Şimdi Ara

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██ (185. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.055
Cevap
63
Favori
401.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.
  • Bizde 2015 i10 1.2 elite otomatik var, araba iyi hoşta çok sert süspansiyonları var, veya benimkinde bir gariplik var. Hep ara sokaklarda kullanıyoruz, kısa hız tümsekleri ve çukurlar ile dolu, zıp zıp gidiyoruz, bunları yumuşatmanın bir yolu var mıdır? Amortisör veya lastik değişirsem çözülür mü, fikri olan?
  • Miu M kullanıcısına yanıt
    Bizde de aynı araç var. Süspansiyonlar biraz sert gerçekten. Bir de Petlas kış lastiklerini takınca daha da hissedilir oldu. Yumuşak bir lastikle daha iyi bir konfor sağlanabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miu M kullanıcısına yanıt
    Sadece süspansiyonla alakali değil aks mesafesi kisa olmasindan dolayıda oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 elite donanımlı i10 un ederi sizce nedir? Kazasız olmak şartıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dpete D kullanıcısına yanıt
    Kilometresine göre değişir. 30 bin km'ye kadar, orjinalse 41-42 bandında alıcı bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Kilometresine göre değişir. 30 bin km'ye kadar, orjinalse 41-42 bandında alıcı bulur.

43-44 bandında malum sitedeki arkadaşlar. Muhtemelen 2015 yılı alış fiyatları 40 civarıdır diye düşünüyorum. 2015 yılı satış fiyatlarını bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dpete

2015 elite donanımlı i10 un ederi sizce nedir? Kazasız olmak şartıyla.

Fiyati 2.el satış sitelerinde belirleniyor, 40-44 aralığında geziniyor, yanliz mayısta 2-3bin araçların fiyati artıyor kasim aralıkta düşüyor, eğer almak istiyorsaniz nisanı geçirmeyin.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz hafta 42.500e, 2015 model 1.2 elite otomatik aldık 15000kmde. Biraz kullandım eğlenceli bir araç. Kadınlar ve şehir içi kullanim için oldukça uygun.

• quote:

Geçtiğimiz hafta 42.500e, 2015 model 1.2 elite otomatik aldık 15000kmde. Biraz kullandım eğlenceli bir araç. Kadınlar ve şehir içi kullanim için oldukça uygun.

Hayırlı olsun, çok doğru tespit, şehiriçi kısa mesafelere ve bayanlar için en iyi araç.

• quote:

Hayırlı olsun. Kullandıkça alışacak, alıştıkça vazgeçemeyecek siniz.
  • Hayırlı geceler, 2014 model , 2015 trafiğe çıkışlı 15.000 kmde 1.0 manuel style araç satın alarak aranıza katıldım. Araçta aklıma takılan birkaç sorun var, motorundan gelen fır fır fır sesi, ilk aldığımda yoktu bu dikkatimi çekti, birde sis farları gündüz farı olarak kullanılıyor sanırım, iptalini bulamadım.

bu motor sesinden müzdarip olan var mı?
  • Herkese selam. otomatik i10 yada picanto alma arifesindeyim. bir adet i10 buldum. 2014 model, 16bin km,1,2 elit, otomatik. değişen yok. ederi nedir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Herkese selam. otomatik i10 yada picanto alma arifesindeyim. bir adet i10 buldum. 2014 model, 16bin km,1,2 elit, otomatik. değişen yok. ederi nedir arkadaşlar.

Picanto biraz daha küçük ve piyasası i10 kadar güçlü değil. Kullanmadığım için picanto hakkında yorum yapamam, ancak i10 u tavsiye ederim.

Fiyat olarak ta sahibinden.com ortalamasını alabilirsin. 40bin tl civarı uygundur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravaman

quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Herkese selam. otomatik i10 yada picanto alma arifesindeyim. bir adet i10 buldum. 2014 model, 16bin km,1,2 elit, otomatik. değişen yok. ederi nedir arkadaşlar.

Picanto biraz daha küçük ve piyasası i10 kadar güçlü değil. Kullanmadığım için picanto hakkında yorum yapamam, ancak i10 u tavsiye ederim.

Fiyat olarak ta sahibinden.com ortalamasını alabilirsin. 40bin tl civarı uygundur bence.

Eyvallah teşekkürler.
  • 19000 km de 2014 1,2 elite model ile bende bu aileye katıldım beyler. 39000 tl ye aldım. yalnız kullanması inanılmaz keyifli ve rahat bir araç. aracı almadan hyndai serviste expertize soktum. tamponlardaki ufak tefek çizikler dışında motoru vs si tertemiz çok şükür. yalnız şu anda tek bir problem farkettim. gösterge panelinde akşam kullanırken ışıklar yanıkken yani ara ara böyle flash çakar gibi yanıp sönme oluyor ama çok hızlı yani. sorun ne olabilir. teşekkürler.
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

https://www.facebook.com/groups/Hyundaii10ClubTR/?fref=ts

Sorularına daha çabuk cevap alabileceğin, paylaşımlardan daha fazla yararlanabileceğin bu sayfaya mutlaka uğramanızı tavsiye ederim.
  • Beyler dun 1.0 manuel jump versiyon bordo cizgili deri koltuklu i10 u 40.000 e aldim. Arac sokaga parkedilecek ve annem tarafindan kullanilacak. Performans beklentisi yok zaten. Severek aldik umarim uzmez.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın otomatik mi aracınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Güle güle kullanın otomatik mi aracınız.

Manuel dostum.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.