Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
24
Favori
172.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Beyler herkese selam ,

Yeni bir telefon arıyorum , 700-800TL arası bir param var , temiz 2.el bir HTC ONE S bulsam al dermisiniz ?

( LG 4X HD - Galaxy S II ve S III - Huawei Ascend D ve Quad XL - Nexus 4 ve HTC ONE S arasında kaldım Huawei ve Nexus 4 zor bulunuyor tabi )

Beyler bir terslik olmazsa yarın bende One S alıyorum , inşallah beni üzmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 27 Aralık 2012; 0:34:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Beyler herkese selam ,

Yeni bir telefon arıyorum , 700-800TL arası bir param var , temiz 2.el bir HTC ONE S bulsam al dermisiniz ?

( LG 4X HD - Galaxy S II ve S III - Huawei Ascend D ve Quad XL - Nexus 4 ve HTC ONE S arasında kaldım Huawei ve Nexus 4 zor bulunuyor tabi )

daha alıp pisman olan yok benim bildigim kadarıyla :D boyut özellik fiyat olarak cok iyi bir telefon
  • oh may gad
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Beyler herkese selam ,

daha alıp pisman olan yok benim bildigim kadarıyla :D boyut özellik fiyat olarak cok iyi bir telefon

ah bi de boyasi dokulmeseydi iyiydi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: This is it

quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Batarya konusu beni de tatmin edecek gibi , bir günü rahat geçireyim yeter zaten . Led ışığı konusunda katılıyorum resmen mikron büyüklüğünde bir ışık. Led bildirim konusunda heralde hiçbir telefon nexus one a gelemez.

nexus u bilmiyorum ama bir önceki telefonum xperia s in led bildirimleri bir harikaydı aşık olmuştum. yanlış olmasın ama 8-10 civarı renk seçeneği ve her renge farklı bir görev atanabiliyordu. örneğin cevapsız arama kırmızı, mesaj yeşil, whatsapp beyaz vs.. vs.. ve led bildirimleri müthiş canlıydı.

x peria s'te bildirim ışığı rengini seçebiliyor muyuz?

• Arkadaşlar yeri deil biliyorum ama sıkıştığım için burdan da arayan olursa diye buraya yazmak istedim , S4 işlemcili One S mi satıyorum ilgilenen olursa burdan ulaşabilirsiniz

Teşekkürler..

http://www.sanalpazar.com/Htc-One-S__isp6219263
  • Arkadaşlar herkese selam,
    Bende aranıza katılmış bulunuyorum ama ekranın cihazı pek hoşuma gitmedi bu yüzden cihazımı satmak istiyorum. Cihaz s3 işlemcili ilgilenenler olursa özelden ulaşabilirler.
    Fiyat olarak 1100 tl düşünüyorum.
    Cihazı daha dün aldım sıfırdan bir farkı yok.
    Cihaz teleservice garantili 24 ay garanti süresi var:)
  • arkadaşlar şuan bu telefonumu alayım yoksa S3 ün 1400 altına düşmesini bekleyip onumu alsam ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoch9 -- 12 Şubat 2013; 12:20:53 >
  • Bende droid razr xt910 veya bu arasında kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasso40

Arkadaşlar herkese selam,
    Bende aranıza katılmış bulunuyorum ama ekranın cihazı pek hoşuma gitmedi bu yüzden cihazımı satmak istiyorum. Cihaz s3 işlemcili ilgilenenler olursa özelden ulaşabilirler.

iyi avlar sana.. kekliği düz ovada avlarlar :))
  • Dün boyası artık iyice dökülen one s mi servise verdim umarım kapagı değistirirler
  • Dün aldım ama güncellemeleri kontrol et dediğimde, güncelle bulunmamaktadır diyor.ne yapmak lazım?
    cid id si : HTC_M27
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

quote:

Orijinalden alıntı: tasso40

Arkadaşlar herkese selam,

iyi avlar sana.. kekliği düz ovada avlarlar :))

Ne avı?

• Bu konu biraz önemli bir çok kişi bilmez hatta hiç kimse diyebilirim.

Bu olayda telefonda gömülü gelen uygulamaları nasıl devre dışı bırakacağınızı anlatacağım.
    Nasıl yapılır?

- Menü - Ayarlar - Uygulamalar - Tümü - ARA(tuş)

İşinize yaramayacak örnek uygulamalar;
    LinkedIn,
    Twitter widget,
    Trends widget,
    Posta,
    Picasa Web Albümleri,
    Peep,
    HTC Sense için Facebook,
    Hisseler,
    Hisseler Widget'i,
    Görevler,
    Google+ (BUNU KULLANMIYORSANIZ %100 KAPATIN ÇÜNKÜ HEP AKTİF),
    Google Talk (kullanmıyorsanız),
    Google Haritalar(BUNU KULLANMIYORSANIZ %100 KAPATIN ÇÜNKÜ HEP AKTİF),
    Galeri (BUNUN YERİNE QUİCKPİC ÖNERİRİM),
    Friend stream widget,
    Friend stream,
    Flickr,
    Fb Chat,
    Facebook Chat Widget'i,
    Facebook, (BUNU KULLANMIYORSANIZ %100 KAPATIN ÇÜNKÜ HEP AKTİF),
    Dropbox,
    ... gibi ''kullanmadığınız'' uygulamalara girip DEVREDIŞI seçeneğini seçerek uygulamayı pasif yapabilirsiniz.

• beyler bende bugün aranıza katıldım sormak istediğim bazı şeyler var görev yöneticisine girdiğimde bi sürü uygulama açık gözüküyor kullanmadığım onları her seferinde çarpılayarak kapatmak zorunda mıyım? birde mesaj yazarken titreşimi kapatamadım onu nasıl yapıyoruz
  • Hasan özkaracalardan aldığım 6 ay geçiçi kayıtlı , kayıt bittiğinde aradığınızda yeniliyor . One s imi satıyorum S4 işlemcili tek bir çiziği dahi yok yanında ek aksesuarlarıyla istediğim fiyat 799 tl fiyatım kayıt işi muamma olduğu için düşüktür ilgilenen arkadaşlar pm atabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5mhmtr7 -- 6 Mart 2013; 21:34:04 >
  • imei sorunu yaşayan arkadş varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western__ -- 8 Mart 2013; 0:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: western__

imei sorunu yaşayan arkadş varmı acaba

imei sorunu derken ?
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.