Şimdi Ara

Lord of The Rings STORE ve DAHASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
50
Favori
25.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabiki bu arada nereden getirtiyorsun bunları pek uğraşan yok bunlarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Tabiki bu arada nereden getirtiyorsun bunları pek uğraşan yok bunlarla

Hong Kong'tan. Sırf bu alanda üretim yapan bir firma. O yüzden ürünlerde bu kadar iddaalıyım. Daha iyisini görmedim çünkü. :)
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    O kadar iyi bilemem tabi ama bendeki gayet iyi ve sağlam tabi o arkadaşım nasıl becermiş kırmayı onda çözebilmiş değilim tebrik ederim herkesin yapacağı iş değil
  • quote:

O kadar iyi bilemem tabi ama bendeki gayet iyi ve sağlam tabi o arkadaşım nasıl becermiş kırmayı onda çözebilmiş değilim tebrik ederim herkesin yapacağı iş değil

Tungsten'i kırabilecek baba yiğit varsa kırsın. Senin aldığın muhtemelen titanyum-çelik alaşımıdır. İnceyse kırılmıştır, benim sattığım yüzük öyle ince falan değil. Ayrıca 3500 derecede eriyen bir metali kırabilecek varsa 10 tane yüzük hediye.
    Ben tungsten diye biliyorum internetten almıştı kaç sene önceki olay lisedeydi arkadaş o zaman millet ver bakalım biraz diye garip birşey yüzüğün ortasında küçük bir yer kırılanda yani bende düşününce garipsiyorum hala
  • quote:

Ben tungsten diye biliyorum internetten almıştı kaç sene önceki olay lisedeydi arkadaş o zaman millet ver bakalım biraz diye garip birşey yüzüğün ortasında küçük bir yer kırılanda yani bende düşününce garipsiyorum hala

Titanyum çelik olanların bazılarına da tungsten yazıyorlar millet kaliteli sansın diye. Çünkü anlayabileceğin bi kıstas yok anca profesyonel bir yerde inceletirsen anlaşılır. Saf tungsten yüzükler en pahalı ve en kaliteli olanı perakende olarak. O yüzden tungsten diyolar millet beğensin diye fakat öyle değil işte. Bide acayip yüksek kar koyuyorlar pahalı diye kaliteli zannediyorsun. :)

O kadar detaylı bilemem tabi kaç sene önceki olay ama dediklerin mantıklı bizim millet böyle işte naparsın
  • Heeh hee, GÜÇ BENDE ARTIK! (biliyorum he-man klişesi oldu)

Siparişlerim elimde.Şaka bir yana Daywalker a teşekkürler.Yüzükler kaliteli görünüyor.Bir anlayanın metali test etmesi için bir parça çentmesi lazım(kıymetlimisss nayır!)
    Tek sorun bir hatuna verirken çıkıyor.Sipariş verirken numaralar 7 den başlıyor.Daha küçük numaralar olsaydı keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: painofsalvation

Heeh hee, GÜÇ BENDE ARTIK! (biliyorum he-man klişesi oldu)

Siparişlerim elimde.Şaka bir yana Daywalker a teşekkürler.Yüzükler kaliteli görünüyor.Bir anlayanın metali test etmesi için bir parça çentmesi lazım(kıymetlimisss nayır!)
    Tek sorun bir hatuna verirken çıkıyor.Sipariş verirken numaralar 7 den başlıyor.Daha küçük numaralar olsaydı keşke.

Teşekkürler. :)
  • yardımsever ve hoş sohbet bir arkadaş. siparişimizi verdik, sabırsızlıkla bekliyoruz. :)
  • yüzük almayı planlıyorum burdan. tungsten forever
  • Dolar 2 lira civarındayken verdiğim fiyatlara ufak zam yaptım arkadaşlar, ilanı güncelledim. Fakat bayram sonuna kadar eski fiyatlar geçerlidir, dolar düşerse tekrar düşürürüm amacım makul karla karşılıklı güzel ticaret yapmak.
    Ürünleri sadece internet üzerinden mi satıyorsun yoksa elden alabileceğimiz bir adres de varmı?
  • quote:

Ürünleri sadece internet üzerinden mi satıyorsun yoksa elden alabileceğimiz bir adres de varmı?

Elden de ortak bir yerdr bulusup verebilirim sikinti olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ürünlere detaylı bakıp görebilirmiyim diye sormuştum :)
  • quote:

Ürünlere detaylı bakıp görebilirmiyim diye sormuştum :)

Siparis uzerine getiriyorum urunleri stok tutmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım
  • Mesajım bulunsun, bir ara alacağım 3-5.
  • Güncel.
  • Şu kuyumcuya gitmeye hep üşeniyorum yada unutuyorum
    şimdi bence olan yüzük 6. resimdeki almak istediğim ise aynı modelin siyah olanı ama sanırım siyah olan onun gibi dar değil değilmi? birde bazı ürünlerin daha büyük resimleri varmı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.