Şimdi Ara

Los Angeles Lakers - Denver Nuggets (Batı Konferansı Final Eşleşmesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
7.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Los Angeles Lakers - Denver Nuggets (Batı Konferansı Final Eşleşmesi)

(En Son Oy Tarihi: 28.5.2009)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobe Bryant -- 18 Mayıs 2009; 0:43:59 >

• Saha avantajı Denver'da olsaydı 4-1 veya 4-2 denver alır diyecektim ama şu durumda 4-2 veya 4-3 denver alır diyorum. Bu sene desteğim denver'dan yana
  • bence houston serisi bi istisnaydı portlanda olduğu gibi bi alerjisi olmalı lakersin. bence 4-2 yada 4-1 lakers
  • 4-3 denver. billups takıma antibiyotik gibi geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nash-Damla

4-3 denver. billups takıma antibiyotik gibi geldi.

Aynen ya o adama saygım sonsuz..
  • Denver eler.
  • 4-2 Lakers
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kobe Bryant

bence houston serisi bi istisnaydı portlanda olduğu gibi bi alerjisi olmalı lakersin. bence 4-2 yada 4-1 lakers

Bunu yazmak için girmiştim.
    4-2 diyorum bende.
  • 4-1 Denver

Lakers play-off ların başından beri dordüzgün oynamıyor.Bu gece bir farklılık vardı, ondada artık olsun Rockets'ın pota altı 2 metre ya var ya yok.Bakalım gerçek bir oyun kurucuya, gerçek bir takıma karşı neler yapabilecek Lakers.

Şu istisna olayınıda geçelim arkadaşlar Utah serisinde dahi Lakers'ın iyi oyun oynamadığı apaçıktı, Rockets serisiyle tavan yaptı, hangi istisna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marophat -- 18 Mayıs 2009; 0:56:26 >
  • 4-2 lakers
    houston serisindeki hataları bi daha yapmaz lakers
  • herşey bnce bynuma bağlı..bynum un moraline,özgüvenine ve istemesine bağlı..ne kobeye ne billupsa,ne carmeloya,nede gasole bağlı bu seri,çnkü onlar işlerini zaten yapıcaktr..ama farkı yaratıcak adam bynum olucak bu seride ki ben bynum un batı finalini kaldırcak kadar olgun bi oyncu oldğuna inanmadğm,bird man,kenyon ve nene gbi sert ve agresif oyuncuların bynumu sindirceğini düşündüğüm için 4-3 denver diyorum..ama bynum ii bi seri çıkartırsa 4-2 lakers alır..ama bunu hiç istemem gerçektn bi houston ve t-mac hayranı olarak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: marophat

4-1 Denver

Lakers play-off ların başından beri dordüzgün oynamıyor.Bu gece bir farklılık vardı, ondada artık olsun Rockets'ın pota altı 2 metre ya var ya yok.Bakalım gerçek bir oyun kurucuya, gerçek bir takıma karşı neler yapabilecek Lakers.

Şu istisna olayınıda geçelim arkadaşlar Utah serisinde dahi Lakers'ın iyi oyun oynamadığı apaçıktı, Rockets serisiyle tavan yaptı, hangi istisna?

Aynen katılıyorum ama ben 4-2 Denver diyorum.
  • 2 maç lakers'a çok bile

4-2 Denver
  • 4-2 ya da 4-3 Denver geçer. Daha taze oldukları gibi George Karl LAL için tedbirlerini hazırlamıştır. Oyum 4-2 ile Denver'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 18 Mayıs 2009; 15:19:42 >
  • Herkes Lakers'ı hafife almış gibi sanki. Lakers onlara ters gelen bir takım.

billups(+), fisher(-)
    d.jones(-), kobe(+)
    melo15(+), ariza(-)
    k.martin(-), gasol(+)
    nene(+), bynum(-)

denver bench(?), lakers bench(?) iki takımda kilit isimler var.

g.karl(-), p.jackson(+)

Bence 4-2 Lakers eler.
  • 4-2 Denver
  • lakers işi ciddiye alacaktır bu saatten sonra. saha avantajı da var 4-2 lakers.
  • taraftarların antremanı basması lakerslıları havaya sokmuştur diye düsünüyorum. Lakers bırakmaz bu noktadan sonra.
    4-3 Lakers
  • Lakers'ı hafife almadım aslında Denver 4-2 ile geçer derken. Ama Billups'ın etkisi ve Denver'ın inanılmaz bir dengeye sahip uzun ve kısa rotasyonunun Lakers karşısında başarıya daha yakın olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Gasol bu sefer pota altı neredeyse boş bir takıma karşı oynamayacak. Karşısında Nene, Kuş Adam, K. Martin gibi iyi savunmacılar olacak. Ayrıca G. Karl Kobe'yi Billups ile savunursa Kobe'nin oyunu büyük bir sekteye uğrayabilir. Billups, Kobe kadar olmasa da fiziği çok çok kuvvetli bir oyuncu ve savunmayı da çok iyi biliyor sonuçta.

Carmelo ise Mavs serisindeki azimli savunmasını ve istikrarlı hücumunu sürdürürse seri Lakres için olduğundan daha da zor bir hale gelebilir.

Bunlar Nuggets'ın avantajları. Lakers'ın avantajları ise Gasol'un pas yeteneği ve Kobe'nin patlama özelliği. Bu kadar kısa yazmış olabilirim ama en az 2 maç kazandıracak seviyedeki özellikler bunlar.

Son olarak; umarım her maç son topa kalır bir de. Bir tarafta Billups+Melo, diğer tarafta Kobe.

• 4-3 Denver

lakers kolay kolay bırakmaz tabiiki ama billups+melo+jr+nene iyi oynarsa lakers'ın işi zor.

Lakers başarılara doymuş bir takım Denver'ın Lakers'ı elemesini Lakers taraftarları dışında herkes istiyordur heralde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.