Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aLLy_Fb

Ben biraz geriden geliyorum k.bakmayın
    Bence aaron kate in öz çocuğu diğer ihtimaller saçma geliyo bana.Hem Claire in olsa neden o kadar ilgilensin bakıcıya tv den uzak tuttun mu felan diyo.Hem Kate in olmasa Jack te o kadar uzak durmazdı çocuktan..

aha süper bi noktaya ayak bastın tebrik ederim seni.. neden tv den uzak tutuyor? acaba gerçekleri ögrenemsindemi korkuyor? eger öz annesiyse annesinin katil hırsız manyak oldugunu ögrenip piskolojisinin bozulmasındanmı korkuyor yoksa clair in öz annesi olup öldügünü ögrenmesindenmi korkuyor. yani tv izletmemesinin bir amacı var büyük ihtimllede birşeyleri saklamak olabilir.. bi anda aklıma bunlar geldi...

• quote:

Orjinalden alıntı: sezenda

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

bu arada şunu söyleyeyim

Ne alaka?

http://www.youtube.com/watch?v=tl74d0clYAM

ve ilk bölümde micheal sun'ı çıplak gördüğünde bişiyler olmuş orda

başka bi koreliden hamile olamaz.ultrasonda gebeliğin ada içinde olduğunu unuttunuz mu?

dikkatinizi çekiyorum huuuu duyan varmı

vay sapık vay diyorum başka birşey demiyorum....

• yine oldum

son sahnede bebeğin saçlar sarı sawyer den olabilir diye düşündüm , kate merhaba Aaron diyince iyice kafam karıştı yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: xLn

quote:

Orjinalden alıntı: aLLy_Fb

Ben biraz geriden geliyorum k.bakmayın
    Bence aaron kate in öz çocuğu diğer ihtimaller saçma geliyo bana.Hem Claire in olsa neden o kadar ilgilensin bakıcıya tv den uzak tuttun mu felan diyo.Hem Kate in olmasa Jack te o kadar uzak durmazdı çocuktan..

aha süper bi noktaya ayak bastın tebrik ederim seni.. neden tv den uzak tutuyor? acaba gerçekleri ögrenemsindemi korkuyor? eger öz annesiyse annesinin katil hırsız manyak oldugunu ögrenip piskolojisinin bozulmasındanmı korkuyor yoksa clair in öz annesi olup öldügünü ögrenmesindenmi korkuyor. yani tv izletmemesinin bir amacı var büyük ihtimllede birşeyleri saklamak olabilir.. bi anda aklıma bunlar geldi...

Ben o açıdan değilde tv radyasyon yayar fln ondan demiştimama seninkide doğru olabilir iyi düşünmüşsün

• ------------SPOILER--------------

çocuğun kimin olduğundan daha çok önemli bir durum çocuğun yaşı bence arkadaşlar,
    çocuk kate in de olsa claire in de olsa en sonda gördüğümüz o çocuk 3-4 yaşlarındaydı,kate adadan kurtulur kurtulmaz mahkemeye çıkartılmıştır büyük ihtimalle nasıl oluyor da o çocuk o yaşta olabiliyor,claire in aaronu daha 3 aylık(adadaki hali),kate doğum yapmış olsa çocuk o yaşa gelesiye kadar nerdeydi bunlar,garip durumlar var

edit: yukarıda yazdıklarım dahilinde bunlar adada baya bir süre daha kalacak sanırsam yada yer mekan zaman kavramları allak bullak olan adamızdan kaynaklanan durumlar var.

------------SPOILER--------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 23 Şubat 2008; 15:44:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©em

çocuğun kimin olduğundan daha çok önemli bir durum çocuğun yaşı bence arkadaşlar,
    çocuk kate in de olsa claire in de olsa en sonda gördüğümüz o çocuk 3-4 yaşlarındaydı,kate adadan kurtulur kurtulmaz mahkemeye çıkartılmıştır büyük ihtimalle nasıl oluyor da o çocuk o yaşta olabiliyor,claire in aaronu daha 3 aylık(adadaki hali),kate doğum yapmış olsa çocuk o yaşa gelesiye kadar nerdeydi bunlar,garip durumlar var

edit: yukarıda yazdıklarım dahilinde bunlar adada baya bir süre daha kalacak sanırsam yada yer mekan zaman kavramları allak bullak olan adamızdan kaynaklanan durumlar var.

Burda işin içine zaman farkı girebilir.
    Ama daha nce yaptığımız tartışmalarda ada ile gerçek dünyanın saatlerinin aynı olduğu kanısına varmıştık.
    Zaman saat olarak değil de periyodik bir fark olabilir belki. Hani bu geçiş meselesi falan. roketin 31 dk geç gelmesi vs

• quote:

çocuk zaten 3 4 yaşlarında çünkü annesi ile konuşurken senin öldügünü sandıgımdan beri çok değişti bla bla bla doktorlar 4 yıl boyunca bana sürekli 6 ay ömür bicdiler diyor. yanı o mahkeme sırasında uçak düşeli 4 yıl olmuş oluyor..

birde kate ilk mahkemeye çıkışı degil. çünkü araba ile gelirken buranıın arka kapısı yokmu diye soruyo. adamda şimdi ön kapıdan başın dik giriceksin fln diyor... yani daha öncelerde arka kapıdan fln girmiş sanırım..

• 3.2 milyon dolar hiç şifreye benzemiyor bence adamın gözünü para hırsı bürümüş zaten fbsindede ölen çocugun parasını indireganzi yapıordu para için herşeyi yapabilecek bir adama benziyor.
  • ilk 8 bölümde ana karakterlerden birinin öleceği söyleniyordu. Sanırım bu Claire. Aaron'da Kate'e kaldı.
    Miles'ta Artz gibi dağılacak mı acaba? Bomberman Locke.

Kate ff'lerde çok daha güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: y281nbl

ilk 8 bölümde ana karakterlerden birinin öleceği söyleniyordu. Sanırım bu Claire. Aaron'da Kate'e kaldı.
    Miles'ta Artz gibi dağılacak mı acaba? Bomberman Locke.

miles evet asabi adam, gicik adam falan da, locke'un miles'a yaptigini da corumlu yapmaz be kardesim. allah muhafaza adamin oksurecegi tiksiracagi tutsa ne olacak? b.k yoluna gitti niyazi... biri locke'u durdursun.

Ayrıca bunları da okumanızı isterim
    claire sozum sana daha charlie oleli ozellikle sen ve salgam kafali cocugun icin oleli sadece iki gun olmus sende ne bi uzuntu ne de bir isyan goremedim,yakistiramadim.bi gulmeler teras kahve keyifleri aklini basina al agir ol biraz.

kate sana soyleyecek sozum yok degil jack'i sawyer'i bile haketmiyorsun.ya azdin mi kudurdun mu jack'e asigim diyorsun her hareketinle sonra firsatini bulur bulmaz sawyer'a yanasiyorsun.kizlara guvenim kalmadi senin yuzunden jack gibi yari tanri yari insana boyle yapilirsa biz gibi garibanlarin sansi yok boynuzu takar dolasiriz artik.cok guzelsin bu arada soylemeden edemedim.

locke kendinden lider falan olmayacagini bir kere daha gosterdin.en eski taktigi yedin oyun icinde oyunu.sawyer hic senin icin kate'i satar mi ebleh hala ben'e karsi eziksin bi de adam oyuncak gibi oynuyor senle.

miles ada ada olali senin kadar antipatik birini gormedi ben'i bile gectin ne gicik adamsin seni kiniyorum ve sana laflar hazirlamadim degmezsin bunu bil yeter.

jack sana soyluyorum bu kate'den hic bise olmaz kadinda baglanma problemi var.al juliet'i evinin kadini yap.cok temiz insan sutte leke var juliet'te yok beni dinle.

son sozum desmond sana nerdesin be brother bizi sacma sapan karakterlerle muhatap ediyosun al artik kontrolu eline.

locke: i'm john locke and i'm responsible for the wellbeing of this island.

locke'un kendini miles'a tanıştırdığı bu cümleden anlıyoruz ki john locke artık adanın muhtarıdır. adanın selameti bundan böyle locke efendiden sorulacakmış. yakında black smoke ve jacob'la birlikte ihtiyar heyetini oluştururlarsa şaşmamak lazım.

ekşisözlükten alıntıdır yazılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 23 Şubat 2008; 16:41:18 >

• bomberman locke

bu arada su zaman ısınde vardıgınız kanıyı kısaca acıklıyabılır mısınız? o roketın zaman farkını falan sonuc olarak ne cıkardınız?ben anlıyamadım da.gecen sayfalardakı tartısmalarda baya suruodu sonuc olarak ne dusunuosunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xLn

quote:

çocuk zaten 3 4 yaşlarında çünkü annesi ile konuşurken senin öldügünü sandıgımdan beri çok değişti bla bla bla doktorlar 4 yıl boyunca bana sürekli 6 ay ömür bicdiler diyor. yanı o mahkeme sırasında uçak düşeli 4 yıl olmuş oluyor..

birde kate ilk mahkemeye çıkışı degil. çünkü araba ile gelirken buranıın arka kapısı yokmu diye soruyo. adamda şimdi ön kapıdan başın dik giriceksin fln diyor... yani daha öncelerde arka kapıdan fln girmiş sanırım..

çocuğun 3-4 yaşlarında olduğunu biliyorum zaten o yüzden karışık durumlar var dedim,
    ayrıca kate in davasıyla ilgili o ilk duruşma çünkü mübaşir iddiaları okuyor ve kate e savunmanız nasıl olacak diye soruluyor ayrıca kefalet ile ilgili görüşler alınıyor vs. hukukla uğraşan biri olarak bunların bir davanın ilk duruşmasında yapılan şeyler olduğundan eminim.

ilk yazımda demek istediğimi tam anlamamışsın sanırım,demek istediğim çocuğun son sahnesindeki görüntüde çocuk en az 3 yaşında ama çocuk kate in de olsa claire in de olsa çocuğun o kadar büyük olmaması gerekir,o kadar büyük olmasını açıklayabilecek 2 durum var.

1.bizimkilerin adadan kurtulmaları baya bir süre almış
    2.adadaki ve gerçek dünya arasındaki zamanla ilgili anormal durumlar olması.

ayrıca o mahkeme sırasında uçak düşeli senin dediğin gibi 4 yıl olmuşsa eğer bu da üstte yazdığım iki ihtimali kuvvetlendirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©em -- 23 Şubat 2008; 17:15:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tun4

bomberman locke

bu arada su zaman ısınde vardıgınız kanıyı kısaca acıklıyabılır mısınız? o roketın zaman farkını falan sonuc olarak ne cıkardınız?ben anlıyamadım da.gecen sayfalardakı tartısmalarda baya suruodu sonuc olarak ne dusunuosunuz?

beyler cevaplıcak kımse yok mu?
  • bu arada jack aeronun dayısı oluyor bi bakıma

Bak diyorum sun ın çocuğu zenci çıkıcak görürsünüz
  • quote:

quote:

bomberman locke

paralel evren olayı falan diyordu birileri 3-5 sayfa öncesinde epey açıklama yapan arkadaşlar var.

• Yeni tasarımım nasıl olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

/>

Yeni tasarımım nasıl olmuş.

Namaste'yi kaldırırsan
  • phı reklam olayı dehşetmiş
  • quote:

quote:

bomberman locke

http://forum.donanimhaber.com/m_14211828/mpage_76/tm.htm
    Sayfa 76-77'de epey bi tartışmıştık. Okumanı tavsiye ederim

Bu arada
    Özgür sitesine eklemiş yeni bölüm analizini
    http://www.ozguroz.com/modules/news/article.php?storyid=208

quote:

Orjinalden alıntı: reos

phı reklam olayı dehşetmiş

Bu zamana kadar hep ben foruma verdim. Sıra forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 23 Şubat 2008; 18:48:30 >

• Şu detay bilinmeyenlere hiç takılmıyorum artık. takılmanın faydası yok çünkü kesin bir yagıya varamıyorsunuz ancak şöyle şöyle olabilir diyoruz. Bilmemiz gerektiğini kadar azıcık azıcık veriyorlar bize.
    İşin kötü yanı, bu adanın sırrı 6.sezon 24. bölüme kadar çözülmeyecek, o kesin. yoksa kim izler ki ?
    yani daha çoooook yolumuz var, fazla kafayı kırmayın derim.
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.