Şimdi Ara

★★LOS GALACTURCOS F.C.®©★★ Artık Playstation bölümündeyiz!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.182
Cevap
2
Favori
120.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thecaliph16

h.olsn inş güzel başarılar alırsınız

Eyvallah hocam, teşekkürler.
  • Tamam ben de oyuncu geliştireceğim hemen bir oyuncu yapayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahmazoğlu Tahir -- 15 Ekim 2010; 17:05:48 >
  • Yaz Gökhan Reyis yaaz benide sol orta sahaya lm galiba
  • tahir ne olarak oynuyorsn mesela ona göre yardm ediyim :)

logonuz güzel olmşta bnada antik yunan hani 300 sparta fln gladyatör gibi geldi :)

ama çok güzel olmş :)
  • Lm oynamak istiyorum ben ona göre boyu kilosu ayağı hakkında geniş bir bilgi verirsen sevinirim
    quote:

tahir ne olarak oynuyorsn mesela ona göre yardm ediyim :)

logonuz güzel olmşta bnada antik yunan hani 300 sparta fln gladyatör gibi geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

Lm oynamak istiyorum ben ona göre boyu kilosu ayağı hakkında geniş bir bilgi verirsen sevinirim
    quote:

İşinize karışmak gibi olmasın ama benim tavsiyem:

boy 5,6"
    kilo: 70
    ayak: sol
  • Tamam abi zaten şu fifanın boy ölçüsünden bir şey anlamıyorum iyi oldu
    quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

Lm oynamak istiyorum ben ona göre boyu kilosu ayağı hakkında geniş bir bilgi verirsen sevinirim
    quote:

İşinize karışmak gibi olmasın ama benim tavsiyem:

boy 5,6"
    kilo: 70
    ayak: sol

• şimdi orta saha hem ileri hem geri gittiği için stamina çok önemli her mevkide önemli gerçi :)

onun dışında tabiki Accelertion sprint speed dribbing önemli :)

pass cross ball control de önemli kısaca hepsi önemli hepsini geliştir ama saydıklarım en önemlilerşi

mesela Lm sin sağ ayak olup şut çekebilirsin :) veya sol kanat sol ayak ama uzaktan şut çekicem ve çaprazdan atmayı seviyorsan sağ ayak derim

bn Cb yim boyum 6.0 ama yine kısayımda ara pas fln geçirmiyorm hızlı koşuyorm ama uzun boyda çok hantal :) adamı bi kaçırırsan koşmana gerek yok zaten koşsanda yetişemessşn :D

sen 5.7 5.6 boy iyidir :) kilonuda orta yap ne koşmanı engellesin ne çok sıska ol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Ekim 2010; 17:20:05 >
  • Lm uzun olmasına gerek yok serilik önemli. Tabii bir omuzda yıkılacak kadar zayıf olmaması da gerekir fizik olarak. Ama en önemli özellikleri,

- Hız (sprint speed),
    - Acceleration
    - Stamina (deli gibi ileri geri koşacağın için)
    - Dribling
    - Crossing
    - Curving
    - Passing
    - Ball control

olmalı

Edit: thecaliph aynı şeyleri yazmışız hemen hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 15 Ekim 2010; 17:20:15 >
  • Şimdi işten çıkacağım eve gideyim de geniş geniş adamımı yapayım
    quote:

şimdi orta saha hem ileri hem geri gittiği için stamina çok önemli her mevkide önemli gerçi :)

onun dışında tabiki Accelertion sprint speed dribbing önemli :)

pass cross ball control de önemli kısaca hepsi önemli hepsini geliştir ama saydıklarım en önemlilerşi

mesela Lm sin sağ ayak olup şut çekebilirsin :) veya sol kanat sol ayak ama uzaktan şut çekicem ve çaprazdan atmayı seviyorsan sağ ayak derim
  • Benim adam amma şişmanmış daha yeni farkına vardım Kilosunu azaltınca fark ortaya çıktı , özellikleri arttı.
  • Bu Ylönen niye ortalarda yok diyordum askere gitmiş demek. uzun dönem yapıyor herhalde

Bu arada klüp hayırlı olsun baya bir klüp oldu klüpler arası turnuvanın kapısı aralanıyor desenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu Ylönen niye ortalarda yok diyordum askere gitmiş demek. uzun dönem yapıyor herhalde

Bu arada klüp hayırlı olsun baya bir klüp oldu klüpler arası turnuvanın kapısı aralanıyor desenize

O turnuvayı düzenleyecek, kurallarını belirleyecek, çıkacak kavgaları bastırabilecek babayiğidin gözlerinden öperim
    Şu an bizle beraber kaç takım var

- maxi pro
    - no way out
    - veterans
    - turk raiders

5 takım olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 15 Ekim 2010; 17:58:21 >

• şu an 5 takımız :D ben veteran dayım ama

turnuva düzenlemek zor olmaz çnkü

ödüllü turnuva olmaz bnce ve hile yapanlarda kendi çapında eğlenir onlara ödül olarak gazoz kapağı veririz :)

ama bütün takımlar gerçekten iyi ve kaptanlarıda son derece olgn insanlar diye düşünüyorum :)

bu c.tesi türk raider ile dostluk maçımız var son derece güzel Berk ile konuşun sizin kadro tam olunca sizlede güzel bir maç yapalım fair play lı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu Ylönen niye ortalarda yok diyordum askere gitmiş demek. uzun dönem yapıyor herhalde

O turnuvayı düzenleyecek, kurallarını belirleyecek, çıkacak kavgaları bastırabilecek babayiğidin gözlerinden öperim
    Şu an bizle beraber kaç takım var

- maxi pro
    - no way out
    - veterans
    - turk raiders

5 takım olmuş.

hehe olsun ya kavga gürültü yaparız bişeyler daha fazla yürütemicek kadar birbirine giren klüpler olursa sonlandırırız. Genede ben zannetmiyorum klüplerdeki bi çok kişiyi tanıyorum "arkadan kaydın, top çevirdin" den kavga çıkarmicak kadar aklı başında insanlar

• Tamam siz düzenleyin bizim kadro oturunca yaparız
  • Arkadaşlar virtual pro oyuncumu yaptım kariyer modunda bu oyuncuyu kullanacağım gelişir değil mi oyuncu....
  • evt accomp lere göre oyuncunun mevklisini değiştirirsen yeni career e gerek yok kayıtlı olandan oyna mevkin değişio yani :)

career mode a girince use virtual pro de gerisi gelir :D
  • quote:

Arkadaşlar virtual pro oyuncumu yaptım kariyer modunda bu oyuncuyu kullanacağım gelişir değil mi oyuncu....

Tabikide gelişir. Özellikle kariyer moddaki görev kitapçığına bak ona göre oyna. O kitapçıkta görevler var ve her görevin altında hangi özelliğine + kaç vericeği yazıyor. Mesela Sen kafa toplarında üstün bir oyunucu yaratmak istiyorsan jump ve header özelliğini arttıran görevlerin hangileri olduğunu öğreniyorsun burdan
  • Oyuncu alımı varmı kardes?Varsa gelmek İsterım...

Psn:FiratSenenn

Mevki:Cam,Lam,Ram

Overall:80 (en yakın zamanda 85 e ulaşıcam )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.