Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

quote:

Orijinalden alıntı: western__

imei sorunu yaşayan arkadş varmı acaba

imei sorunu derken ?

imeiye göre verilen 4.1jb den mi bahsediyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

Hasan özkaracalardan aldığım 6 ay geçiçi kayıtlı , kayıt bittiğinde aradığınızda yeniliyor . One s imi satıyorum S4 işlemcili tek bir çiziği dahi yok yanında ek aksesuarlarıyla istediğim fiyat 799 tl fiyatım kayıt işi muamma olduğu için düşüktür ilgilenen arkadaşlar pm atabilir .

hasan özkaracalar dedin mi 500tl olsa koşarak uzalaşırım hocam

iyi satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hatipoqlu

Meraba arkadaşlar. Dün media marketten s2 aldım cihaz bozuk çıktı soğudum ve birebir değişimde hiç aklımda yokken htc one s aldım. Cihaz s3 işlemcili. çok problem değil benim için. Gelelim probleme: cihazın şebeke çekim gücü oldukça düşük geldi bana. ikinci cihaz olarak xperia mini kullanıyorum. xperianın 2-3 çubuk çektiği evimde aynı operatör htc one s de nerdeyse hiç çekmiyor. şebeke sürekli gidip geliyor. açık alanda problem yok. şebeke sadece GSM e ayarlı. sinirlerim bozuldu. var mı bunun bir çözümü arkadaşlar? yoksa telefonu iade edip başka bir telefon alacağım. (2 hafta iade değişim süresi var demişlerdi) ne önerirsiniz ? yardım lütfen..

Not: Sinyal Gücü şebeke var iken 90 - 100 arası dBm ve 7-11 arası asu gidip geliyor. İyi mi kötü mü anlamını bilmiyorum. :s

3G yi kapatıp çekim gücüne bakabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: relais

quote:

Meraba arkadaşlar. Dün media marketten s2 aldım cihaz bozuk çıktı soğudum ve birebir değişimde hiç aklımda yokken htc one s aldım.

Not: Sinyal Gücü şebeke var iken VE 3G siz 90 - 100 arası dBm ve 7-11 arası asu gidip geliyor. İyi mi kötü mü anlamını bilmiyorum. :s

3G yi kapatın derken? Şebeke sadece GSM e yani EDGE ye ayarlı yazmıştım. Sanırım 3G ye kapalı olması durumu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoqlu -- 14 Mart 2013; 12:50:16 >
  • quote:

quote:

quote:

Meraba arkadaşlar. Dün media marketten s2 aldım cihaz bozuk çıktı soğudum ve birebir değişimde hiç aklımda yokken htc one s aldım.

Not: Sinyal Gücü şebeke var iken VE 3G siz 90 - 100 arası dBm ve 7-11 arası asu gidip geliyor. İyi mi kötü mü anlamını bilmiyorum. :s

3G yi kapatın derken? Şebeke sadece GSM e yani EDGE ye ayarlı yazmıştım. Sanırım 3G ye kapalı olması durumu bu.

Sanırım daha farklı bilinen bir çekim gücü arttırma yöntemi yok; satıyorum telefonu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoqlu -- 14 Mart 2013; 12:51:11 >

• quote:

quote:

quote:

Bir sözlü anlatımsız videoda, sanırım android bir program denenirken telefonun sağ üst köşesine basılı tutunca çekim gücünün arttığını gördüm.
    Program araç hız göstergesi gibiydi.
    Videoyu nerde izledim hatırlamıyorum. O yüzden link veremiyorum.

Var mı böyle birşey arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoqlu -- 14 Mart 2013; 12:51:48 >

• htc one s mi yoksa nokia lumia 820 mi daha iyi google ve ya windows market benım ıcın önemlı degıl kamera pıl ınternette gezınme ındırme yukleme gıbı özellıklerde hangısını tavsıye edersınız
    yardımlarınız için şimdiden
    teşekkür
    ler
  • Arkadaşlar acil yardımınız gerekiyor.

Telefonu kullanırken bataryanın azaldığına dair uyarı verdi. Şarja taktım ve kullanmaya devam ettim. Uygulamanın şarjdan daha fazla güç tükettiğini söyledi... Ben kullanmaya devam ettim. Bir süre sonra kapandı. Şarjı bitti. Şarja taktım bir süre turuncu şarj ışığı yanıp yanıp söndü. ( Edindiğim bilgilere göre bu batarya tamamen boşalınca oluyormuş ) Şarjda 3-5 dk. geçtikten sonra sabit turuncu ışık yanmaya başladı. Telefonu açmaya çalıştım. Telefon açılmıyor. Şarja takılı ve turuncu ışık yanıyor. Biraz bekleyeyim dedim. Tekrar denedim ama telefon gene açılmadı. yaklaşık 3 saattir şarj oluyor telefon. Hâlâ turuncu ışık yanıyor. Fakat telefon açılmıyor. Ne denediysem olmadı. Root falan bilmem. Kutusundan çıkarttığım gibi kullandım. Telefonla hiç oynama yapmadım. Biraz araştırdım. Ses kısma düğmesi ile güç düğmesine basınca resetliyormuş telefonu. Onu da denedim, ama olmadı... Şarja takıyorum, turuncu ışık yanıyor, çekiyorum sönüyor. Telefon bir türlü açılmıyor. Neden böyle oldu bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen... Nasıl telefonumu geri çalıştırabilirim? Donanımsal bir sorun olmuş olabilir mi? Yoksa yazılımsal bir sıkıntı mı? Ya da 7-8 saat şarj olduktan sonra mı açılacak? Batarya tam dolduktan sonra?

• Sizce samsung galaxy s3 mü, htc one s mi ??
  • Bende S3 alacaktım fakat bunu aldım, pişman değilim. S3 tasaarım, malzeme kalitesi, arayüz berbat. Başka ne diyeyim?
  • Arkadaşlar telefonuma ekran koruma filmi ve slikon kılıf ya da kapak alacağım,,

Ekran filmi kullananlar şeffaf mı daha iyi yoksa mat olanlar mı ? Mat olanlar görüntüyü biraz bozuyor gibi ama hiç parmak izi kalmıyormuş sanırım.

İkinci bi sorum kılıf ya da kapak kullananlar hangi ürünlerden kullanıyor link paylaşımı ve yorum yapabilirse çok sevinirim :)
  • vatan da satılan model yeni nesil mi acaba?? Almayı düşünüyorum dahttp://www.vatanbilgisayar.com/htc-htc_one_s_blk-one-s-cep-telefonu-%28siyah%29/productdetails.aspx?I_ID=60961
  • ONE S kullancılarına kötü haber:

Android 4.2 veya Sense 5 özellikleri One S için gelmeyecek.

KAYNAK
  • Malesef 4.2.2 ve Sense 5 almayacak telefonlar.Htc'ye bu şekilde mail attım.Bence sizler de yazın birşeyler.

http://www.htc.com/tr/contact/email/
    "Merhaba.
    Htc One S telefonum var.Birçok One S kullanıcısı gibi ben de 4.2.2 ve sense 5 güncellemesini bekliyordum ancak htc tarafından yapılan açıklama, beni ve birçok one s kullanıcısını hayal kırıklığına uğrattı.Bu kadar yeni bir telefona bu güncellemeyi sunmamanız, bana ve benim gibilere ders olsun.Bundan sonra HTC'den uzak durmamız gerektiğini de gayet net bir şekilde gösterdiniz.Teşekkürler!!!"
  • Geçmiş olsun arkadaşlar.
  • arkadaşlar mesaj yazarken telefonumun tahmin özelliğini kullanmak istemiyorum bazen yazmak istedigim kelimenin çok dışında şeyler yazıyor.
    Ayarlar-Dil ve Klavye-Sözcük Tahmini'ne geldiğimde bu kısımda değişiklik yapılamıyor. Nasıl halledebilirim?
  • mail attım htc tr ye daha bize öyle bir bilgi gelmedi dedi, ama yurt dışı birçok resmi kanalında güncelleme gelmeyeceğinin duyurusu yapıldı.
    bende kendi çapımda eylem yapıyorum htc ye karşı sosyal medyadaki bütün paylaşımlarının altına sayfalarına "we want sense 5 for ONE S" yazıyorum
  • Arkadaşlar telefonumu aldığımdan beri süregelen bir sıkıntım var fakat son 2-3 aydır daha da arttı sanki bu sorun.Telefonla görüşürken çok sık şekilde hattımda kesilmeler oluyor.Hattım vodafone fakat bu kesinlikle telefonla alakalı bir sıkıntı çünkü başka arkadaşlarımda vodafone kullanmalarına rağmen onlarda bu sorun olmuyor.forumda araştırırken bazıları şebekede sıkıntı yok bazılar var demiş.Şimdi benim aklıma takılan nokta arka kapağının sağ tarafında tırnak koptu bir kaç ay evvel ve o kısım tam oturmuyo telefona tam kapatmıyo yani kapak biraz pay kalıyo acaba bu şebeke sorununu tetikler mi? Başka bir sıkıntı varsa eğer onu nasıl halledebilirim çok acil yardımınıza mahkumum
  • Merhaba arkadaslar one s s3 islemcili cihazima rom root yapmak istiyorum onerebileceginiz bir yer var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar,
    Geçen hafta Telefonumu düşürüp lcd ekranını kırdım. Üstteki cam sağlam ancak alttaki ekran pert oldu.

Teleservice e gönderdim. 579 TL onarım bedeli istediler.
    Ben de cihazı ya dışarıda yaptırmak istiyorum ya da bu haliyle satmak istiyorum.
    Ancak telefonumdaki rehber mail hesabı vs herşey etkindi.

şimdi fabrika ayarlarına geri döndürmek istiyorum ama ekran kırık. Nasıl tüm hesaplarımı vs kaldırabilirim?
    PC'den fabrika ayarlarına nasıl geri döndürebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.