Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam gibi 720 p izleyemedik lost u bu sezon rezalet Ripliyorlar.Yaptıklarını kendileridemi görmüyor bilmiyorum.Geçen haftada böyleydi.Sakın 720 p indirmeyin sadece daha fazla beklersiniz SD görüntü ile arada hiçbir fark yok.
  • 720P İndirmeyin çok kötü rip

Ayrıca şu
    Hançer dogen nasıl geçti 2 side(jacop black smoke ) birbirlerine çok ikna edici diyor hanceri verirkende aynı konuşma geçiyor sakın konuşma direk sapla
  • Bu bölümden anladığım kadarıyla dizi iyiyle kötünün mücadelesinden çok

kader ile özgür iradenin mücadelesi aslında.
    Siyahlı adam diyor ki herkes kötüdür. Jacob diyor ki iyidir. Herkes kendi hür iradesiyle iyiliği bulabilir.
    Jacob siyahlı adamı adaya hapsetmiş.
    Jacob Tanrı, Siyahlı adam şeytan. Ricardus da peygamber niteliğinde.

Bu bölümden anlaşılan budur. Başka açıklaması yok.

• Bi dizi vardı Ghost Whisperer diye.. Dizinin sonu bana onu hatırlattıŞaka maka Ağlattın beni be Ricardos.. Delikanlı adamış be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YabandaGEZER -- 24 Mart 2010; 12:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Bu bölümden anladığım kadarıyla dizi iyiyle kötünün mücadelesinden çok

Siyahlı adam diyor ki herkes kötüdür. Jacob diyor ki iyidir. Herkes kendi hür iradesiyle iyiliği bulabilir.

Aynen şiddetle katılıyorum..
  • quote:

Oha abartma
  • BENCE DİZİNİN ÇOK KISA ÖZETİ

Jacop ile Black smoke birbirlerini öldüremiyorlar birbirlerini öldürmek için sürekli adaya birilerini getirip piyon olarak kullanıyorlar adaya gelenlerin herkezi kullanıyorlar birbirlerini öldürmek için..

black smoke şeytan oluyor Jacop u ise bilmiyorum melek heralde =D
  • 720p indirmeyi düşünenler hiç düşünmesinler boşuna zaman kaybederler. 720p ile alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graduate

720p indirmeyi düşünenler hiç düşünmesinler boşuna zaman kaybederler. 720p ile alakası yok.

Yine mi , ulan DIMENSION
  • DIMENSION, 2 haftadır rezil etti bölümleri. immerse nerdesin
  • quote:

Jacop tanrı değil o tanrının elçisi sadece : bs'yi adaya hapis eden kişi.Jacop için Tanrı tarafından görevlendirilmiş elçi diyebiliriz.Şimdi Jacop öldü.Yerine başka birisi geçecek ki bu Jack olacak.Ricard ile Jack'in konuşmaları vardı.Bs'yi Ricard yok edecek.Paralel evrende gelecekte adanın sular altında olduğunu görüyoruz.Bu da final bölümünde Ricard'ın öleceğini gösteriyor(En azından ben öyle düşünüyorum.)

Böyle düşünmeyen birisi olabilir sonuçta bunlar benim teorim Yanılma ihtimalim çok yüksek.

• nerlerdesin Desmond Brother
  • Bölüm güzeldi.Richard'ın bazı sahneleri gereksiz uzatılmış en azından biraz daha lostieleri gösterebilirlerdi.Tempo artacak gibi duruyor.

Hurley'de virüsü kapıyor olabilir.
  • belki yanlış hatırlıyorum hangi sezon tam hatırlamıyorum ama
    Kara duman jack hurley kate ormanda iken bunları buluyor ve kovalamaca yaşanıyor locke düşüyor ve bs ise locku bir çukura çekiyor jack locke'ı yakalıyor locke'ta korkacağına beni niye tuttun bana birşey yapmayacaktı vs diyor. yani bunu 2.ci sezon da sanırım yaşıyorlar locke ile bs adaya gelmeden tanışıyorlarmıydı acaba

Galiba Bu resmin oldugu bölüm
    LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010)

aklıma takılan eski bir detaydı malum dizi sondan başladı gibi bir his var içimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nextmaster -- 24 Mart 2010; 13:48:23 >

• Bölüm güzeldi fakat iyice uçtu bu senaristler,şeytan,cehennem vs. vs. herşeyi mistik birşeye bağlayıp bitirecekler galiba,ben şu eski dharma deneyleri vs.vs. olan bölümleri özledim.

+ Olarak ben heykelin sağlam olduğu zamanlarıda hatırlıyorum,ee o zaman bizim adadaki adamlar 1800 lerinde öncesinde ne arıyordu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarikanarya567 -- 24 Mart 2010; 13:47:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

quote:

Orijinalden alıntı: WHISPERZ-

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Bölüm çok mu güzel indirip akşam mı seyretsem.?

dostum indirceksen 720p dimension kesinlikle indirme gercekten cok kötü riplemisler okadar saat beklemektense hdtv indir kafan rahat olsun.

Ne kadar kötü?Yarısına geldim neredeyse 720p dimension 'un şimdi söylenir mi bu.

Zaten başka rip yok, indir gitsin. Eureka veya chd tarzı rip grupları hdtv dizilere bir el atsalar gerçekten harika olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akut One

quote:

Jacop tanrı değil o tanrının elçisi sadece : bs'yi adaya hapis eden kişi.Jacop için Tanrı tarafından görevlendirilmiş elçi diyebiliriz.Şimdi Jacop öldü.Yerine başka birisi geçecek ki bu Jack olacak.Ricard ile Jack'in konuşmaları vardı.Bs'yi Ricard yok edecek.Paralel evrende gelecekte adanın sular altında olduğunu görüyoruz.Bu da final bölümünde Ricard'ın öleceğini gösteriyor(En azından ben öyle düşünüyorum.)

Böyle düşünmeyen birisi olabilir sonuçta bunlar benim teorim Yanılma ihtimalim çok yüksek.

Bu daha doğru olmuş sanki.

Elçilik olayı dediğin gibi daha mantıklı. Çünkü Jacob diyor ki "benim yerime geçecekler".

Haklısınız.

• bölüm gerçekten güzeldi şuana kadar en iyi bölüm diyebiliriz
  • offf müthiş bir bölümdü bence. lock ' un mudur oluşuna hayran kaldım

dizi iyice bilimsellikten çıktığına bende katılıyorum. dizinin genel amacı: jacob yerine geçecek adaylar arıyor.
    bütün kurdu bunun üzerine gibi kurulmuş. ve iki tarafta Mib ve jacob kendi ordusunu kuruyor gibi. lock belli sayıda insanları var. aynı şekilde jacob. son bölümde büyük bir çarpışma bekliyorum. (tabi bunlar benim teorilerim) ama benim merak ettiğim acaba olaylar eski lostielerle nasıl birleşecek. mesela herkez walttan bişi bekliyor. ayrıca jack kardeşi ve babasının konumu nedir? çünkü ilk 2 sezonda jack in babası üzerinde vurgu yapmışlardı. ayrıca olay wildmore a nasıl bağlanacak. vs vs sorularımız hala bitmiş deil ama dizi muhteşemliğiyle devam ediyor.

ekstra bişi daha:

peki bu mib eskiden richard a görünüyordu. peki buna ne olduda lock un bedeni ile insanların karşısına çıkıyor. yani demek istediğim nie mib olarak çıkmıyor karşımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seca2 -- 24 Mart 2010; 14:13:01 >

• 6. sezonun ilk 4 dakikasında hostes Jack'e içinde içki olan bir şişe veriyor, jack içkinin ağzını açar açmaz o sırada uçak sallanıyor.

- Yani BS hapis olduğu yerden kurtuluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=lACK3yxRDIE

Bu sahne ilede bu sahne çok benziyor.

http://www.youtube.com/watch?v=vqruY6tlay4&feature=rec-LGOUT-exp_fresh%2Bdiv-1r-1-HM&playnext_from=TL&videos=f0jyrOoMoqc&playnext=1

Bu ayrıntılarda benden size...

6x10 Promo:

http://www.youtube.com/watch?v=2Eg7d70V4Rc

6x10 Sneak Peak 1:

http://www.youtube.com/watch?v=8s_gbbNTQc0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 24 Mart 2010; 14:54:59 >

• 
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.