Şimdi Ara

<<<MeGaNe 2'lerini makyajlı Megane'a dönüştürenler kulubü>>>

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
28.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar böyle bi konu açmak istedim makyajlı megane'a dönüştürmek bana kaça patlar ve resimlerini koyabilirmisiniz

• yok mu aranızda makyajlı megana çevirenler
  • nasıl yaptın resim falan yok mu?
    sen koy 1-2 resim millet seni takip eder.
  • öyle birsey yapmak için ön tamponu değiştreceksin +faz 2 far alacaksın ne gerek var ?? ayrıca meganenin faz1 i yani makyajsız olanı önden daha karizma..tabi zevk meselesi ama ugrasmaya değmez hiç gerek yok ugrasma bence ama istersen arka stopları değiştir arkadan bakınca faz2 megane olur:)
  • makyajlı megane'a benzetmeye çalışma. fotodaki gibi yap farkın olsun

• kürsad'a katılıyorum
  • makyaj denemeyecek kadar az değişiklik mevcut....bence para harcamaya değmez
  • Foto daki arcın rengi 2008 faz II yok makyajlamış arkadaş yorum sizlerin.

• quote:

Orjinalden alıntı: meganizm

Foto daki arcın rengi 2008 faz II yok makyajlamış arkadaş yorum sizlerin.

jantlarda faz I jantı ancak bnm şahsi görüşüm xenon far takıyorsanız far yıkama sisteminide takmanız. Öyle daha karizmatik bir duruşu var
  • RS ön tampon olmadan makyaj gözüme hiç güzel gelmiyor,makyajsız çok daha agresif ve karakterli bence.
  • yukardaki arabaya extreme jantı giderdi
  • bu arada faz 2 jantı daha çirkin bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: egunns

bu arada faz 2 jantı daha çirkin bence

Extreme yine neyse güzel geliyor göze,privilege konan jantı resmen hala içime sindiremiyorum.
  • zaten hiç güzel privelege jantına rastlamayamadım, laguna clio dahil...bizim zamanında broadway 90 ın jantı daha güzeldi
  • quote:

[simage]makyajlı megane'a benzetmeye çalışma. fotodaki gibi yap farkın olsun

[/simage]

katılıyorum araba senin mi
    o farın fiyatı ne kadar
  • bence önü faz 2 yapcam diye hiç uğraşma eğer arabanda xenon far ve far yıkama sistemi yoksa git yaptır öyle çok daha memnun olacaksın

aynen böyle
    şuna baksana şekli yeter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: snıper92

bence önü faz 2 yapcam diye hiç uğraşma eğer arabanda xenon far ve far yıkama sistemi yoksa git yaptır öyle çok daha memnun olacaksın

aynen böyle
    şuna baksana şekli yeter.

araç çok güzel sizinmi?

• bana makyajlanınca daha modern bi araç gibi gözüküyo ne bilim aslında şuanki halini seviyorum ama o daha çok içime siniyo.arka stoplar ne kadar değiştirmeye kalksam veya komple makyajlasam ne kadar tutar
  • ön kısmı son makyajda biraz daha değişti yalnız iki sis farını gri bi plastikle çerçevelemişler filan
  • meganizm arkadaş ewet aynen öyle makyajlanmış çünkü o jantlar ve bej rengi yok benim arabanın rengide bej aynı bu hale getirsem süper olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.