Şimdi Ara

Lolü sürekli silip yüklemek zorunda kalıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lolclienti açıyorum ve ekranda league of legends yazısı gözüktükten sonra kayboluyor oyun açılmıyor.geçen gün oyunu silip tekrar yükledim bu sefer geldi tam sorun düzeldi diyordum(1-2 gün oynadım lolü) sabah bilgisayarı açınca yine aynı sorun. internetteki tüm çözüm yollarını denedim hiçbiri olmuyor maalesef.

not:durum ilk defa başıma gelmiyor.

edit:aklımı oynatıcam tam bu konuyu başlatınca tekrar tıklayayım dedim bu sefer açıldı ama saatlerdir deniyorum açılmıyordu.bu sorunu kalıcı olarak nasıl çözebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 16 Temmuz 2017; 19:42:40 >

• Görev yöneticisinde işlemlerden lolün ismini gördüklerini kapat.
    Benimde başıma gelmişti 10 20 tane işlem vardı hepsini kapattım çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Görev yöneticisinde işlemlerden lolün ismini gördüklerini kapat.
    Benimde başıma gelmişti 10 20 tane işlem vardı hepsini kapattım çözüldü.

sıkıntı orda zaten işlemlerde lol yok.
  • Benzer bir sorun benim başıma da geldi. Bende de lol yazıyor ama oyun açılmıyordu

Şöyle çözdüm;

Masaüstündeki kısayola sağ tıkla dosya konumunu aç de orda bulunan lol client ve launcher olan dosyaları sırayla yönetici olarak çalıştır. Birinin açması lazım. bende açıldı tabi o zamanlar yeni istemci yoktu olmayabilir olmazsa pc format atman gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    onlar zaten yeni istemciye yönlendiriyor. sıkıntı yeni istemci açılmıyor

• Güvenlik duvarından yetki ver ve diğer antivrüs malware tarayıcılarını kapatıp dene.

client yüklenip 1-2 gün sonra başına tekrar geliyorsa sistem dosyaları ve yetkilendirmede sorunun.
  • çözüme hala ulaşabilmiş değilim.güvenlik duvarından leagueclient,lol.launcher,lol.launcher.admin hepsine yetki verdim zaten bilgisayarımda antivirüs programı yüklü değil ve defender devredışı.

edit:yetki verdikten sonraki problem league of legends yazısı ekranda öylece kalıyor hiçbir şey olmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 17 Temmuz 2017; 14:33:50 >
  • Bende de de benzer bir sıkıntı vardı her bilgisayarı yeniden bağlattığımda sil yüklememe rağmen aynı şey oluyor ve discord , firefox gibi programlarda etkileniyordu virüs müdür nedir bilmem ama sorun galiba windowsda ben format attım mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

çözüme hala ulaşabilmiş değilim.güvenlik duvarından leagueclient,lol.launcher,lol.launcher.admin hepsine yetki verdim zaten bilgisayarımda antivirüs programı yüklü değil ve defender devredışı.

edit:yetki verdikten sonraki problem league of legends yazısı ekranda öylece kalıyor hiçbir şey olmadan.

Malwarebytes programını kendi sitesinden indirin 14 günlük deneme premium veriyor. Komple threat scan yapıp deneyin bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 17 Temmuz 2017; 19:01:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözemiyorsun hocam. 2 aydır aynı sorun bende de var. Ticket attım adamlar bile çözemedi 4 kere oyunu 0 dan yeniden kurdum adamlar yüzünden :D Ben şöyle açıyorum oyunu. Oyunun dosyalarından Rads falan girip Lol_Patcher dosyasını siliyorum sonra direk lol'ün içinde lol_admin tarzı bir şeyi açıyorum o tekrar patch atıyor client açılıyor sonra client açıldıktan sonra oyna dersen girmiyor oyuna onuda onar yapıyorum ve öyle giriyorum. 2 Aydır bu şekilde oynamaktayım oyunu. Bugün aynı şekilde girmeyi denedim . 2 Aydır girdiğim yöntem bugün işe yaramadı şuan sadece ekrana bakıyorum boş boş :/

Edit: Format da denedim bu arada oda çözüm olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrions -- 25 Temmuz 2017; 18:42:15 >
  • LoL'ü açan exe dosyasını winrar ile arşivleyip, her açtığında onu oyunun kurulu olduğu yere çıkararak çalıştırmayı dene.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.