlarım dahilinde haziranda satmak istiyorum sizlerden uygun fiyat tavsiyesi almak için yazıyorum .

Aracim 83 binde olup 2. Sahibiyim 50 binde bir öğretmenden aldım ilk sahibinden bagaj kısmında 3 bin TL hasar kaydı bende de on sol taraftan yaptığım kazada 3 değişen var ( sol camurluk,on tampon,on kaput) hasar kaydım 4 bin 800 ...aracin genel durumu iyı çalışmayan aksami yok bakimlari zamanında yapıldı

Şimdi size sorum bu araç ne kadara gider ya da satabilirmiyim kaput değiştiği için elimde mi kalır ya da servise götürüp üstüne para verip üst model bir araç mi almalıyım cevaplarınızı bekliyorum

• Hannibal_sk1986 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

geçen hafta 2013 model dizel otomatik kazasız boyasız Citröen C3 aracımı sattım... 78000 km 'de idi ve tek kusuru tavan ve kaputun çeşitli bölgelerindeki dolu izleri idi... boyasında herhangi bir kalkma atma olmamasına rağmen nokta nokta göçükler dikkatli bakılınca belli oluyor idi... benzer ilanlar 55000 TL civarı iken ben 52000 TL ile ilana koydum ve aklımda 51000 TL var iken 49750 TL fiyata sattım... sattığım kişiye satış sonrası önümüzdeki bakımda muhtemelen fren balatası değişecek size fren balatası alacağım dedim... yani 49500 TL elime geçti diyelim...

şimdi memleketimizde ölücü, mezarcı diye tabir edilen insan sayısı tahminimizden fazla... kendi arabasını satarken rahatsız olduğu soruları ve teklifleri başkalarına sormaktan çekinmeyen insanlar çoğunlukta....

aracınızdaki hasar kaydı çok önemli olmamakla birlikte Citröen 'e bakış açısı çok yanlış... kalite anlayışı hala doğan slx kıvamında olan topluma Citröen fazla geliyor...

neyse sorunuzla alakasız konulardan bahsettim ancak aracınız her türlü satılır... galeriye verirseniz normalde satabileceğinizin 3 - 5 bin TL altına verirsiniz... en iyisi satış sitesindeki ilanların 1 - 2 bin TL altına koyup satmak benim yaptığım gibi... elinizde patlamaz merak etmeyin... az önce bahsettiğim aracı almadan önce yine C3 aracım vardı... düz vitesliydi... 77000 km 'de satın almıştım ve 105000 km 'de satmıştım... AĞIR HASAR KAYDI vardı... araç önden kaza yapmış, kaput değişmiş, tekerlekler değişmiş, airbag patlatmış... ben bu şekilde aldım bu şekilde sattım... alan arkadaş muhtemelen hala biniyor hakikaten sorunsuz bir araba idi... yani her ara satılır... ilan sitesindeki araçlar zaten şişirme fiyatlarda... siz de fiyatlarınızı şişirmeyin... önce bütçenizi ve buna bağlı olarak almak istediğiniz aracı belirleyin çünkü bu çok sancılı bir süreç... bunlar netleşince hem aracınızı satılığa çıkarın hem de galeri takas seçeneklerini değerlendirin... satışta 300 - 500 TL farkları çok aramayın...

hayırlı satışlar, Tanrı gönlünüze göre versin...

• 2010 C3 1.4 yeni kasa 75hp olanlar varmı? 35 lira edermi? Lpgli 133bin de temiz araba... Yarın bakmaya gitcem.

Araba hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. 1.4Vti olmayanı Yok diye biliyorum ama ilanda bu şekilde görünüyor.

Teşekkürler

• Araç Düşünen var ise

2011 model 1.4 dizel exclusive c3 aracım satılık. 149 binde değişensiz sadece sağ arka çamurlukta parmak kadar boyası var. Bundan sebep 1800 lira trameri vardır. Düşündüğüm fiyat 45 bin ama altı üstü konuşulur. Araç manuel vitestir.
  • 2011 model c3 dizel 131.000 de 44000 tlye

Full paket gri ile aranıza katıldım. İlk aracım. Yer ankara

• arkadaşlar 2011 model aracın sustalı anahtarı 2 tuşlu mu 3 tuşlu mu? yeni kasa c3lerin anahtar kabıyla değiştiren var mı acaba?
  • beyler selam okuyan biri acil bir yorum yapabilirse sevinirim.
    c3 2011 1.4 hdi collection manuel dizel 100binde temiz araç ne kadar eder
    40 bine alınır mı? genel olarak bu araç nasıl sizce?
  • 2011 model c3 benzinli aracım var.

şehir ici ne kadar yakıyor sizin araç. Sanirim benim ki 55 krs felan cok değil mi?

• Arkadaşlar 2011 model dizel C3 sahibiyim, iki gün önce başıma bir olay geldi, daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar varsa yardım rica ediyorum, araçla çalılık bir yolda yüz metre kadar birinci viteste yokuş çıktım, yokuşun başında park ettim kapattım o sırada beyaz duman farkettim, kaputu avında yağ kapağının yanından duman çıktığını gördüm epey bı duman vardı. Arabayı dinlendirdikten yeniden marş basınca yağ çubuğunu çıkardım içeriden beyaz duman geliyordu, aynı zamanda yağ kapağını açtım ordanda beyaz duman geliyor. Kimi arkadaşlar segmanlar kırık olabilir dediler kimi arkadaşlar yağ yakıyor vs. Daha önce yağ kapağını açmadım hiç araba sıcakken, acaba normal bişey mi yoksa motormu bitik yada farklı bişey mi ? Bilen varmı bu durumu

• seberhan1907 S kullanıcısına yanıt
    Ben degistirdim, kap üç tuşlu ama iki tuşu aktif oluyor açma ve kapatma sadece, bagaj tuşu kullanılmıyor. Sustalı olması hoş bir görüntü kazandırıyor tavsiye ederim ancak anahtarı yaptırdıktan sonra mutlaka anahtarı takip manuel olarak kapıyı açmayı deneyin.@seberhan1907

• quote:

Orijinalden alıntı: liamangelus

Arkadaşlar 2011 model dizel C3 sahibiyim, iki gün önce başıma bir olay geldi, daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar varsa yardım rica ediyorum, araçla çalılık bir yolda yüz metre kadar birinci viteste yokuş çıktım, yokuşun başında park ettim kapattım o sırada beyaz duman farkettim, kaputu avında yağ kapağının yanından duman çıktığını gördüm epey bı duman vardı. Arabayı dinlendirdikten yeniden marş basınca yağ çubuğunu çıkardım içeriden beyaz duman geliyordu, aynı zamanda yağ kapağını açtım ordanda beyaz duman geliyor. Kimi arkadaşlar segmanlar kırık olabilir dediler kimi arkadaşlar yağ yakıyor vs. Daha önce yağ kapağını açmadım hiç araba sıcakken, acaba normal bişey mi yoksa motormu bitik yada farklı bişey mi ? Bilen varmı bu durumu
    motor sıcakken kapağı açınca yağ buharı gelebiliyor ama siz beyaz duman demişsiniz... egzostan da duman atıyorsanız yağ yakıyor diyebilirsiniz...

yağ filtresi kapağını bir kontrol edin... contasını oturtmak ve kapağı düzgün şekilde sıkmak için dikkat ve bilgi gerekiyor... oradan yağ kaçağı olabiliyor... motor ısındıkça kaput altından beyaz duman geliyor... ayrıca bilmeyen ustalar yağ kaçırmasın diye fazla sıktılarsa yağ soğutucuyu da çatlatmış olabilirler...

sekmak kırılması, yatak sarması muhtemel ama egzozun da duman vermesi lazım...

sonucu burada paylaşabilirseniz çok seviniriz...

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.