Şimdi Ara

Los Angeles Lakers - Denver Nuggets (Batı Konferansı Final Eşleşmesi) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
7.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git

Los Angeles Lakers - Denver Nuggets (Batı Konferansı Final Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 28.5.2009)
Giriş
  • Kobe'de çok iyi oynadı.Aynı şekilde Gasol'da bu ikiliye Odom ve Ariza da destek verince iş bitti
  • 30. final az buz bir şey değil.
    Hadi Denver eve.
    Ama şu son iki sezondur finale çıkmamızın tek sebebi vardır Gasol'un bu takıma katılmasıdır,gerçekten önemli katkı yaptı..
  • Denver cılar nerdesinizz..

Ben olsam denver yönetiminde J.R.Smith i hemen gönderirim... Kendini MJ falan sanıyor herhalde... Koçtanmı talimat alıyor yada kendi kafasına göremi yapıyor bilmiyorum ama o kadar çok şut kullanma hakkını kim veriyor ona bilmiyorum... ya tutarsa mantığıyla oynuyor... bu maç 24 sayı attı belki ama daha fazlasını kaçırdı geçen maç takımı tek başına yaktı...

sonuç olarak denver 4-2 elenir diyenlerdendim çünkü gerçekçi olmak lazım.. phil jackson faktörünü, kobe faktörünü unutmamak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 30 Mayıs 2009; 10:10:43 >
  • Seri başlarken Denver geçer diyen çok oldu. İyiki Houston'da fazla kasmadık. Hemen vay Lakers a bak bu oyunla Denver'a kesin elenirler(4-2, 4-1) diyenler oldu. Yavaş.

Go Lakers Go Kobe !

Edit: Kobe faktörünü küçümseyen çok kişi var. Ama Kobe deki bu azim ve hırs oldukça küçümseyenler boş boş bakmaya devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Full#Throttle -- 30 Mayıs 2009; 10:56:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadocx

quote:

Orjinalden alıntı: the_Legend..

Yahu bu seride bir maçı da canlı izlemek kısmet olmadı. Ama Lakers'ımı can-ı gönülden destekliyorum.
    Bu sene Houston serisinde gereksiz yere zorlandığımızı düşünüyorum. Umarım, Denver'da son maça kalmaz. Ama kalacağa benziyor.. Denver'ın bu sene yükselen performansını göz ardı etmek yanlış olur tabiki.
    Önümüzdeki Steples'taki maçı izleyeceğim inşallah

Bu sene ŞAM-Pİ-YON-UZ!

kobe kendini pek yormadı 5. maçta
    bence 6. maçta büyük bir patlama yaparak seriyi bitiricek gibime geliyor

Bildin vallaha

Billups bu takımın buralara gelmesindeki en önemli etken.Bu seride tam anlamıyla .ıçtı.Ne asist yaptı, ne sayı atabildi.Bir maçta 27 attı onu da Denver kazandı zaten.Billups iyi oynasaydı bu seri Lakers'ın olmazdı.Doğru dürüst bi kritik üçlüğünü bile göremedik Mr.Big Shot'ın.Melo çok yalnız kaldı Denver'da.

• quote:

Orjinalden alıntı: Kobe Bryant

bence houston serisi bi istisnaydı portlanda olduğu gibi bi alerjisi olmalı lakersin. bence 4-2 yada 4-1 lakers

quote:

Orjinalden alıntı: marophat

4-1 Denver

Lakers play-off ların başından beri dordüzgün oynamıyor.Bu gece bir farklılık vardı, ondada artık olsun Rockets'ın pota altı 2 metre ya var ya yok.Bakalım gerçek bir oyun kurucuya, gerçek bir takıma karşı neler yapabilecek Lakers.

Şu istisna olayınıda geçelim arkadaşlar Utah serisinde dahi Lakers'ın iyi oyun oynamadığı apaçıktı, Rockets serisiyle tavan yaptı, hangi istisna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B729B06B -- 30 Mayıs 2009; 11:48:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: KB24

quote:

Orjinalden alıntı: Kobe Bryant

bence houston serisi bi istisnaydı portlanda olduğu gibi bi alerjisi olmalı lakersin. bence 4-2 yada 4-1 lakers

quote:

Orjinalden alıntı: marophat

4-1 Denver

Lakers play-off ların başından beri dordüzgün oynamıyor.Bu gece bir farklılık vardı, ondada artık olsun Rockets'ın pota altı 2 metre ya var ya yok.Bakalım gerçek bir oyun kurucuya, gerçek bir takıma karşı neler yapabilecek Lakers.

Şu istisna olayınıda geçelim arkadaşlar Utah serisinde dahi Lakers'ın iyi oyun oynamadığı apaçıktı, Rockets serisiyle tavan yaptı, hangi istisna?

• Kobe'nin artı-eksi istatistiği 31. Yuh.

Maçı izlemedim ama maç 3. çeyrekte kopmuş gibi görünüyor skorborda bakınca. Kobe-Gasol ikilisi neden 41-42 dakika sahada kaldı ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Barbar

Denver cılar nerdesinizz..

buradayız olm.. ben 7.maç denver demiştim aslında baktığında denver'ın bi 7.maçı staples'ta kazanmasına ihtimal vermiyordum ama carmelo-birdman sevgim beni buna itti. fakat seri 6.maç lakers bitti, tebrikler 4-2'yi bilenlere...
  • bu seriyi fazla takip edemedim ama denver'ın çabasını ve batıda final oynamalarını tebrik etmek lazım.Sezon başında daha önce de söylediğim gbi
    Nba finaline oynayacakları kimsenin aklının ucundan geçmezdi sanırım. tabi a.i gittikden sonra denver'ın final oynaması da iverson'ın karizmasını yerle bir etti diyebiliriz. ne acı ama bu sistemin oyuncusu olmadıgını herkes biliyordu.billups'ın takıma savunma anlayışını getirmesi en kilit nokta oldu.
    Lakers ise yine finale çıkma başarısını gösterdi bakalım bu sene ne kadar isteyecekler kupayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann
    Maçı izlemedim ama maç 3. çeyrekte kopmuş gibi görünüyor skorborda bakınca. Kobe-Gasol ikilisi neden 41-42 dakika sahada kaldı ki?

Batı final maçı olduğunu unutuyorsun galiba? >.<
  • 4. maçta tip tip hareket yapan j.r smith sustu kaldı dün hemen kalkıyor bi tarafları. bu jackson shannon brown'ı inşallah finale saklamıştır adamı sadece son çeyrekte kullanarak harcıyor valla. lakers benchten finalde biraz yardım görürse kim gelirse gelsin şampiyonluğun en büyük favorisidir. 30. final de oha be kardeşim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

4-3 Lakers
    Herkes Denver'ı övmüşte övmüş Dallas'ı madara ettiği için ama Lakers bu boru değil. Melo'yu durdurabilecek bir Ariza var. Billups'ı yavaşlatması muhtemel bir Fisher var savunma cephesinde... Kaldı ki Denver her zaman süper savunma yapabilen bir takım değil. Lakers'ın o küçük patlamaları maçın kaderinde rol oynar. 2 takımda rüzgarı sırtına aldımı kopan takımlar bu yüzden saha avantajıda çok önemli. Bynum'dan gene çok büyük katkılar beklemiyorum ancak Kobe bu defa Houston serisindeki kadar yıpratıcı savunulmayacak buda Kobe faktörünü biraz daha sivriltecek. Pota altında Odom yeterince sert ancak Gasol'ün performansıda çok kilit konumda. Hücum yetenekleri olarak pota altında Lakers daha başarılı ama savunma olarak Lakers'ın pota altı biraz ince ve yumuşak kalıyor. K-Mart, Andersen, Nene bu 3 oyuncuda çok sert olabilen kalın, güçlü, agresif isimler ancak fundementalleri ne Odom ne de Gasol kadar değil.

Tüh tutturamadık o kadar çok övmüştünüz ki Denver'ı 4-2 diyemedim Ama tespitlerim doğru çıktı sanırım

• Kobe vitesi şahane yükseltiyor ya da düşürüyor
    Büyük oyuncu diye boşuna demiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.