Şimdi Ara

longines , nasıl okunur ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
11.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • maşallah longines patek philippe olmuş da haberimiz yokmuş
  • "lonjin" diye okunuyor...
  • lonjin diye okunur. rus uretimi saatler hakkinda bilgi edinmek istiyorum arkadaslar
  • lıncayns olabilir mi ki
  • Langinıs ?
  • Orta segment ürünleri olarak tabri edebileceğimiz marka ve modellere sahip bir firmadır.
    Gerek mekanizma gerekse işçilik anlamında çok güzel modellere sahiptir,ancak biraz tuzludur.Yani her kaliteli markanın her modeli kaliteli diye bir kaide yok.

Ülkemizde ,işçilik ve mekanizma kalitesine göre A kalite,B kalite vb... pekçok replikaları mevcut.

Bence; Hublot ya da Zenit çok özel markalardır.
  • otogarlarda ozellikle askere gidiş donemlerinde piyasaya cıkan 5ytl nobetci saatini tek geçerim :) usenmeyen resmini koysun :D
  • Ulysse Nardın

su ana kadar gorduğum en pahalı saat..

hatta ispatı da var

abimin patronu bi müsteriye bu markadan bi saat armağan ediyo abim de merak edip araştırıyo neymiş bu diye en sonunda türkiye distribitörünü arayıp soruyor

diyalog:

abim: merhaba Ulysse Nardın cengiz han modeli saatinizi begendim de fiyatı nedir acaba
    yetkili: beyfendi begenmiş olduğun saatin fiyatı 650bin lira parayı eğer hesaba aktarırsanız 6 ay içinde saati teslim ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Orta segment ürünleri olarak tabri edebileceğimiz marka ve modellere sahip bir firmadır.
    Gerek mekanizma gerekse işçilik anlamında çok güzel modellere sahiptir,ancak biraz tuzludur.Yani her kaliteli markanın her modeli kaliteli diye bir kaide yok.

Ülkemizde ,işçilik ve mekanizma kalitesine göre A kalite,B kalite vb... pekçok replikaları mevcut.

Bence; Hublot ya da Zenit çok özel markalardır.

Hublot gerçekten çok özel bir marka şahsen 18. yaşgünümde isviçreden hediye olarak geldi bana ve hakikaten kendini belli ediyor saat. Gerek müşteri memnuniyeti gerek kalite olarak çok çok özel bir saat..

• quote:

Orijinalden alıntı: tuintu

quote:

Orijinalden alıntı: QuestionMark

rolex 4000 dolardan başlıyor ona ne demeli

http://www.chrono24.com/tr/search/index.htm?showid=1512360&showpage=2&dosearch=1&searchexplain=1&SEARCH_ADTYPE_ID=U&SEARCH_BRAND_ID=194&SEARCH_PCURR=EUR&SEARCH_PMIN=100000&SORTORDER=1&numresults=47

bak bakalım kaç tane Rolex ediyormuş ?

• O kadar verebiliyosan TAG Heuer al
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.