Şimdi Ara

LPG Enjektorunden Gelen Çıt Çıt Sesi (Videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş herkese merhaba hyundai i20 2013 model aracım var araçta atiker microfast sıralı sistem lpg var. Bayadır da üzerinde 100 bin km ye yakındır. Araç benzindenyken ses yok lpg ye geçtiği andan itibaren lpg enjektorlerinin ordan çıt çıt şeklinde ses geliyor aynı evdeki ocakta oldugu gibi. Bu ses devir arttıkça hızlanıyor yani devire bağlı olarak artıp azalıyor. Bu ses neden kaynaklanır lpg enjektorleri ömrünü tamamlamış olabilir mi çünkü baya km dır üzerinde takılı aynı kıt. Bunun dışına arabada fazla yakma performans düşüklüğü vs bir sorun yok. Düşüncelerinizi bekliyorum teşekkürler video aşağıda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabanın giderken tekerinin dönmesi gibi bu.

• Sorun yok,atikerlerde var olan bir ses.bosu bosuna masrafa girmeyin.sifir atiker taktirin,ayni ses gene gelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Arabanın giderken tekerinin dönmesi gibi bu.
    Hocam videoda pek belli olmamış ama dediğiniz seviyede olsa ben de takmam zaten ama arabanın 5 6 metre uzağında bile rahatsız edilecek şekilde duyuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anka0658

Sorun yok,atikerlerde var olan bir ses.bosu bosuna masrafa girmeyin.sifir atiker taktirin,ayni ses gene gelecektir
    Anladım hocam. Arkadaşta dandik marka bir set var onda böyle bir ses gelmeyince merak etmiştim. Teşekkürler.

• Normal ses endişelenecek bir durum yok 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.