Şimdi Ara

Losi xxl 2 elektirikli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese mrblar forumda yeniyim :) losinin xxl 2 elektrikli modelini alıyorum ve yanında 2s 50c 5000mah reaction 2 adet alıyorum bunlarla başlayın pillerle şarz makinesi olaraktan d100 modeli var iki pil aynı anda şarz etmek için seçimim nasıl sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Losi güzeldir fakat parçası kolay bulunan, yaygın bir araç değildir, onun yerine Savage XL Flux alıp keyfinize bakın derim. Piller ve Şarj aleti güzel fakat Türkiye içinden alınacaksa o paralar verilmez kesinlikle. Facebook gruplarında sıfır getiren kişiler mevcut pil ve şarj eltini onlardan alın yarı yarıya tassaruf edersiniz.
  • Tr hobi var ankarada oraya gidip alacagım milletle uğraşmak istemediğimden gidip sıfır kendim alacağım pilinde şarz makinesinide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba baya güçlü gibi duruyor, şimdi inceledim de.
    Hayırlısı olsun hocam.
  • Sağolasın kardeşim, faceden ekle haberleşiriz şban akdoğan yaz gelir

• Losi iyidir. Kendimde ten scte modelini kullanıyorum. Yedek parçaya pek ihtiyacınız olmaz loside :) olursada yurtdışında her parçası var. 6-7 aydır hiç ihtiyacım olmadı.Arkadaşların dediği gibi pillere okadar para vermeyin. Özelden iletişime geçebilirsiniz 2s 30c civarı 5000lik piller 100tl civarında zippy. Satanlar var aracı olabilirim. Hobi mağazaları çok uçuk fiyat ile satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi version53 -- 5 Haziran 2017; 21:52:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaştım tr hobiyle hepsini istediğim fiyata alıyorum nakitte geri çevirmedi adam beni sağolasın, cok fazla bir şey oynamıyor arasında sıfır sıfırdır her zman, şase koruyuculara bakıyorum da tr de YÖK

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.