Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkayacan

quote:

Orijinalden alıntı: liebermann

quote:

renault hoşuma gitmezdi o kadranları, direksiyonu, vitesi, içi, dışı resmen sinirimi bozardı. ama fotoğraflarda gördüğüm yeni clio olmuş. en donanımlısına 42bin tl derlerse kimsede almaz fiyat politikasında iyi bir yol çizerlerse yılın en yüksek satış oranını yakalayacakları su götürmez bir gerçek.

şu an hangi en donanımlı araç 42 K'dan satılıyor da clio 4 satılsın.. zor beklenti.. ben de isterim hatta 40K gibi olmalı fiyat, ama zor.. privilege gibi bir donanımı 45-50K arası bekliyorum..

renault bulur musteriyi dediginiz gibi olursa. adam 42bin tl cruze lt plus satiyor, 47bin tl liste fiyatina golf highline satiyor daha bunun gibi c sinifi nir suru arac var 40bin ustune cikip bos yere musteri kaciriyorlar. benim yazdigim rakam iyimserdi tahmin etmiyorum citanin ust noktasinin bukadar ile kalacagini. jazz 45bin tl ye ulastiginda civic 50bin tl idi nasil bir politika anlamis degilim..

benim bahsettiğim dizel otomatik versiyonlar.. sizin bahsettikleriniz cruze'lar vs onlar benzinli belki de manuel versiyonlar , karıştırmayalım.. ben 8 yıllık chevrolet kullanıcısı olarak (ki bunu birçok mesajım söylemişimdir) birdaha alacak olsam chevy tercih etmem.. çok yakıyor, servisi ve parçaları sorunlu, çok yaşadım, yaşlandım :) yaşlandırdı beni :) civic evet alınabilir ancak o da benzinli.. benzinin 4.5 Tl olduğu ülkede 1.6 motorlu benzinli (ki bunlar min ort 8.5 - 9 lt yakarlar ş.içi) araçlara demek istiyorum..

• Bu araçta bi-xenon ve cam tavan opsiyonu olacak mı acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

renault hoşuma gitmezdi o kadranları, direksiyonu, vitesi, içi, dışı resmen sinirimi bozardı. ama fotoğraflarda gördüğüm yeni clio olmuş. en donanımlısına 42bin tl derlerse kimsede almaz fiyat politikasında iyi bir yol çizerlerse yılın en yüksek satış oranını yakalayacakları su götürmez bir gerçek.

şu an hangi en donanımlı araç 42 K'dan satılıyor da clio 4 satılsın.. zor beklenti.. ben de isterim hatta 40K gibi olmalı fiyat, ama zor.. privilege gibi bir donanımı 45-50K arası bekliyorum..

renault bulur musteriyi dediginiz gibi olursa. adam 42bin tl cruze lt plus satiyor, 47bin tl liste fiyatina golf highline satiyor daha bunun gibi c sinifi nir suru arac var 40bin ustune cikip bos yere musteri kaciriyorlar. benim yazdigim rakam iyimserdi tahmin etmiyorum citanin ust noktasinin bukadar ile kalacagini. jazz 45bin tl ye ulastiginda civic 50bin tl idi nasil bir politika anlamis degilim..

benim bahsettiğim dizel otomatik versiyonlar.. sizin bahsettikleriniz cruze'lar vs onlar benzinli belki de manuel versiyonlar , karıştırmayalım.. ben 8 yıllık chevrolet kullanıcısı olarak (ki bunu birçok mesajım söylemişimdir) birdaha alacak olsam chevy tercih etmem.. çok yakıyor, servisi ve parçaları sorunlu, çok yaşadım, yaşlandım :) yaşlandırdı beni :) civic evet alınabilir ancak o da benzinli.. benzinin 4.5 Tl olduğu ülkede 1.6 motorlu benzinli (ki bunlar min ort 8.5 - 9 lt yakarlar ş.içi) araçlara demek istiyorum..

aslinda araclar cok yakmiyorda 8-9litre birsey degil ama dediginiz gibi litre fiyati yukselince.. ben artik dizel arac falan hic bakmiyorum arada 7bin ile 10bin oynuyor gucumun yetebilecegi siniflarda hal boyle olunca benzinli alip aradaki farki cebimde tutup 1000tl si ile lpg takip biniyorum clio alacak olsam motor uyumluysa dizel ile ilgilenmem bile gercekten kalitesine gore fiyat cok ucuk, tek renault degil hepsi boyle. yakinda cevrede bes yasindan kucuk araca binen kalmayacak sirket araclari haric. arabam 7 yasinda suan onceden (daha cocukken babamin)3yilda bir yaslandi diyip degistirdigimizi bilirim. daha da diyorum gitse bir yedi daha binerim evde ki hesap carsiya uymayinca eldekiyle yetinmek zorunda kaliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni 209 29.90 dan başlayan fiyat olunca Clio 4 yüksek fiyatla çıkamaz .

Benzinli önerisine katılıyorum benzinli 208 29.90 aynı donanım dizel 38.00 gibi artık bu uçurumda dizel almam.

Aynı şey renaultta da var şu an clio 3 grand tour 1.2 29.90 aynısı dizel olunca 37.00 ???

LPG den dizel e terfi ettim ama şu an binek alacak olsam benzinli alıp LPG taktırırım.

İlla dizel olacaksa da seçenek yine var şu an olduğu gibi yine gider Tİcari araç alırım hem geniş hacim hem Dizel hemde daha ucuz hemde donanım çok zengin
  • Arkadaşlar ben bursa da oturuyorum ve 5-6 gün önce park halinde gördüm yeni clio u 16 plaka.test ediyorlar muhtemelen.

Rengi borda ve dizeldi.arka koltuklarda jelatinleri üzerindeydi.

Araba aynı fotoğraflardaki gibi en ufak bir görsel farklılık yok ve muhteşem ötesi duruyor.

Yanından zor ayrıldım valla.B segmenti araç alacaklar mutlaka bu aracı almalı nokta.

Allah yerli araç kullandırmasın bana derdim hiç . galiba bu kezz gönüllü kullanacağım :))
  • Yeni kasa megan nasil olur acaba 3. kasasi cok ilgimi cekti yenisi ciksada 3 az uygun olsa kesin almaya niyetliyim
  • Sıkıntıdan clio'ya bir el atıyım dedim.

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>
  • clio RS 1.6 motor 1618 cc olacakmış
    1.6 210 bg
    0-100 6.3 sn
    mak hız 230 km/s
    kim ne yapsın 1618 cc motoru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

quote:

Orijinalden alıntı: kenjims

Tipi sanki tanıdık bir arabayı anımsatıyor ama hangi model çıkartamıyorum.

ford fiesta olabılırmı ?

arka üst fotografı nissan juke'a benzettim ben. belki size de juke benzettiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfiasis

quote:

Orijinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

quote:

Orijinalden alıntı: kenjims

Tipi sanki tanıdık bir arabayı anımsatıyor ama hangi model çıkartamıyorum.

ford fiesta olabılırmı ?

arka üst fotografı nissan juke'a benzettim ben. belki size de juke benzettiniz.

artık piyasada uretılen araclar neredeyse benzerlık yonunden aynı hale gelmiş durumda

açıkcası dedııgınız gıbı dıger fırmaların araclarına da benzıyor..

• bunada tipsiz diyenler olacaktır illaki
  • NCAP değerleride ortaya çıktı, 5 yıldızı almış clio
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Sıkıntıdan clio'ya bir el atıyım dedim.

gerçeğide böyle olsa keşke. eline sağlık ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramdem74

quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Sıkıntıdan clio'ya bir el atıyım dedim.

gerçeğide böyle olsa keşke. eline sağlık ..

Bu araçta çok fazla oynama yok,

1) Camlara film (hafif kırmızı tonlu)
    2) Advan Racing RS jant
    3) Spor Yay
    4) Aynalara Folyo Kaplama

Jant hariç oldukça ucuza bu hale getirebilirsiniz aracı. Jant içinde uygun fiyatlı replika kullanabilirsiniz, orjinal Advan jantlar oldukça pahalı maalesef. Emin değilim ama bu jantın orjinal seti 5000TL gibi bir rakam tutuyor diye kalmış aklımda.

• ilk kez bir renault u beğendim desem yeridir,ama yine de tam anlamıyla süper olmuş diyemem.

Direksiyonu hoş görünmüyor , ayrıca benim en çok önemsediğim şey olan vites topuzu bu kadar mı özensiz ve kötü yapılır yahu pes.
  • şu reno ya bak arkadaş yaaa, şaşırtıyor beni.. güzel iş çıkarmışlar. tebrikler
  • 208 den ucuz olacak bu belli bişey. haberlede de şuan satılan baz versiyondan daha ucuza satılacağı söylenmiş. clio 4 her alanda iddalı geliyor .. rs in juke t-dig motorla geleceği ön görülüyor vergilendirme konusunda dezavantaj olabilir fakat performans olarak yine sınıfının lideri olacağı açık.
  • Arabayı yapmışlar...

• mevcut clio ile aynı fiyatlardan satışa çıkacak diye duyum aldım, umarım öyle olur :D
  • Arabanın içi dışı çok güzel,dizel motor da baya ekonomik olmuş. Full donanimin 42.000 tl olacağını duymuştum.Dikkatimi çeken bişe var resimlerde de videoda da arka kapı camları manuel.pek ihtimal vermiyorum ama arka camlar elektrikli olmazsa benim gözümde elenir.ayrıca arabadan twitt atmak nedir ya
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.