Şimdi Ara

LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
184
Favori
190.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bukalemuns

4 gün önceki yurtdışı yolculuğumdan kalan bilgiler

atatürk havalimanı dış hatlar, alt kat, wings lounge yanı, ttnet lounge, ttnet abonesi birinin tc kimlik numarası ve adı soyadı yeter şekilde 2 kişi olarak girdik. mekan çok hoştu ayrıca boştu, sakindi, masaj koltukları iyiydi, profesyoneldi. xbox 360 ve kinect vardı, kocaman tv vardı. ikramdan memnun kaldık. sordum, hep böyle boş dediler

atatürk havalimanı iç hatlar, vodafone red kod ile girdik, 2 kişi için 2 kod. yine üstte wings lounge yanında, wingsten aydınlık havadar ve daha kaliteli. burdan da memnun kaldık. ikisini de tavsiye ederim.

Sayfasında TTnet Platin müşterilerinin yararlanabileceği yazılmış. Kampanya süresi de bitmiş görünüyor. Siz Ttnet Platin Lounge a normal ttnet abonesinin kimlik no sunu verip girdiniz değil mi?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

quote:

Orijinalden alıntı: Brevis

Sabiha Gökçen İç Hat'larda alkol servisinin olduğu Lounge bulunuyor mu ?

Sabiha Gökçen İç Hat'larda LGM Lounge CIP te alkol yok.

Artık var bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana dan aktarmalı İst. Atatürk üzerinden berlin uçuşum var. iç-dış uçuş arası da zaman var biraz. Giderken ve gelirken bekleme zamanını, iç ya da dış hatlardan hangisinde geçirebileceğimide dikkate alarak hangi lounge u kullanabilirim. parafly platinum, adios palatinum, deniz premium,milplus platinum, kartlarım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

4 gün önceki yurtdışı yolculuğumdan kalan bilgiler

atatürk havalimanı dış hatlar, alt kat, wings lounge yanı, ttnet lounge, ttnet abonesi birinin tc kimlik numarası ve adı soyadı yeter şekilde 2 kişi olarak girdik. mekan çok hoştu ayrıca boştu, sakindi, masaj koltukları iyiydi, profesyoneldi. xbox 360 ve kinect vardı, kocaman tv vardı. ikramdan memnun kaldık. sordum, hep böyle boş dediler

atatürk havalimanı iç hatlar, vodafone red kod ile girdik, 2 kişi için 2 kod. yine üstte wings lounge yanında, wingsten aydınlık havadar ve daha kaliteli. burdan da memnun kaldık. ikisini de tavsiye ederim.

Artık boş kalmaz merak etme..
  • voda red 30 mayıs sonmuş.uzatırlar mı aceba?
  • Vallahi bazen site bilgileri yanlış oluyor, 2 ttnetli arkadaşın tcsini aldım, biri için olmadı dedi, diğerini kabul etti, girdik. Vodafone kampanyası da aslında sınırsız diye duydum, 1 haziranda bi Lounge koduyla denemek lazım aslında.

Üstte yazan adana çıkışlı arkadaş, ben de adana çıkışlı Dubai yaptım, üstteki bilgi sana da yarar :)

• TTNET Platin müşterilerine özel TTNET Platin Lounge hizmeti
    Türkiye’de ilk defa bir eğlence ve iletişim şirketi kendi markasıyla Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde Platin müşterilerine özel “TTNET Platin Lounge” hizmetini sunuyor.
    TTNET Platin Lounge’un ayrıcalıklı, şık ve rahat atmosferinde, sevdiklerinizle uçuşunuzu ücretsiz ikramlar eşliğinde keyifle bekleyebilirsiniz. TTNET Platin müşterilerimiz, beraberindeki 1 misafiri ve 6 yaş ve altındaki çocukları ile TTNET Platin Lounge hizmetinden ücretsiz (yılda 12 kere) faydalanabilecektir. Platin müşterisi ve 1 misafiri haricinde giriş yapacak kişiler 23 EUR + KDV ödeyerek bu hizmetten yaralanabilecektir.
    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan müşterilerimiz T.C Kimlik Numarasını, yabancı uyruklu müşterilerimiz ise TTNET Müşteri numarasını görevlilere iletip, uçuş kartlarını göstererek TTNET Platin Lounge’a giriş yapabilecektir.

https://www.ttnet.com.tr/bireysel/ttnetlilereozel/Sayfalar/ttnet-platin-lounge.aspx

• Saiha gökçende beleş lounge kaldımı acaba
  • Ttnet platini faturası 90tl den yüksek olanlar hakediyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozaksoy -- 27 Mayıs 2015; 20:09:40 >
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Vakif Milplus Platinum varsa ve son ekstren 1000 tl ve üstü ise var.

Vakif lounge
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Vakif Milplus Platinum varsa ve son ekstren 1000 tl ve üstü ise var.

Vakif lounge

Ahl olmaması saçmalık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jahnny J kullanıcısına yanıt
    süper haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

Saiha gökçende beleş lounge kaldımı acaba

TEB Yıldız Priority Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz, misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç ve Dış Hatlar’da bulunan LGM Lounge CIP Salonları’ndan 1 misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz.
  • THY ile AHL üzerinden çok sık uçarım. Zaten MS Elite kartım da var.

Ancak 2 hafta sonra, ilk defa Sabiha Gökçen'den THY ile yurtdışı uçuş gerçekleştireceğim. Biletler neredeyse yarı yarıya olduğu için bir çeşit deneme yapmak istedim.

Sabiha Gökçen'de, dış hatlarda faydalanabileceğim, THY CIP var mı? Varsa konumu kolay yerde midir? Elbette AHL Dış hatlar THY CIP kalitesi beklemiyorum ama 2-3 saat zaman geçirmeye değer mi? (uçuş saatim de biraz sorunlu, erken gitmem gerekebilir).

Teşekkürler...
  • arkadaşlar ercan havalimanında varmı lounge hızmetı bılgınız varmı
  • Hep İstanbul IST, SAW ve Ankara ESB paylaşımları yapılmış. İzmir ADB için ücretsiz ya da minimum ücretli Lounge hizmeti var mı?

Ben birkaç uçuşumda Mastercard ile 30TL Prime Class' tan yararlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

İlker yedin, bitirdin beni yaş kaç?

"cuma namazında sürekli n11'i kontrol edip, tık hızında çekler yayınlandı mı diye bakmaktan namaz kılamadım" diye bir mesajı vardı ilker kardeşin. o mesaj forumdaki zihniyetin özetidir

aynen bır zamanlar hastalıktı

yaş kaç ciddi merak ettim bende ??

• can33tokat C kullanıcısına yanıt
    Aklın yaşı yoktur 1982

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Hep İstanbul IST, SAW ve Ankara ESB paylaşımları yapılmış. İzmir ADB için ücretsiz ya da minimum ücretli Lounge hizmeti var mı?

Ben birkaç uçuşumda Mastercard ile 30TL Prime Class' tan yararlandım.

izmirde sadece prime class var sanırım.. onda da vodafone gecerli sanırım..nasıl memnun kaldınızmı izmirdekinden.. bu arada vodafone kodları olan var ise bana 2 adet lazım pmden yazarsanız sevinirim.. tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Aklın yaşı yoktur 1982

Bu arada yaşıtmışız :) Aslında forumdaki herkesin yaşını görebilsek, ona göre kaale alırdık..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.