Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.448
Cevap
184
Favori
190.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parafly i yaptigi bir sacmalik yuzunden kapattirdim simdide acmak istemiyorum yok mudur arkadaslar ayni sekilde direkt olarak lounge izni veren bir kart? Yillik 100 lira kart ucreti geri almasalar bile karsilanir nasil olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kotukedi

quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Hep İstanbul IST, SAW ve Ankara ESB paylaşımları yapılmış. İzmir ADB için ücretsiz ya da minimum ücretli Lounge hizmeti var mı?

Ben birkaç uçuşumda Mastercard ile 30TL Prime Class' tan yararlandım.

izmirde sadece prime class var sanırım.. onda da vodafone gecerli sanırım..nasıl memnun kaldınızmı izmirdekinden.. bu arada vodafone kodları olan var ise bana 2 adet lazım pmden yazarsanız sevinirim.. tesekkurler...

Daha önce hiç Lounge ve CIP hizmeti almadığım için karşılaştırma yapamayacağım fakat değerlendirme yapacak olursam;

Çorba, Pilav ve Tavuk Göğüs, Salata yemeği vardı, lezzetliydi.

Bira fıçıdan istediğin kadar alıyorsun, tadı iyiydi.

Soda, kola, su gibi soft içecekler mevcuttu.

Viski Ballantine's idi (şişe).

Çerez, cips mevcut.

Pasta vs. vardı.

Hatırladıklarım bunlar. 30 TL gayet iyi bir rakam. Eğer uçuşa 2 saat var ise giriyorum genelde. Yemek & bira birde üzerine viski çaktım mı birkaç duble tamamdır.

• Denizbank afilli ile de lounge kullanımı mevcut..

Afili Bonus Platinum kredi kartınız ile İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa Havalimanlarında uçuşunuzu beklerken Lounge keyfini ücretsiz yaşayabilirsiniz.

Afili Bonus Platinum kredi kartınız ile İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar’da PrimeClass ve Dış Hatlar’da “Comfort” Lounge ile uçuşunuzu beklerken Lounge keyfini ücretsiz yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz lounge hizmetimizden yararlanabilmeniz için Afili Bonus Platinum kartınızı son 3 ay içerisinde en az 1 defa kullanmış olmanız gerekmektedir.

http://afilideniz.com/afili-ayricaliklar/afili-hayat/default.aspx

• quote:

Hep İstanbul IST, SAW ve Ankara ESB paylaşımları yapılmış. İzmir ADB için ücretsiz ya da minimum ücretli Lounge hizmeti var mı?

hocam 30 tl olayı tam olarak nasıl? mastercard özellikli kredi kartı dışında herhangi bir şeye gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemm4

quote:

hocam 30 tl olayı tam olarak nasıl? mastercard özellikli kredi kartı dışında herhangi bir şeye gerek var mı?

Hayır. Mastercard özellikli olan kredi kartını veriyorsun oradan 30 TL çekim yapıyor. Şifre, kod, mesaj falan yok.

• Arkadaşlar pazar günü Atatürk hl de kullanmak ğzere bir adet vodafone red kodu talep etmekteyim. Yardımcı olana şimdiden teşekkür ederim.

• Wings iç ve dış hatlar tüm havalimanları lounge hizmetini 1 eylül itibari ile sonlandırıyor. Bilginize. nerden duydum derseniz atatürk iç hatlarda wings de ki görevli söyledi. ortak lounge lar sadece kalıcakmış. Allhın wings inin bi lounge ı vardı oda bitti. Efsane Kart en Rezil kart oldu
  • Arkadaşlar merhaba, 7 Haziran pazar günü Atatürk Havalimanında kullanılmak üzere bir adet prime class lounge koduna ihtiyacım var, Vodafone olabilir. Bir miktar para verebilirim. Kod verebilecek varsa pm ile iletişime geçerse çok sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

5 yaşındaki oğlum ve eşimle girersem 90 mı ödeyeceğim? pek sıcak gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

4 gün önceki yurtdışı yolculuğumdan kalan bilgiler

atatürk havalimanı dış hatlar, alt kat, wings lounge yanı, ttnet lounge, ttnet abonesi birinin tc kimlik numarası ve adı soyadı yeter şekilde 2 kişi olarak girdik. mekan çok hoştu ayrıca boştu, sakindi, masaj koltukları iyiydi, profesyoneldi. xbox 360 ve kinect vardı, kocaman tv vardı. ikramdan memnun kaldık. sordum, hep böyle boş dediler

atatürk havalimanı iç hatlar, vodafone red kod ile girdik, 2 kişi için 2 kod. yine üstte wings lounge yanında, wingsten aydınlık havadar ve daha kaliteli. burdan da memnun kaldık. ikisini de tavsiye ederim.

vodafon red kodu nerden buldun hocam? pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

4 gün önceki yurtdışı yolculuğumdan kalan bilgiler

atatürk havalimanı dış hatlar, alt kat, wings lounge yanı, ttnet lounge, ttnet abonesi birinin tc kimlik numarası ve adı soyadı yeter şekilde 2 kişi olarak girdik. mekan çok hoştu ayrıca boştu, sakindi, masaj koltukları iyiydi, profesyoneldi. xbox 360 ve kinect vardı, kocaman tv vardı. ikramdan memnun kaldık. sordum, hep böyle boş dediler

atatürk havalimanı iç hatlar, vodafone red kod ile girdik, 2 kişi için 2 kod. yine üstte wings lounge yanında, wingsten aydınlık havadar ve daha kaliteli. burdan da memnun kaldık. ikisini de tavsiye ederim.

vodafon red kodu nerden buldun hocam? pm

bir arkadaşımdan rica ettim
    bir çok vodafonecu arkadaşım var ama tamamına yakınında "siz uygun değilsiniz" uyarısı geldi.

• 17 haziran da yurtdışı uçuşum var iki tane vodafone red koduna ihtiyacım var.Bir miktar para verebilirim. Kod verebilecek varsa pm lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

voda red 30 mayıs sonmuş.uzatırlar mı aceba?

hadi gözünaydın kardeş...
    30 hazirana kadar uzatılmış...
  • Vadofone red kodu paylasabilcek var mi? Esimle beraber gidecegiz yardimci olabilecek varsa memnun olurum.

• TATIL bosluk TC kimlik 6606 a ya gonderince eger sifre gelirse, ttne lounge girebiliyor muyuz???

• vodafone red kodu paylaşabilecek varsa çok sevinirim , uçuşum akşam 20.00 de esenboğadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Paraf platinum ile 1 yılda 1500TL civarı Her Yer Lounge indirimi aldım. Havaalanlarındaki istediğim restoranda aynı gün 50tl harcama hakkı veriyor. Bence en sıcağı paraf

Cidden haklısınız.
    O kadar kızdık kampanya yapmıyor diye.
    Diğer kartlar o kadar geriledi ki Paraf bir numara oldu.

• 1 Ağustos 2015’ten itibaren İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanları İç ve Dış Hatlar’da yer alan Wings Lounge hizmetimizin sona ereceğini belirtmek isteriz.

WINGS bitmiş

https://www.wingscard.com.tr/wings-info/urun-ozellikleri/hizmetler/havaalani-hizmetleri/wings-lounge
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

1 Ağustos 2015’ten itibaren İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanları İç ve Dış Hatlar’da yer alan Wings Lounge hizmetimizin sona ereceğini belirtmek isteriz.

WINGS bitmiş

https://www.wingscard.com.tr/wings-info/urun-ozellikleri/hizmetler/havaalani-hizmetleri/wings-lounge

Wings bos bi kart olmustr artik

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.