Şimdi Ara

<<<< RENAULT 19 KULÜBÜ >>>> (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.050
Cevap
41
Favori
593.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR Bİ TANE SATILIK RENAULT 19 RN DIESEL VAR BENDE 97 MODEL BEYAZ MOTOR YENİ YAPILDI YÜRÜYEN İYİ HIDROLİK DİREKSİYON DÜŞÜNÜRSENİZ dizel araba az yakar çok kaçar :)555 498 11 90 ankaradayım ben fiyat 11 pazarlık payı illaki var:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ern_ -- 12 Aralık 2008; 14:56:52 >
  • slm toshiba kardeş 19 alacğını sölemişsin hangi il de oturyosun bilmiyorum ama ben de 19 hb rt modeli var 110000 de düşünürsen değerlendirelim kendinize iyi bakın
  • tşkrler arkadaşlar
    aklımdan hb değilde
    seden şeklinde olanlardan
    gri 99 model geçiyor
    tam karar veremedim yeni özeliklerini öğrenmeye çalışıyorum.
    diyarbakırdan slmlar
  • arkadaşlar renault 19 ların benzin pompası kaç kmde değişiyor bilen var mı teşekkürler
  • Bozulana kadar degismez bozulduktan sonra degistirirsin

ya arkadaslar gercekten siz bu kmlere riayet ediyormusunuz. Bizim arabada parca bozulmadan kesinlikle ama kesinlikle degisim yapmiyoruz. Haha valla umarim yolda birakmaz.

quote:

Orjinalden alıntı: blueeagle2020

arkadaşlar renault 19 ların benzin pompası kaç kmde değişiyor bilen var mı teşekkürler
  • Arkadaşlar tekrar merhaba..
    maalum kış geldi kalorifere ihtiyaç oluyor..
    sorunum şu:
    kalorifer ısıtıyor ısıtmasınada çok zayıf. bayram tatilinde içinde üşüdük arabanın
    sorunun termostatdan olabileceğini düşündüm ve değiştirdim üzerinde 94 lük termostat var öncekide aynısıydı, arızalı olabilir diye değiştirmiştim fakat bişey farketmedi. sonra acaba r19 ların hepsimi böyle az ısıtıyor diye aklıma geldi aynı arabadan dayımda var onu aradım; dayımın kesinlikle böyle bir sorunu yok aksine sıcaklığın çok iyi olduğunu söylüyor... geriye 2 seçenek kalıyor 1. kolay olan sıcak-soğuk ayarı yapan musluğun tam sıcak konuma geçmemesi. 2. side zor olan kalorifer peteğinin tıkalı olması(bunu düşünmek bile istemiyorum :( )onu tamir için neredeyse tüm gögüs sökülecek.

sizlerin böyle bir sorun başına gelen varmı?varsa.. çözüme nasıl ulaştınız.

• slm arkadaşlar
    sizce 99 reno 19 1.6 rne 11 500....
    boyasız 100 bin km

yada clio 2000 90 bin km
    1.4 rna boyasız kazasız. klimasız
    11 250 hangisi daha uygundur
    cevaplar için şimdiden tşkr
  • EGER ARAC 19e rne ise olabilir ful enjeksiyon ve 90 beygirdir.ıyidir. bende 2000 modeli var 19e rne 64 bınde iken aldım 10.500. 5 ay once aldım arkadaşımdan memnun kalırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: milal

Arkadaşlar tekrar merhaba..
    sorunum şu:
    kalorifer ısıtıyor ısıtmasınada çok zayıf. bayram tatilinde içinde üşüdük arabanın
    sorunun termostatdan olabileceğini düşündüm ve değiştirdim üzerinde 94 lük termostat var öncekide aynısıydı, arızalı olabilir diye değiştirmiştim fakat bişey farketmedi. sonra acaba r19 ların hepsimi böyle az ısıtıyor diye aklıma geldi aynı arabadan dayımda var onu aradım; dayımın kesinlikle böyle bir sorunu yok aksine sıcaklığın çok iyi olduğunu söylüyor... geriye 2 seçenek kalıyor 1. kolay olan sıcak-soğuk ayarı yapan musluğun tam sıcak konuma geçmemesi. 2. side zor olan kalorifer peteğinin tıkalı olması(bunu düşünmek bile istemiyorum :( )onu tamir için neredeyse tüm gögüs sökülecek.

geçmiş olsun arkadaşım. aynı sorun bende de vardı ama benimki neredeyse soğuk üflüyordu. seninkinden az da olsa sıcak hava geliyor sanırım bu kalorifer radyatöründen diye tahmin ediyorum. ben bugün değiştirdim kalorifer radyatörünü sorunum çözüldü.radyatör kale markasını 75 ytl, ithal 35 ytl diyorlar . hangisini taktırırsan sana kalmış ama işçilik için 120 ytl isteyen de oldu, 100 ytl isteyen de oldu en son pazarlıkla 50 ytl ye bir ustaya yaptırdım. çok da iyi oldu ön taraftan hiç ses gelmiyor.

kaputu açıp kalorifer peteğine giden suyun sıcaklığına bak eğer ki su sıcak giriyor da senin kaloriferden soğuk hava geliyorsa sanırım petek sorunludur. ama yine de bin bilsen de bir bilene danış derler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdy48 -- 19 Aralık 2008; 2:05:16 >

• geçmiş olsun arkadaşım. aynı sorun bende de vardı ama benimki neredeyse soğuk üflüyordu. seninkinden az da olsa sıcak hava geliyor sanırım bu kalorifer radyatöründen diye tahmin ediyorum. ben bugün değiştirdim kalorifer radyatörünü sorunum çözüldü.radyatör kale markasını 75 ytl, ithal 35 ytl diyorlar . hangisini taktırırsan sana kalmış ama işçilik için 120 ytl isteyen de oldu, 100 ytl isteyen de oldu en son pazarlıkla 50 ytl ye bir ustaya yaptırdım. çok da iyi oldu ön taraftan hiç ses gelmiyor.

kaputu açıp kalorifer peteğine giden suyun sıcaklığına bak eğer ki su sıcak giriyor da senin kaloriferden soğuk hava geliyorsa sanırım petek sorunludur. ama yine de bin bilsen de bir bilene danış derler.

İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM

senin dediğin su hortumlarına bakacağım.
    yaarın sıcak soğuk ayarı yapan musluktan şüpheleniyorum onuda kontrol edeceğim
    olmassa tek çare kalıyor zaten, kalorifer radyatörünü değiştirmek
    sonucu buradan yazarım

• daha önce clio ( 2000 model)kulanıpta
    şu an r 19 kullanan arkadaşlar
    hangisi tercih edilir almayı düşünüyorumda hangisi
    daha iyidir karar veremedim

üstede belirtmiştim...
    slm
  • merhaba arkadaşlar. bende 1996 R19 1.8 RTI var. satmayı düşünüyorum ama fıyatlar konusunda pek bilgim yok. internetten bakıyorum ancak sahte piyasa oldupunu söylüyorlar. atiker sıralı sistem lpg taktırdım garantisi devam ediyor. sizce ne kdar istemeliyim bu araca. klimalı, hidrolik direksiyon 200000 km de. teşekkürler.
    bugün 8000 ytl verdiler versem mi ki acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhangok9 -- 21 Aralık 2008; 16:55:07 >
  • SLM GÖKHAN KARDEŞ

SATIYORUM DİYORSUN ACABA NEDEN DİYE SORSAM SAKIN ALINMAYIN BEN YENİ ALDIM SAYILIR DAHA ARACIN SAĞINI SOLUNU PEK BİLMİYORUM. HANİ BELLİ BAŞLI KIRONİK BİR RAHATSIZLIKLARIMI VAR BU ARAÇLARIN MEMNUN NİYETSİZLĞİNİZMİ VAR ÖĞRENMEK İSTİYORUM BEN ALMAKLA HATAMI ETTİM ACABA. O YÜZDEN SORMAK İSDEDİM ARKADAŞIM. H

HERŞEY GÖNLÜNE GÖRE OLSUN.

ALLAHA EMANET OL.
  • yok arkadaşım araba taş gibi hayırlı olsun seninki. ben yüksek model bişeyler alcam o yüzden satıyorum. bi sorun yok araçta. sen kaç paraya aldın?kaç model vs.?

*
  • renault 19 ları rölanti de fazla bırakmayın yeter... :) bide soğutma sistemini manuel yapın fanı siz istediğinizde açın.sorun yaşamazsınız
  • SLM GÖKHAN KARDEŞ.

ben alalı daha 6 ay oldu olmadı. yani daha araçta yeniyim. özelliklerini pek bilmiyorum kullanmadığım için. ve 1.4. i rt 96 model. kilometresi çok ama
    bana ileride bir sorun yaratırmı bilmiyorum. LOVATO marka lpg üzerinde var ve tek nokta enjeksiyonlu. km side 234000 de bakalım bekliyorum bana ileride neler çıkaracak diye.

GÖKHAN kardeş ne markada almaya karar verdin acaba

ALLAH gönlüne göre versin.

HAYIRLI GÜNLER.
  • dacia sandero düşünmüştüm ama sanırım vazgeçiyorum. birkaç olumsuz sey duydum. çok sağlam değillmiş galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: milalci

Arkadaşlar tekrar merhaba..
    sorunum şu:

sorunu hallettim Allah a şükür...
    fakat pek karşılaşılmadık bir durum sanırım..
    en azından ben daha önce böyle bir şey duymamıştım
    sorun: LPG beybine giden sıcak su hortumunun yanlış yerden bağlantısından kaynaklanıyormuş.
    lpg montajı yapan usta sıcak su hortumunu kalorifere giden hortumdan T atarak bağlamış
    dolayısıyla su kalorifer peteğine gitmeden lpg beyninden dolaşıyormuş.
    Allah tan ustam bunu farketti, değilse kalorifer peteğini falan söktürecektim. hem masraf artacaktı hem sonuç alınmayacaktı.
    şimdi işi 5 ytl ye hallettim hemde 25 cm hotum arttı :)
    şimdi çok güzel ısıtıyor..
    inşallah benzer sorunu olan arkadaşlara fikir verir.
    herkeze iyi forumlar.

• Arkadaşlar R19 1998 Beyaz Alize 1,6 113.000 Karbüratörlü LPG , Klima , Ön camlar otomatik model yükseltmek için satmayı düşünüyorum tahmini ne kadar eder ?
    Teşekkür Ederim...
  • 9500 veya 10000 ytl arası. 2000 model km 64 binde ful enjeksıyon klımalı temız bır arac aldım R19 e RNE 10.500 YTL TUPSUZ 7 AY EVVEL. arkadası oldugu ıcın ben biraz ucuz aldım
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.