Şimdi Ara

lotodan 55 MİLYON TL size çıksa paranızı nasıl değerlendirirsiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bankaya yatırıyorsunuzda bunun mafyası var bilmem neyi var.. Ben olsam Apartmanlar alır kiraya veririm o kiralarla geçinirm Bankadan bi anlarlarsa mafyalar -oku yersiniz.
  • hiçbirşey yapmayı düşünmem öncelikle ortalama 6 ay kadar işime hiçbirşey yokmuş gibi devam ederim bu arada paranın yarısını çekilmeyecek yarısınıda diğer 2 aile üyeminde onayıyla çekilebilecek şekilde faizli olarak isviçre bankalarına yatırırım.aylık belirli bir miktar faiz getirisini ailenin her üyesine eşit gelecek şekilde paylaştırılarak yatırılmasını isterim bu kadar sonrasında kim ne istiyorsa yapsın verdiğim limitlerle
  • tamamıyla ev alır kirasını yerim o da ayda 300.000 TL ye denk gelir...
  • 5 bilsek ne kadar kazanırız?
  • Eskişehirden ev alırım Altıma hayalimdeki arabayı çekerim. 2 milyonu da okumak için gereken sürede yerim. Gerisi de bankaya.
  • Bunda 5 bilme yok 6 bileceksin o yüzden haftalardır devrediyor
  • gene diyorum gene diyorum

forumda ne kadar abaza milli olmamış varsa fişeklemeye götürcem
  • Kendimi vururum(şaka)
    55 milyon bana çıksa forum u satın alırım
  • Hiç bir şeye yatırım yapmam. Sadece yerim o parayı. 60 - 70 yıl yaşayacakmış gibi bi hesap yapar ve o ölçüde yerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanbozkurts

Bunda 5 bilme yok 6 bileceksin o yüzden haftalardır devrediyor

o çok zor be.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 26birkan

gene diyorum gene diyorum

forumda ne kadar abaza milli olmamış varsa fişeklemeye götürcem

götürmezsen seni fişeklicez haberin olsun
    ya yarın çekiliyo dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

• Bu parayı kazanan adam bu yazıyı okuması için adam tutar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xEvaNeSx

abi bankaya yatırıyorsunuzda bunun mafyası var bilmem neyi var.. Ben olsam Apartmanlar alır kiraya veririm o kiralarla geçinirm Bankadan bi anlarlarsa mafyalar -oku yersiniz.

Sende kendi mafyanı kurarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

5 bilsek ne kadar kazanırız?

Eğer kimse 6 bilmez ve 5 bilen tahminen 1000 kişi çıkarsa 50 bin TL kazanabilirsin.
    Bu arada Fox TV de bununla ilgili bir haber vardı. Her kolonda en az iki asal sayı olmalıymış, çok özel sayılara oynanması gerkirmiş, en çok 35 rakamı kazandırmış, tırı vırı.
    Eğer 50 milyonu bir kişi kazanacaksa o kişi 1-2-3-4-5-6 gibi çıkma olasılığı diğerlerine göre daha az olan sayı kombinasyonuna oynayacak adamdır.
    Bu arada bu sayılar kazanırsa hiç üzülmem.

• bütün paramı doğuya yatırırım oralara öyle klüpler kurarım ki kafamdan altı tane kurşun çıksada razıyım
  • Elektrik faturami öderdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demonsaphire

quote:

Orjinalden alıntı: xEvaNeSx

abi bankaya yatırıyorsunuzda bunun mafyası var bilmem neyi var.. Ben olsam Apartmanlar alır kiraya veririm o kiralarla geçinirm Bankadan bi anlarlarsa mafyalar -oku yersiniz.

Sende kendi mafyanı kurarsın

Mafyaya güven olur mu ya kurarsın mafyanı maaşa bağlarsın günlük 10-15bin. Adamın gözü doymaz ertesi gün seni çeker kenara :D
  • Bu para bana çıksa ne yaparım hiç bilmiyorum..
    Ama öncelikle bi dünya turu yapardım heralde,dünya turu bittiğinde ,geri göndüğümde ne yapardım bak onu hiç bilmiyorum..
    Ne yapacağımı bilemezsem; bi dünya turu daha yapardım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

5 bilsek ne kadar kazanırız?

3600 TL idi geçen hafta.

Bu kadar parayı bir bankaya koymak olmaz.Çünkü devlet 50 bin TL'nin üzerine garanti vermiyor.Olur da özel bir bankaya yatırırsanız banka da batarsa paralar yalan olur.

En iyisi ev-arsa almak.Zaten kriz yüzünden fiyatlar dibe vurmuş.55 milyonu tek başıma kazansam,kendime güzel bir ev,3 tane de araba alırım(spor araba-jip-bir tane de ekstradan),gerisini ev ile arsaya yatırırım.Krizden sonra parayı katlarım.
  • Coca Cola' ya ortak olurdum.
    Kriz mıriz hak getire Coca Cola daima kazanır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.