Şimdi Ara

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>> (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.580
Cevap
62
Favori
397.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suzuki'de de diğer markaların yaptığı gibi "servis" indirimi vs. türünde kampanyaları oluyor mu?Oluyorsa hangi aylarda yapıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 18 Haziran 2010; 19:19:11 >
  • BENDE TEMMUZ BAŞI GİBİ ARACI SERVİSE VERİCEK YILLIK BAKIM İÇİN AMA KAMPANYA YOK HERHALDE GERÇİ SUZUKI HİÇ KAMPANYA YAPMADIKI ODA AYRI
  • quote:

Orijinalden alıntı: syakincil

Suzuki'de de diğer markaların yaptığı gibi "servis" indirimi vs. türünde kampanyaları oluyor mu?Oluyorsa hangi aylarda yapıyorlar?

Servis indirimi için olağan olarak yaz aylarında kampanyalar olabiliyor ancak belirli bir tarihi yok maalesef.

Bu arada 1.2 92 beygir motor gerçekten iyi olmuş. İlk Suzuki'miz Maruti 800'ün ve o zamanlar diğer modellerin broşürlerinde yazdığı gibi; "Herşeyden önce o bir Suzuki"
  • Bana geçenlerde servisten sms gelmişti (Ankara Kanguru) İşçilik %18, parça %10 indirimli diye. Rakamlar tam doğru olmayabilir, net hatırlamıyorum. Daha bakıma zaman olduğu için pek önemsememiştim. Demekki zaman zaman indirim oluyor.
  • Yeni Swift yeni fotolar.

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

• İçi bayağı güzel olmuş,göstergelerinin oradaki dijital ekran VW grubundaki ekranı anımsatttı bana.Bir de yanlış görmüyorsam "kenardan" kontak anahtarı yerine Renault'lardaki start/stop düğmesi gibi bir buton galiba.Bluetooth var.Otomatik klima.Ne zaman gelecek acaba TR'ye,birde bu resimlerdeki donanımla gelirmi ki?Fİyatı da uçuk olur herhalde bunlarla!
     <<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 22 Haziran 2010; 19:50:40 >

• Gerçekten güzel olmuş iç tasarım. Dış tasarımda da ufak farklılıklar var ancak yine de hoş duruyor. Hocam fotoğrafların kaynağı hangi internet sitesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: desx

Hocam fotoğrafların kaynağı hangi internet sitesi?

arabam.com
  • bu suzukı piyasayı sallar bence
  • Eyvallah hocam, sağolasın.
  •  <<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>>

Benzerlik büyük ancak yine de daha dinamik duruyor. Üstteki fotoğraftaki Swift Sport olsa da 5 kapılı olduğu için ekledim.

• quote:

http://paultan.org/photo/albums/suzuki-swift-/2011-suzuki-swift-specs.jpg l inkinde teknik özellikleri var.

Yakıt tüketimindeki azalma güzel. Ben katalogda yazan değerleri görebiliyorsam bunlar da yakalanabilecek değerlerdir diye düşünüyorum. Bu durumda benim şimdi 6.5 yaktığım yerde yeni Swift 5.5 lt yakacak, güzel.

Bu sefer Suzuki Türkiye baştan itibaren hem benzinli hem dizel Swift'i getirsin, biraz da rekabetçi fiyat koysun. 2005 kasa Swift'ler sayesinde bir bilinirlik oluştu zaten az da olsa; tutarlı bir şekilde hem benzinli hem dizel getirilip satış ve pazarlama için biraz çaba gösterilirse tatmin edici miktarda satılacaktır yeni Swift.

2005 kasa Swift'lerin Türkiye macerası ilginçti. Baştan sadece 4x4'ler geldi, bir süre sonra 4x2'ler geldi, bir süre sonra 4x2 ler gelmemeye başladı, sonra tekrar iki model birden satılmaya başlandı, en son bu sene dizeller geldi.

Yeni kasa yine Macaristan'da üretilecekmiş. Eski kasa 4x2'ler önce Macaristan'da üretildi, bagajın orada bir yerden paslanma sorunu sebebiyle geri çağırıldı, sonra bütün Swift'ler (2008 modellerden itibaren) Japonya'da üretilmeye başlanmıştı. Umarım bu sefer Macaristan kaynaklı bir problem yaşanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quad_65 -- 23 Haziran 2010; 10:31:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quad_65

quote:

http://paultan.org/photo/albums/suzuki-swift-/2011-suzuki-swift-specs.jpg l inkinde teknik özellikleri var.

Yakıt tüketimindeki azalma güzel. Ben katalogda yazan değerleri görebiliyorsam bunlar da yakalanabilecek değerlerdir diye düşünüyorum. Bu durumda benim şimdi 6.5 yaktığım yerde yeni Swift 5.5 lt yakacak, güzel.

Bu sefer Suzuki Türkiye baştan itibaren hem benzinli hem dizel Swift'i getirsin, biraz da rekabetçi fiyat koysun. 2005 kasa Swift'ler sayesinde bir bilinirlik oluştu zaten az da olsa; tutarlı bir şekilde hem benzinli hem dizel getirilip satış ve pazarlama için biraz çaba gösterilirse tatmin edici miktarda satılacaktır yeni Swift.

2005 kasa Swift'lerin Türkiye macerası ilginçti. Baştan sadece 4x4'ler geldi, bir süre sonra 4x2'ler geldi, bir süre sonra 4x2 ler gelmemeye başladı, sonra tekrar iki model birden satılmaya başlandı, en son bu sene dizeller geldi.

Yeni kasa yine Macaristan'da üretilecekmiş. Eski kasa 4x2'ler önce Macaristan'da üretildi, bagajın orada bir yerden paslanma sorunu sebebiyle geri çağırıldı, sonra bütün Swift'ler (2008 modellerden itibaren) Japonya'da üretilmeye başlanmıştı. Umarım bu sefer Macaristan kaynaklı bir problem yaşanmaz.

Hocam dediklerine aynen katılıyorum ancak tek bir şey eksik affına sığınarak söylüyorum, ilk seferde sadece 4x2'ler geldi ve ardından Suzuki Türkiye vergi farkını almayarak sadece 900 TL farkla 4x4 modelleri getirdi ve yavş yavaş 4x2 modelleri durdurdu, sonrası ise aynen senin anlattığın gibi.

• Ben ilk sadece 4x4 ler gelmişti diye hatırlıyorum. Hatta herkes arkadaki diferansiyeli birbirine gösteriyordu, alçak bu tümseklerde yere çarpar konuşmaları dönüyordu falan. Yanlış kalmış demek ki aklımda.
  • aranıza yeni katılıyorum bende 2003 model swift var güzel araba az yakıyor sağ direksiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: d09ukan

aranıza yeni katılıyorum bende 2003 model swift var güzel araba az yakıyor sağ direksiyon

Sağ direksiyon ama Türkiye'de mi kullanıyrsunuz hocam? Farklıymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: desx

quote:

Orijinalden alıntı: d09ukan

aranıza yeni katılıyorum bende 2003 model swift var güzel araba az yakıyor sağ direksiyon

Sağ direksiyon ama Türkiye'de mi kullanıyrsunuz hocam? Farklıymış

kıbrıstayim.2 senedir kullanıyorum arabayı. resmini ceker koyarım buraya

• Mrb arkadaşlar, ben geçenlerde kuzenime aldım bi swift, bi tane de kendime almak istiyorum yardımcı olursanız eğer
    kuzenim bayan, ona otomatik 2001 temiz bi swift aldık 80 bin km de, 8.250 lira verdik

arabayı çok beğendim, bende aynı modelin manuelinden, az km yapmış bakıyorum, size soracaklarım
    1- otomatiklerden daha mı pahalıdır manuel, ben ucuz biliyorum ama, o yüzden 8 bin max veririm diyorum sizce nasıl fiyat?
    2-Sedan buldum bitane de temiz, swiftlerin piyasası zaten çok hızlı değil, sedanlarınki hiç gitmeyebilir belki, sizce sedanla hatchback piyasada tercih farkı olur mu yarın bigün satınca?
    3-kuzenim otomatikte 40 kuruş yakıyor, hatta gaz taktırırsa ucuzundan(sanırım sıralı olmuyor enjeksiyon yok diye) 22 kuruş olur demiş ustası ama ne kadar dogrudur bilmem. Benşm merak ettiğim manueli ne kadar yakar.

şimdiden teşekkür ederim
  • İSTANBULDAKI SUZUKI SERVİSLERİNDE BAKIM KAMPANYASI VARMI BİLEN VARMI ACABA BAKIM YAKLASIYORDA
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.