Şimdi Ara

lor peyniri , casein mi whey mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
11.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: depresif_adam

dikkat edersen amacının bu olmadıgnı görürsün.
    Kaldı ki ister antreman öncesi ister antreman sonrası kullansın.
    Lor peyniri bir sporcu icin olmazsa olmazıdır ve kombine bir üründür.

Antremandan sonra "dur su lor peynirimi cıkartayım" diyen birini tanımadım görmedim duymadım..
    Yada antremandan önce " lorumu yedim simdi antremana"gecebilirim diyen.

Lor peyniri sabah kahvaltısını da kombine edilir.
    Makarnanın yanına kombine edilir.
    Ben tavugun yanına kombine ediyorum mesela.
    Aksam cok acıktım mı kaçamak icin yogurtla kombine ederim vs.
    Yada sade olaarak yerim.

Konun baslıgını da görmüyorsunuz.Ne kadar sıg,amacsız,kör dövüşüne sahne olacak bir konu.

Amac bilgi mi ?
    Degil bence dostum

hocam.. lor peynirini bende acıktığım zamanlarda yoğurtla kombine ediyorum... bi ben varım diyordum gecenin vaktinde böyle yiyen...

• Amma tartışılıyor bu konu yahu, ha whey ha casein. protein ihtiyacını karşılıyor mu karşılıyor. gerisini boşverin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Amma tartışılıyor bu konu yahu, ha whey ha casein. protein ihtiyacını karşılıyor mu karşılıyor. gerisini boşverin.

Katılıyorum.
  • quote:

Amma tartışılıyor bu konu yahu, ha whey ha casein. protein ihtiyacını karşılıyor mu karşılıyor. gerisini boşverin.

zamanında dedik ama dinletemedik.

@MetronoM
    maydanoz+marul da koy icine :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

zamanında dedik ama dinletemedik.

@MetronoM
    maydanoz+marul da koy icine :)

kesinlikle hocam.. başka gitmez zaten
  • quote:

Konu eski, benim açımdan netlik kazandı ama sen bari yapma Amroth. antrenman sonrası casein kullananınız var mı ? Çok yanlış bir seçim olur değil mi? Anabolik pencere denen süreci israf edersiniz. Veya yatmadan önce whey protein almak...
    Sonuç olarak benim açımdan proteinin miktarıyla iş kapanmıyor, kaynağı da en az miktarı kadar önemli.
  • ben fazla miktarda tüketiyorum spordan sonra faydasını görüyorum ancak sanki biraz kilo yapıyor gibime geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Konu eski, benim açımdan netlik kazandı ama sen bari yapma Amroth. antrenman sonrası casein kullananınız var mı ? Çok yanlış bir seçim olur değil mi? Anabolik pencere denen süreci israf edersiniz. Veya yatmadan önce whey protein almak...
    Sonuç olarak benim açımdan proteinin miktarıyla iş kapanmıyor, kaynağı da en az miktarı kadar önemli.

Yatarken whey almakla casein almak arasında fark yok. Hatta whey almak daha iyidir. Caseine göre daha kaliteli.

• Lentus kullanıcısına yanıt
    az daha bekleseydiniz 2 yıl olacaktı... :P
  • quote:

az daha bekleseydiniz 2 yıl olacaktı... :P

my bad sorry
  • quote:

quote:

Bu anabolik pencere dediğiniz olay kaç saat sürüyor?

• burakyilmaz B kullanıcısına yanıt
    O da artık pek önemsediğim bir durum. Eskisi gibi hemen protein tozuna sarılmıyorum. Bu meseleyle ilgili tek önerim kreatin kullanacaksanız antrenman sonrasi asidik olmayan bir basit karbonhidrat ile beraber alınması en iyi zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya bak be kaç kere hortlamış
  • eee sonuç yok hala:) 250 gr loru suyla blanderlayıp şeyk yapsak antıramandan hemen sonra kullansak whey proteinin yeri tutarmı tutmazmı hocam? protein tozundan kurtulmaya çalışıyorumda. konu öyle hortlatılmaz böyle hortlatılır :) walkıng death

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipamukcu -- 26 Mart 2015; 14:32:10 >
  • Bana en mantıklı gelen cevap bu arkadaşın dediği..spordan sonra peynir altı suyu ile yapılan,akşam yatarken sütten yapılan...

https://www.youtube.com/watch?v=gaZ5cL1hGp8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_E_L_i_ -- 8 Kasım 2015; 3:01:14 >
  • süt %80 casein %20 whey
    süt peynire dönüştürülürken tüm whey proteini peynir altı suyunda kalıyor casein ise peynirde kalıyor
    normal peynir caseindir bu yüzden ancak lor peyniri peynir altı suyundan yapıldığı için whey proteindir tıpkı tozlar gibi
    EĞER BAZILARININ SAÇMALADIĞI GİBİ LOR PEYNİRİ CASEİNSE /WHEY PROTEİN) TOZLARIDA CASEİNDİR :) :)
    sonuçda ikiside aynı şeyden yapılıyor
  • Ricotta cheese (italyan lor peyniri) whey
    Cottage cheese (çökelek yada süzme peynir diye geçiyor) caseindir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.