Şimdi Ara

Lost Ark: Brelshaza Zor Moduna Hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nisan güncellemesi yaklaşırken, hiçbir Öğe Seviyesi gereksiniminin gelmemesini sürpriz olarak sağlamak ve yeni ve geri dönen oyuncuların mevcut ilerleme etkinliklerine hazırlanmaları için bazı ipuçları paylaşmak istedik. Brelshaza Zor modu, beraberinde Kadim teçhizatı da getirerek geliyor. Brelshaza Zor modu şunları gerektirir:

1. ve 2. kapılar için Öğe Seviyesi 1540

3. ve 4. kapılar için Öğe Seviyesi 1550

5 ve 6 numaralı kapılar için Öğe Seviyesi 1560

Brelshaza Hard çeşitli yeni zorluklar ve mekanikler getirdiğinden, yeni Öğe Seviyesi gereksinimleri tek fark değildir.

Lost Ark Gold'u arıyorsanız, Google'da Aoeah'ı arayın ve kontrol edin, indirim için FORUM kodunu kullanın!

Kadim Teçhizat Gereksinimleri

Antik teçhizat, Legion Raid Phantom Legion Commander Brelshaza Hard modundan elde edilen malzemelerle üretilebilir. Kadim teçhizat üretilmeden önce aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:

Öğe Seviyesi 1540'a ulaşın.

Başarım 'Phantom Shard Remnants' seviye 1, Phantom Legion Commander Raid'den (aynı anda ve set bonusundan bağımsız olarak) 6 setlik Relic ekipmanı donatılarak kazanılır.

Kademe 3 Üst Kalıntı teçhizatı Kadim seviye teçhizatına aktarılabilir. Yeni parça daha yüksek bir kaliteye sahip olmadığı sürece, teçhizatın kalitesi ve ayarlanmış seviyeleri aktarıldığında korunur.

Kadim seviye teçhizat, 25. seviyeye kadar bilenebilir ve her ek bileme seviyesi 5 Öğe Seviyesi ekler.

Kadim teçhizat, Relic teçhizatıyla aynı set efektlerini ve seçenekleri paylaşır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.