Şimdi Ara

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >> (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
5
Favori
21.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Technics

g502 candır son 5 senede kullandığım tartışmasız en iyi mouse, rgblisi de şık oldu, umarım bu modeli bozmadan geliştirmeye devam ederler.

Alıntıları Göster
    aldıktan 6 ay sonra orta tuşun basılı kalma sorunu oldu, servise gönderdim tamir edildi.1.5 sonra yine aynı sorunla gönderdim.değişim onayı bekliyor.tekerlek tuşunun basma işlevi basılı kalıyor, yeni sekme açma işlevi.başka fare kullanamıyorum.tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrul52

aldıktan 6 ay sonra orta tuşun basılı kalma sorunu oldu, servise gönderdim tamir edildi.1.5 sonra yine aynı sorunla gönderdim.değişim onayı bekliyor.tekerlek tuşunun basma işlevi basılı kalıyor, yeni sekme açma işlevi.başka fare kullanamıyorum.tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    türkiyede resmi olarak satışa sunulsa da biz de alabilsek.. hiçbir yerde satışa ne zaman konulacağı da yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lgurcannl

türkiyede resmi olarak satışa sunulsa da biz de alabilsek.. hiçbir yerde satışa ne zaman konulacağı da yazmıyor

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Türkiye resmi satışı ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

g502 candır son 5 senede kullandığım tartışmasız en iyi mouse, rgblisi de şık oldu, umarım bu modeli bozmadan geliştirmeye devam ederler.

5 senedir çift klik problemi olmadı mı hiç? Bende çift klik olmadan 1 sene dayanan mouse daha çıkmadı logide. Bu sorun yoksa abanayım bütçeye. 300sim gitti geçen.
  • Kunter K kullanıcısına yanıt
    5 senedir bir çok mouse kullandım ona göre kıyaslamaydı yaptığım kunter kardeşim, nasılsın görüşmeyeli ;)
    çift tık oluşmadı bunda henüz
  • quote:

5 senedir bir çok mouse kullandım ona göre kıyaslamaydı yaptığım kunter kardeşim, nasılsın görüşmeyeli ;)
    Resmi sitelerinde bir de yeni model var G900 Chaos Spectrum. Ona kıyasla nasıl sizce bariz bir fark var mı? Karşılaştırmada aynı görünüyor

Az kaldı bende alıcam artık bi gelse Vatan'a falan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lgurcannl -- 24 Nisan 2016; 20:13:01 >
  • quote:

Favori konular uyarmasa alintiyi da goremeyecegim. Bir gario oldu forum bu aralar. Is guc ugrasiyoruz. Oyun oynamaya bile vakit bulamadan mouse ariyorum :) rimworld e pis sardim. Rival 300 bakiyorum everest ile bile oynanir halbuki.
  • lgurcannl L kullanıcısına yanıt
    güzel bir mouse g900 de webde gördüğüm kadarıyla, kablolu kablosuz segmentiyle daha çok g700s in veliahtı gibi.
  • Kunter K kullanıcısına yanıt
    starwars bf al gel kapışalım :D
  • quote:

starwars bf al gel kapışalım :D
    şuan için g502 rgb Proteus Core a terfi etmiş durumdayım.

ilk izlenimim g502 ye göre olumsuz :) ışık vs çok mühimse iş yapar, ama g502 de ki o güzel ayrıntı mavi alt kısım gitmiş, siyah olmuş bunda. Sonra benim ilk gözlemim roller da kilitli konumda bile boşluk oluyor sola sağa. Bilmiyorum belki de bende ki üründe var bir sorun :)

Neyse gelsin TR'ye bir de şu G900 e bakarız artık..
  • quote:

şuan için g502 rgb Proteus Core a terfi etmiş durumdayım.

ilk izlenimim g502 ye göre olumsuz :) ışık vs çok mühimse iş yapar, ama g502 de ki o güzel ayrıntı mavi alt kısım gitmiş, siyah olmuş bunda. Sonra benim ilk gözlemim roller da kilitli konumda bile boşluk oluyor sola sağa. Bilmiyorum belki de bende ki üründe var bir sorun :)

Neyse gelsin TR'ye bir de şu G900 e bakarız artık..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar merhaba.

Hani bu sekmeleri kapatmak ya da linki yeni sekmede açmak için tekerleğe basıyoruz ya. Benimki bazen tıkladığım halde çalışmıyor. Ama her zaman değil bazen.

Bu sorun için garantiye yollasam değişim yaparlar mı? Kaç gün garantide bekler?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibob

Arkadaşlar merhaba.

Hani bu sekmeleri kapatmak ya da linki yeni sekmede açmak için tekerleğe basıyoruz ya. Benimki bazen tıkladığım halde çalışmıyor. Ama her zaman değil bazen.

Orta tuşa bastığınızda fare tekerliği sağa veya sola kayabiliyor. Bu farenin yeni serisinde böyle bir problem var. Benim 1 sene önce aldığımda yoktu fakat son 2 ayda 4 tane 0 açtım ve hepsinde aynı sorun mevcut. Orta tekerlek çok hassas tasarlanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: ibob

Arkadaşlar merhaba.

Orta tuşa bastığınızda fare tekerliği sağa veya sola kayabiliyor. Bu farenin yeni serisinde böyle bir problem var. Benim 1 sene önce aldığımda yoktu fakat son 2 ayda 4 tane 0 açtım ve hepsinde aynı sorun mevcut. Orta tekerlek çok hassas tasarlanmış.

Alıntıları Göster
    Ellerimin küçük olması nedeniyle g303 aldım. Bakalım pişman olacak mıyım. En olmadı geri iade edip 502 alırım.

• bende bugün g502 aldım, 5 yıl microsoft sidewinder, 5 yıl logitech g9x kullandıktan sonra sıra g502ye geldi, hayırlı olur umarım
    g9x'in orta tuşu çok zor basılıyordu zaten, bende orta tuşu sağa kaydır tuşuna vermiştim o görevi, normalden daha iyi bile olmuştu ama sağa kaydırma bozulunca artık kullanamadım fareyi değiştirme kararı aldım, bunda da aynı görevi verdim tuşa, renkten renge giriyor bakalım
  • Amazondan 230tl ye aldık bakalım. İlk defa pahalı bir mouse kullanacağım.
  • Hala alınır mı yoksa aynı fiyata alternatifi çıktı mı? #logitech tabii... Fiyat olarak en iyi neresi bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furcin

Amazondan 230tl ye aldık bakalım. İlk defa pahalı bir mouse kullanacağım.

iyi günlerde olsun
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    sağ el için daha iyisi yok haala Logitechte.
  • hevesle aldım beğenmedim. Daha düz bir model almam gerekiyormuş. Baş parmağınızın orada bir makro tuş var. fps oyunlarında anlık dpi düşürebiliyorsunuz. Güzel bir şey ama ben fps oynamıyorum pek. bi de üstüne o tuş sürekli parmağımın altında olunca basacak gibi hissediyorum tedirgin oluyorum.tedirgin oyun mu oynanır di mi. Şöyle rahat rahat basamıyorum tuşlara. Makro desen o ayrı bir dert. Alışırım dedim heves ettiğim zaman ama zerre gitmiyor. Yok belki cidden kafam basmıyor. İki tane tuş olacak abi benim için mouse da. Öyleymiş yani alınca anladım. İki tuş. Sağ tık sol tık. Bu kadar. Fazlasına benim aklım ermiyor.

Yani benim gibi düz kafalar varsa iki kere düşünsün. güya yanarlı dönerli oyuncu mouse u diye g710 ve g430 un yanlarına arkadaş getirdim. En ufak haz almadım.Benim için baba hala g100s. Kralı üzdüm. 5 senelik emektar mouse umu kenara attım şu genç irisi yüzünden. Olm şaka bi yana rezil oldum lan shyvana ile derecelide. :D vallahi. Bildiğin dalga geçtiler lolde. O Kadar kötü oynuyorum ki anlatamam. Alışılacak gibi değil yani. Neyse isteyene adana içi bi güzellik yapabilirim. Çok az kullanıldı. iyi bir fiyata veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 18 Mart 2018; 22:30:7 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.