Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yeniden izleme basladım bile, İzlerken gözden kacırdıgım ve daha dikkatli izlediğimi fark ettim çünkü lostun her bölümünde gelecek bölümle ilgili ipucu mevcut. Bi ara heroes falan izledim bosluktan ama sarmadı klasik bi tv dizisi. Hatta baska bir topic te lost mu heroes mu diye tartışıyolar, girdim güldüm geçtim

LOST varken Heroes diyenlerde var ama

Link ide bu bi bakın ve sizde gülün...

http://forum.donanimhaber.com/m_15761284/mpage_2/key_//tm.htm#15991721

• quote:

Orjinalden alıntı: qultekin

Ben yeniden izleme basladım bile, İzlerken gözden kacırdıgım ve daha dikkatli izlediğimi fark ettim çünkü lostun her bölümünde gelecek bölümle ilgili ipucu mevcut. Bi ara heroes falan izledim bosluktan ama sarmadı klasik bi tv dizisi. Hatta baska bir topic te lost mu heroes mu diye tartışıyolar, girdim güldüm geçtim

LOST varken Heroes diyenlerde var ama

Link ide bu bi bakın ve sizde gülün...

http://forum.donanimhaber.com/m_15761284/mpage_2/key_//tm.htm#15991721

Lost ile hiç bir dizi karşılaştırılamaz bence Prison Break için de çok iyi diyolar konuları farklı zaten herkesin zevki ayrı

• bende lost un gecıkmıs hayranlarındanım. su anda 2. sezonun 17. bolumunu ıslemekteyım. bnıde ekleyın lısteye
  • quote:

Orjinalden alıntı: mercilless

bende lost un gecıkmıs hayranlarındanım. su anda 2. sezonun 17. bolumunu ıslemekteyım. bnıde ekleyın lısteye

sende hoşgeldin aramıza

arkadaşlar böle olmuyo ama wallpaper, avatar, teori v.s bişiler paylaşsak diyorum

• Beni de eklermisin dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:ER_JaNN:.

Beni de eklermisin dostum

ekledim bile, hoşgeldin
  • ben bölümleri bitireli çok oldu... hala spr bi etki bırakmı$ durumda... fan club ı yeni gördüm... beni de ekleyin lutfen....
  • ekle abi klübe hastayım şu psikopat ben e
  • Bi sorunum var yardım edin Şimdi lostu tekrar izlemek istiyorum ben ama media playerda ses gelmiyor başka programlardada ses gelmiyor dvd cd her cd de 3 bölüm var ilk 2 cd de ses yok gerisinde ses var bir türlü yapamadım tavsiye edeciğiniz başka programlar varmı yada sorunu nasıl çözebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: krimo

Bi sorunum var yardım edin Şimdi lostu tekrar izlemek istiyorum ben ama media playerda ses gelmiyor başka programlardada ses gelmiyor dvd cd her cd de 3 bölüm var ilk 2 cd de ses yok gerisinde ses var bir türlü yapamadım tavsiye edeciğiniz başka programlar varmı yada sorunu nasıl çözebilirim.

Yeni gelenler hoşgeldiniz, sefa getirdiniz

BsPlayer'ı dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 21 Temmuz 2007; 17:40:03 >

• Bunları izlememişsinizdir umarım çok komikler yaa

Lost Rhapsody 2: Electric Boogaloo

Lostfart

• quote:

Orjinalden alıntı: smecall

quote:

Bi sorunum var yardım edin Şimdi lostu tekrar izlemek istiyorum ben ama media playerda ses gelmiyor başka programlardada ses gelmiyor dvd cd her cd de 3 bölüm var ilk 2 cd de ses yok gerisinde ses var bir türlü yapamadım tavsiye edeciğiniz başka programlar varmı yada sorunu nasıl çözebilirim.

BsPlayer'ı dene

Hallettim sorunu BsPLayer vardı olmuyodu o da Nero ShowTime sorunu çözdü.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: smecall

quote:

BsPlayer'ı dene

Hallettim sorunu BsPLayer vardı olmuyodu o da Nero ShowTime sorunu çözdü.

ok

• bende burdayım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: blade77

bende burdayım...

wellcome
  • Beni de eklermisin? Lost'un manıyaklarından biri olarak....
  • beni de yazabilirsiniz ;)
  • dad06 ve Dangerous_MJ hoşgeldiniz
  • bende katılmak istiyorum brnide alın
  • Neden olmasin? Ben de katilabilirim. Bu arada Subat'a kadar ne b.k yiycez onu dusunuruz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.