Şimdi Ara

<-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.969
Cevap
26
Favori
389.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Peçito

Akvaryum Küçük Ama...

ben de zebra besliyorum. çok hırçın balıklar. bitki falan dayandırmıyolar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arif_icke

quote:

Akvaryum Küçük Ama...

Ya Hocam.Bu Balıkları Ben Elimden Çıkarmıyorum.

Ne Yapacam. Erkek Saten Durmuyorr Yerindee Atlıyor.( Dişi Balık Öldüdde )

Bursa'da Oturuyosan Gel Vereyim İstiyosan

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: arif_icke

quote:

Akvaryum Küçük Ama...

Ya Hocam.Bu Balıkları Ben Elimden Çıkarmıyorum.

Ne Yapacam. Erkek Saten Durmuyorr Yerindee Atlıyor.( Dişi Balık Öldüdde )

Bursa'da Oturuyosan Gel Vereyim İstiyosan

denizlideyim. valla allah kolaylık versin. akvaryumcular üstüne para verirsen anca alıyorlar.

yavru alıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arf* -- 17 Eylül 2006; 19:59:27 >

• Alıyorum'da

Bu Balıkları Verecemm...

Yerine Sarı Prenses Gelecek
  • arkadaslar ben mesela balık aldım. ve balıklar dogurdu 50 tane bunları napcam bır yere satabılırmıyım?yanı bu ısı tıcarete dokebılırmıyım?kuzenımde vardı hep dogdugunda dagıtmaya bakıyodu satma ıhtımalı varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem_grk

arkadaslar ben mesela balık aldım. ve balıklar dogurdu 50 tane bunları napcam bır yere satabılırmıyım?yanı bu ısı tıcarete dokebılırmıyım?kuzenımde vardı hep dogdugunda dagıtmaya bakıyodu satma ıhtımalı varmı?

Azcık daha büyüt onları,akvaryumculara tanesini 750 ykr ,1 ytl den satarsın
  • beni de ekler misiniz benim de war akwaryumum ama tropikaller hemen öldü ya offf bi tane ciklet war

o da tek olduundan mı bilmiom ama bütün midyeleri dağıtmış renkliler sol tarafta şimdi beyaz midyeler sağ tarafta anlamadım acaba akıllı mı bu balık rasgele mi böyle oldu
  •  <-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...|

Dişi Balığım Zebra Ciklet

Ama Öldü...
  • benimde bi zamanlar bi akvaryumum vardı bi sürüde balıklarım ama artık yok insallah yine kuracam. benide ekle istersen
  • bazıları dıyorkı: hıc kurma bıle basına bela alırsın dıyor. benımde bole ıslere zevkım var sızın dusuncelerınız nedır? sızce akvaryum kurmak mantıklımı?
  • hocam beni de ekle

@ gorkem_grk akvaryum kurmak balıklarla uğraşmak çok eğlenceli rahatlatıcı kesinlikle bela ve mantıksız değil
  • chicled türü al 2 tane sarıprenses 2 tane asai 1 tane papağan 2 tane kar prenses1tane watoz......hepsinin en küçük boylarını al......sakın büyük balık almak gibi bir saçmalık yapma!sen küçükten yetiştir...ama bir iki tanede frontoza biraz pahalıdır..
    quote:

Orjinalden alıntı: HANNİBAL KİNG

quote:

Orjinalden alıntı: rocktr

11 yıldır akvaryum kullanıyorum balıklarımın tanesi en az 200 ytl liktir anlıcaanız çok profesyonelim !sorularınız varsa sorun1

Ben yakın zamanda küçük bir akvaryum almayı düşünüyorum balık olarak ne alayım ??? ne önerirsiniz pahalı olmasın !!!

• bende varım benide ekleyin sormak istediğniz sorularıda bildiğim kadarı ile cevaplayabilirim genel olarak hangi tür besliyoruz onlarıda yazalım bende 14 sarı prenses 6 yunus 2 vatoz 1 adet dişi papağan var akvaryum 110 cm boyunda 50 cm eninde 60 cm yüksekliğinde toplam 330 litre su alıyor
  • Cichlids besliyorum ;

2 Sariprenses , 3 frontoza , 2ahli , :) 2 tane de kaplumbaga
  • burayı gördüğüm iyi oldu hemen abime haber vereyim
  • Soulfly aynı anda sarı prensesleri ve frontosaları beslemek ilerde sorun yaratabilir çünkü farklı çiklet türleridir sarı prenses malavi frontoza ise tanganyika çikletidir
  • benide alın yaklaşk 6 yıldr bakıorum
    en son hayatta kalan 2 köpek we 2 japondan oluşmak üzere 4 balıım war
  • Arkadaşlar bi zamanlar ben de balıkla uğraşıyorumdum yaklaşık 1 yıldır akvaryum boş boş duruyor..

75cm genişliğinde
    27cm derinliğinde
    40cm yüksekliğinde

81lt su alıyor toplam

Bazı parçaları arkadaşlara dağıttım işe yarar bi ısıtıcı var bikaç da ıvır-zıvırıyla birlikte verebilirim..

Dileyenler PM atsın fiyat olarak 70 YTL (son fiyat arkadaşlar) düşünüyorum ist-avr..

http://img134.imageshack.us/img134/6282/im000739zu7.jpg
    http://img127.imageshack.us/img127/4665/im000740co7.jpg
    http://img127.imageshack.us/img127/1797/im000741vj7.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedarkside -- 19 Eylül 2006; 20:07:03 >

• bende de 4 zebra 1 yunus ve 1 sarı prenses var... biliyorum türler uyumsuz ama balıklarım daha çok büyük değil. ileride yunusla sarı prensesi çıkaracağım. akvaryumum da 50 litre. 65 cm genişliğinde... yakında fotoğraflarını koyacağım.
  • ben senin yerinde olsam ilk zebraları elimden çıkarırım zamanla diğer balıklara zarar vermeye başlayacaklat albino zebramı beyaz renkli
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.