Şimdi Ara

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
5
Favori
21.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam, g502 çok güzel massallah ona eyvallahımız varda.. ben g700 ün tuşlarından memnunum gayette aktif olarak kullanılıyor , resimlerden çıkarabildiğim kadarıyla benim parmağım resmen o g tuslarının ustune gelecek.. rahat edemeceğim anlaşılan ben o mouse la sol click in orda böyle ufak bir alana kaçmasalardı.. g700 ün tutuşu konforu.. hem zaten sol click in ordaki 3 tuşun işi belli ama açıları var ona göre açılı kesilmiş tuşlar ve gayette iyi diye düşünyorum ben, g700 üm olmasa , veya satsam şu şartlarda g700s alsam. alırdım gibi geliyor bana yada g502 gibi güzel bir mouse'un kablosuz ve problemleri düzeltilmiş bir modelini beklemek'te mantıklı olabilir , o arkadan çekimde mouse bana resmen kaplumbağa kabuğu gibi geldi.. g700 ümü değişemem ben.. (satarsam bu cümlelerin alayı yalan olur internet ortamında 2 click e bakar herşey gözümüz dönmeye dursun , kim bilir bir ara kafam atar g502 nin sepete at butonuna basar devam ederim.. yaparım yani.. dengesizlik seziyorum)

Ergonomi candır ama.. o işlemciyede hasta değilim desem yalan olur.. illa yeni seriyi bekletecekler banada.. ozamana kadar bana bunlardan birini aldırmassalar ki bu logitech. illaki birşey yaslar yani.. piskolojisi yeter.

• Psycho53 P kullanıcısına yanıt
    g700 ve g700 sten ben olsam ben de geçmezdim derim ve yalanın kralını söylerim :D şuan ki gözlemimden sonra bence de kesinlikle gerekli bir geçiş değil tasarımsal beğenilerinizin dışında, kablosuz kralları bırakmayın bence de ;) tuşlarla ilgili bir sıkıntısı yok bence o sol tuş ve yanında ki gtuşları benim her dönem Logitech te gördüğüm muazzam zekanın bir ürünü, ben hayranlıkla karşıladım o tasarımı doğrusu. Eksik olarak adlandıracağım tek başparmak altında ki 4lü tuş.. O kadar. Belki genişletilebilir ileride gerekirse bir de. Tasarım olarak güzel bir teknolojik canavara hükmediyorsunuz, bunu hissedebiliyorsunuz. Kaplumbağa ise bunun tasarımı g700 serisine de yandan yemiş kaplumbağa denebilir Bu yazının sonuna doğru bir g502 alıp elinize geleceğinizi tahmin ediyorum baştan söyliyeyim

• yok hocam aman yine başlamayalım. sonra işin içinden çıkamıyoruz en sonunda harbiden faturayı sizin şirkete yollatmam gerekecek..

şaka sı biryanada cidden kağlumbağa kavisi var gibi geldi arkadan bakıyorum g700 öyle değil güzel bir açısı var ileri doğru devam ediyor o ergonomiyi , geometrinin güzel dallarını tamamlıyorda.. g502 öyle çok top yuvarlağı gibi gözüktü resimde bana..

Birde önce klavye işini halletmem lazım.. hala G19s Vs G710+ Fight!! bitmedi gitti.. logitechle bir arayıp görüşe bilseydim.. g19s in teknik detayları aldıktan sonra seni seçtim balbazar! moduna giricez hayırlısıyla..

Satın alımı en engellemek için beynin ürettiği halüsilasyonlar onlar Psycho53 Klavye için bence çok ciddi ihtiyaç duyana kadar alışveriş yapma, zaten işini görecek güzel bir klavyen var. g700 ne oldu geldi mi garantiden.
  • hocam geldi demiştimya.. frisby nin 10 tllik mouse sinden sonra bu nasıl bir konfor rahatlıktır vs.. diye duygusal çöküntüye uğramıştım.. ? o mouse la ucak kullanılmıyordu olduruyordu beni pad i de aldıktan sonra klavyeyi unuttum mouse la yardırıyorum.. 3200 ~4000 dpi ile mouse la tam kontrol yapmak çok zevkli oluyor önceden alaydık bu padleri..

klavye isyanımın yan sanayi üretimidir hocam. bıktım ufak ekranından.. sırf ekran için g19s düşünüyorum ya zaten. s bide 2013 model , moturu daha kuvvetli..

O mouse 700s e dönüşene kadar garantiye gidecek diye kalmış benim aklımda mouse padle ilgili küçük bir inceleme eklersin artık. klavyeye ayrı 18-19" bi lcd alıp bağlasan daha ucuza malolacak ama unutma
  • keşke 700s olsa. ohoo ozaman mouse serüveni finish i bulurdu.. hocam pad e inceleme yapmayı düşündüm. ama ilk 2 günden sonra padin içeri basıldığı hissiyatına kapıldım şuanda en kötü hale geleceği zamanı bekliyorum.. çok canımı sıktı bu olay. sürekli elim bir yerde. avcumun kenarlarının bastığı ve bileğimin bastığı bölümlerde birazdaha içe göçmüş hissiyatı yaşıyorum. kolum masanın ustunde olacak şekilde alışkın değilim ben uzunsure oyle kalamam incelik konusunda sıkıntım yoktu ama , böyle kıyak yapması canımı sıktı..

hocam klavye g19 "s" g19 un ekranı ve özellikleri ile aynıdır diye düşünüyorum haliyle kullandığı dosyalarda aynıdır , sdk geliştirile bilir bir arayüz olduğu için g19 un çok üretilmiş uygulaması vardı diye hatırlıyorum bunlar "s" de de kullanıla bilir büyük ihtimal sdk oluşunun yanında, logitech klavyesinin olması işleri kolaylaştırıyor biraz.. alan insanlar uygulama yapmayada giriyor yazıyor uygulamayı paylaşıyor.. etrafa ilginç ilginç işler yapan şeyler çıkabiliyor.. oyüzden ekran ihtiyacını g19s ile karşılamayı düşünüyorum..

g19 2010 mu 11 mi ne idi.. ondan almışken 2013 model olan "s" i tercih ediyorum.. gerekçelerim bunlar yani.. g19s in tek sevmediğim yanı. o mavi kaplama üstüne carbon falan geçebilirim çok canımı sıkarsa.. canımı sıkacak gibi gözüküyor çünkü.. (daha almadın bir dur bismillah.)

~Aslında mouse dönüşene kadar uğraşa bilirimde. birdaha ayrı kalmak.. yemiyor hocam. problem orda.

~Bir ekleme daha vatan bir teşir e koyarsa onu.. on numara olur bu mouse un işlemcisine hayranım.. yer tanıması yapması vs.. sırf. %0 sensivity için. o mouse alınır aslındada... işte bir elimde tadarsam ozaman herşey belli olur duy bizi vatan/ümraniye.. seninle ilgileniyorum.. kadiköylere vs.. yorma beni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho53 -- 22 Mayıs 2014; 19:44:04 >

Sakalımız yok ki lafımız dinlensin. Ben sana en kral padi söyledim dinlemedin.

frisbyi gönder servise, yanlış göndermişsiniz verin mouseumu de bi taşla 2 kuş Vallaha heveslendirmek kötü tabi ama mouse gayet kral ne yalan söyliyim
  • şahane inceleme olmuş EMEKLERİNİZE ZEVKİNİZE SAĞLIK ..ürün seçiminde zevk sahibi olmak ayrıcalıktır..ne alacağını neden alacağını bilmek ayrıcalığını bilmenizde ayrı takdir edilmeli..saygılar
    @Technics
  • ramazandeveli kullanıcısına yanıt
    iltifatlarınız için ayrı ayrı teşekkürler dostum, o sizin inceliğiniz, seçim yapacak olduğunuzda işinize yararsa ne mutlu bana, saygılar bizden, iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Sakalımız yok ki lafımız dinlensin. Ben sana en kral padi söyledim dinlemedin.

frisbyi gönder servise, yanlış göndermişsiniz verin mouseumu de bi taşla 2 kuş Vallaha heveslendirmek kötü tabi ama mouse gayet kral ne yalan söyliyim

hocam pad hakkında biraz benim kuruntum gibi geldi kullanmadığım alanla kullandığım yeri sıktım aynı gibi kumpaslamı girsem

frisby i g700 ü vatan a bıraktığım gün onlardan almıstım.. 10 tl lik mouseyi servisine "vatan" aracılığı ile göndersem ordaki müşteri hizmetleri busefer kesin vurur beni , alşu parayı git derler illallah ettiler benden..

~Sol tuştan çekiniyorum biraz.. teşir e koyarlarmı acaba.. bi koysalarda denesek.. işlemciyi almaya gidince vatana söylerim.. bir g502 proteus alın atın yukarda teşir'e arayın beni ben geliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho53 -- 23 Mayıs 2014; 2:56:38 >

• Logi Forumlarında çoğu kişi skatezlerin çıktığından bahsetmiş. Böyle bir sorun oldumu yada olucak gibi duruyor mu?

https://photos-4.dropbox.com/t/0/AAD6duhPlLqiz_PBUCvKM8TMzOWadJfL9_hWKQRL0VHNaw/12/54108429/jpeg/1024x768/3/1400817600/0/2/photo.JPG/bPfKJHou3b4UOu7tlsMNk0BRb9ir8VT2j2PKu8atvWE

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girmiyor -- 23 Mayıs 2014; 6:05:34 >

hahahaha Vatana gitmem lazım bi ara benimde iyi hatırlattın. teşhir yoksa da kutudan açtırırsın bitane iflas etmezler heralde. ama açtırmasan daha iyi senin için
  • girmiyor kullanıcısına yanıt
    ben de şuan logitechin sitesinde muhabbetteyim göremedim hocam bu başlığı. bir link atabilirseniz biz de inceleyelim. Skatezelere gelince tutup kaldırmadan fotoğrafta ki hale gelmesi zor bence. Yalnız tam bir komedi durum var logitech forumunda belirtilmiş zaten, oldu da yeni skatez sipariş vereceksiniz, ortada ki "v" şeklinde ki 2 skatezden biri ve sol tarafta ki skatezler paketten çıkmıyor :) Logitechte bir şeyler oluyor, son 15 senedir yakın takipte olduğum bir marka, kötü anlamda bir hareketlenme gözlemliyorum, muhtemelen bu bilgisayar grubuna vasıfsız yeni atanmış idareci işi gibi duruyor hatalar. Logitech detaya önem veren bir markadır her şeyden önce fakat son 1-2 senedir enteresan çuvallamalarına tanık oluyorum, hadi bakalım hayırlısı.

http://buy.logitech.com/store/logib2c/en_US/DisplayCategoryProductListPage/categoryid.67820700

• quote:

hahahaha Vatana gitmem lazım bi ara benimde iyi hatırlattın. teşhir yoksa da kutudan açtırırsın bitane iflas etmezler heralde. ama açtırmasan daha iyi senin için

açtırırım tabi hocam ayıpsınız.. 230 tl nakit atın bana.. orda lazım olur illaki..
  • quote:

ben de şuan logitechin sitesinde muhabbetteyim göremedim hocam bu başlığı. bir link atabilirseniz biz de inceleyelim. Skatezelere gelince tutup kaldırmadan fotoğrafta ki hale gelmesi zor bence. Yalnız tam bir komedi durum var logitech forumunda belirtilmiş zaten, oldu da yeni skatez sipariş vereceksiniz, ortada ki "v" şeklinde ki 2 skatezden biri ve sol tarafta ki skatezler paketten çıkmıyor :) Logitechte bir şeyler oluyor, son 15 senedir yakın takipte olduğum bir marka, kötü anlamda bir hareketlenme gözlemliyorum, muhtemelen bu bilgisayar grubuna vasıfsız yeni atanmış idareci işi gibi duruyor hatalar. Logitech detaya önem veren bir markadır her şeyden önce fakat son 1-2 senedir enteresan çuvallamalarına tanık oluyorum, hadi bakalım hayırlısı.

http://buy.logitech.com/store/logib2c/en_US/DisplayCategoryProductListPage/categoryid.67820700

Valla G710 klavye içinde yurt dışında satılan ilk partilerin ışıkları 1 haftada gidiyordu. Bazılarına 3 klavye gönderilmişti hepside bozuk vs.. Tek güvencesi logitech yarı yolda bırakmıyor kullanıcısını. En azından şimdilik :)

http://forums.logitech.com/t5/G-series-Gaming-Mice/G502-Mouse-feet-issues/td-p/1239532

• girmiyor kullanıcısına yanıt
    tabi hocam aynen Logitech'in garanti konusunda üstüne ben de görmedim. Ama bu aralar sorunlar yaşanıyor firmada, benim gözlemim tabi bu. yukarıda verdiğim örnek misal. hani adamları arasam skatezler nanay desem zaten bedavadan gönderirler para bile almadan ama neden tüm skatezler değil de bazıları var pakette anlaşılacak gibi değil. Bu arada başlığa bakıcam birazdan merak ettim ben de, bendekinde bir sorun yok çünkü,

şimdi okudum yazılanları, haklı olabilirler söylediklerinde, uçlarının sivriliğinden, dışta kalan tutkallardan bunlarında tozları topladığından bahsedilmiş, mouseun skatezlerinin sivri bölümleri padlere takılıp dönüyormuş, benim kullandığım pad çok başarılı bir pad, onda da ilk 2 günde benzer tırtıklanmalar hissettim, böyle yüne takılır gibi, onda da manyetik ayağı iyi oturtunca düzeldi, biraz önce skatezleri inceledim eski skatezlerden değil bunlar, içi hava doldurulmuş balon gibiler, çok inceler, ucunu hafif tutunca o kısım da iz bırakabiliyorsunuz. Her neyse ben de bir sorun yok ama sorun yaşayan illa ki olabilir kötü bir padle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 23 Mayıs 2014; 20:16:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho53

keşke 700s olsa. ohoo ozaman mouse serüveni finish i bulurdu.. hocam pad e inceleme yapmayı düşündüm. ama ilk 2 günden sonra padin içeri basıldığı hissiyatına kapıldım şuanda en kötü hale geleceği zamanı bekliyorum.. çok canımı sıktı bu olay. sürekli elim bir yerde. avcumun kenarlarının bastığı ve bileğimin bastığı bölümlerde birazdaha içe göçmüş hissiyatı yaşıyorum. kolum masanın ustunde olacak şekilde alışkın değilim ben uzunsure oyle kalamam incelik konusunda sıkıntım yoktu ama , böyle kıyak yapması canımı sıktı..

hocam klavye g19 "s" g19 un ekranı ve özellikleri ile aynıdır diye düşünüyorum haliyle kullandığı dosyalarda aynıdır , sdk geliştirile bilir bir arayüz olduğu için g19 un çok üretilmiş uygulaması vardı diye hatırlıyorum bunlar "s" de de kullanıla bilir büyük ihtimal sdk oluşunun yanında, logitech klavyesinin olması işleri kolaylaştırıyor biraz.. alan insanlar uygulama yapmayada giriyor yazıyor uygulamayı paylaşıyor.. etrafa ilginç ilginç işler yapan şeyler çıkabiliyor.. oyüzden ekran ihtiyacını g19s ile karşılamayı düşünüyorum..

g19 2010 mu 11 mi ne idi.. ondan almışken 2013 model olan "s" i tercih ediyorum.. gerekçelerim bunlar yani.. g19s in tek sevmediğim yanı. o mavi kaplama üstüne carbon falan geçebilirim çok canımı sıkarsa.. canımı sıkacak gibi gözüküyor çünkü.. (daha almadın bir dur bismillah.)

~Aslında mouse dönüşene kadar uğraşa bilirimde. birdaha ayrı kalmak.. yemiyor hocam. problem orda.

~Bir ekleme daha vatan bir teşir e koyarsa onu.. on numara olur bu mouse un işlemcisine hayranım.. yer tanıması yapması vs.. sırf. %0 sensivity için. o mouse alınır aslındada... işte bir elimde tadarsam ozaman herşey belli olur duy bizi vatan/ümraniye.. seninle ilgileniyorum.. kadiköylere vs.. yorma beni..

Hangi Mouse pad'i kullanıyorsun?

Tahmin ettim : ROCCAT HIRO 'mu , şuan piyasadaki en iyisi diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIREWALL

quote:

Orijinalden alıntı: Psycho53

keşke 700s olsa. ohoo ozaman mouse serüveni finish i bulurdu.. hocam pad e inceleme yapmayı düşündüm. ama ilk 2 günden sonra padin içeri basıldığı hissiyatına kapıldım şuanda en kötü hale geleceği zamanı bekliyorum.. çok canımı sıktı bu olay. sürekli elim bir yerde. avcumun kenarlarının bastığı ve bileğimin bastığı bölümlerde birazdaha içe göçmüş hissiyatı yaşıyorum. kolum masanın ustunde olacak şekilde alışkın değilim ben uzunsure oyle kalamam incelik konusunda sıkıntım yoktu ama , böyle kıyak yapması canımı sıktı..

Hangi Mouse pad'i kullanıyorsun?

Tahmin ettim : ROCCAT HIRO 'mu , şuan piyasadaki en iyisi diyebilirim.

hayır onu kullanmıyorum :) speed edition sanırım, ben razer goliathus control edition large kullanıyorum.. memnunum :) controller in yüzeyi ilk başta biraz anormal geliyor ama , 1 gün sonra alıştım ben, ezilme gibi birşeyde pek söz konusu değil anlaşılan elastik yapsına veriyorum.. yüksek dpi da saran bir mouse pad , çok memnunum aslında :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.