Şimdi Ara

Lollipop sürümü yükselişini sürdürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ounomaus

üreticiler bu yazılım konusunda niye bu kadar tembel davranıyor anlamış değilim madem bu cihazı satıyorsun satıldığı süre boyunca bu cihaza destek vermek zorundasın insanlar mağazalardan satın aldığı zaman firmalar mutlu oluyor ama konu satış sonrası hizmet olduğunda gerisi gelmiyor
    not:lütfen apple ı övmeyin adamalar güncelleme yerine zorlama veriyor güncellemesen bir çok servis ve uygulama kurulamıyor ör: iphone 4 yıllardır satılıyor ama illa ios 7 vs oldu ios 6 ile cihaz gayet iyi akıcıydı ios 7 ile öldü üstüne toprak atan olmadı

Yazılımı üretenin telefonunu alacaksın; nexus, BlackBerry iphone veya lumia... diğerleri ek iş yaptıkları için çok da sallamıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

%0.4

Moto G 5.1
  • 3 yillik Nexus 10 um resmi Android 5.1 gecen ay aldi .

• blackberry hali ortada çok mantıklı değil ve ürünleri bana cazip gelmiyor iphone ise donanım fakiri ve üstelik çok pahallı lumialar olabilir 1520 ler 1000 tl bulunabiliyor rahatlıkla
  • Uçan Gergedan kullanıcısına yanıt
    G2 için 5.0 güncellemesi çıktı Avrupada. Türkiyeye gelmedi sadece. Türkiye cihazı olanlar KDZ atarak geçebiliyor şu an.
  • apple cihazlarına çıkan her güncelleme aynı etkileri vermiyor bir çoğumuz biliyoruz ki kimi güncellemeler gerçekten performans etkileri var bazıları ise cihaz öldürüyor (dikkatli araştırırsanız görürsünüz haberlerde bile geçer bu konu)
    ayrıca bu kadar çok güncelleme çıkmasının nedeni kullanıcılardan gelen şikayetlerdir performans sorunlarına yönelik çıkarılıyor ama yinede sorunlar açıklar vs var
    samsung zaten vukuat şirket yani tam örnek iyi donanım vs gayet iyi yapıyorlar ama üstüne koydukları yazılım herşeyi mahvediyor bilginiz olsun note 4 64 bit telefon ama yazılımdan kaynaklı android 5.0 alsa bile 32 modunda çalışıyor
    iphone biz sizin için en iyisini yaptık vs yalanları ve üstelik aşırı pahallı ürünler satması (tabi yamulma vs olması 6 jenerasyon aynı sorun devam ediyor şarj plus modeli daha iyi ama onunda ayrı sıkıntıları var 8 mp kamera neden arttılamıyor iyi araştırın bu telefona neden 13 mp kamera takılamadığını öğrenirsiz)

• Gingerbread efsane be
  • Jellybean ve kitkat surumlerini toplam kullanımı yine %50 nin alti dusmez 2015yili icerinde.

Android5 in bir handikapi var,oda 5.0la cikan cihazlarin cok buyuk orandaki kismi aten 5.1ide alir.Sanki android 5.0 arasurum gibi kalacak.5.0 kanaatimce hicbir zaman %40lari goremez.

Oran bazinda konusuyorum jelly bean ve kitkat daha yuksek paylari kapabilen surumler oldu.

• Bu Galaxy S4 nezaman Android 5.0 güncellemesi alacak? 2 Senede unuttu tepe modelini Samsung.

• benim 4s'e en son yazılım geldi. Android'in saçmalığı güncel yazılım alamama.

• %0.4'lük kısımda bende varım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekoc

benim 4s'e en son yazılım geldi. Android'in saçmalığı güncel yazılım alamama.

4s eskisi kadar stabil kalmadı ki.

Güya donanım yetmiyor diyorlar.

Bariz 6 sattırabilmek için sorunlu güncelleme veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

%0.4

froyo mu loli mi??
    froyo da 0.4% karışıklık olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Bu dediklerini 5s hakkında desen hadi onu geçtim iphone 5 için desen neyse(ki öyle birşey söz konusu bile değil) .. sen onuda geçtin 4s için diyorsun e bırakta o kadar olsun... 4s var arkadaşımda bugun kurduk 8.3 ve hala kaç senelik telefon gayet iyi durumda. sözde ondan daha iyi olan ve 1 sene sonra çıkan note 2 den hatta sözde 1.5 sene sonra çıkan s4 den hız olarak daha iyi durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycihan -- 10 Nisan 2015; 1:01:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baycihan

quote:

quote:

Bu dediklerini 5s hakkında desen hadi onu geçtim iphone 5 için desen neyse hadi onuda geçtim... 4s için diyorsun e bırakta o kadar olsun... 4s var arkadaşımda bugun kurduk 8.3 ve hala kaç senelik telefon gayet iyi durumda. sözde ondan daha iyi olan ve 1 sene sonra çıkan note 2 den hatta sözde 1.5- 2 sene sonra çıkan s4 den hız olarak daha iyi durumda.

Donanıma özel yazılımdan kaynaklı o.

Oyun konsollarıyla aynı mantık.

Ama performansı düştü mü düştü.

Apple yeni cihaz sattırabilmek için bunu yapıyor ama fanlar sağolsun bu durumu hiç hissettirmiyor.

Apple'ı denedim ama çok kapalı bir sistem. Beni sıktı bunalttı. Alışamadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baycihan

quote:

quote:

Bu dediklerini 5s hakkında desen hadi onu geçtim iphone 5 için desen neyse hadi onuda geçtim... 4s için diyorsun e bırakta o kadar olsun... 4s var arkadaşımda bugun kurduk 8.3 ve hala kaç senelik telefon gayet iyi durumda. sözde ondan daha iyi olan ve 1 sene sonra çıkan note 2 den hatta sözde 1.5- 2 sene sonra çıkan s4 den hız olarak daha iyi durumda.

Donanıma özel yazılımdan kaynaklı o.

Oyun konsollarıyla aynı mantık.

Ama performansı düştü mü düştü.

Apple yeni cihaz sattırabilmek için bunu yapıyor ama fanlar sağolsun bu durumu hiç hissettirmiyor.

Apple'ı denedim ama çok kapalı bir sistem. Beni sıktı bunalttı. Alışamadım.

Neyden dolayı olduğu umrumda bile değil ben mühendis değilim arge dede çalışmıyorum yazılımcıda değilim yani neyden dolayı olduğunu merak dahi etmiyorum(android i yazanlar merak etsin..) neticeye bakaraktan görüş bildirdim. bende 2011 telefonu 4s bırakda düşşün, 512mb ram li telefon demek istedim ve 1 sene sonra çıkan note 2 örneğini verdim o zaman android komple yeni tel sattırmak için güncelleme veriyor(onuda veremiyor desek daha iyi olur).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycihan -- 10 Nisan 2015; 3:30:33 >

• quote:

blackberry hali ortada çok mantıklı değil ve ürünleri bana cazip gelmiyor iphone ise donanım fakiri ve üstelik çok pahallı lumialar olabilir 1520 ler 1000 tl bulunabiliyor rahatlıkla

1100TL ye BlackBerry z30 dan daha iyi bir cihaz yok...

• ya sonuçta kullanıdığın cihaz stabil vs ama wp aynı blackberry z30 qualcom snapdragon 600 lumia 1520 ise snapdragon 800 cihaz daha güncel ve tabi 720p 1080p kameralar yine 8 diğeri 20 mp baya fark var ama tasarım olarak çok güzel cihaz ve daha önemli bir konu ise çok uzun süre olmasada ios kullandım baya uzun süredir android kullanıcısıyım ama blackberry hiç kullanmadım ama bir seçenek olması yinede güzel
  • quote:

ya sonuçta kullanıdığın cihaz stabil vs ama wp aynı blackberry z30 qualcom snapdragon 600 lumia 1520 ise snapdragon 800 cihaz daha güncel ve tabi 720p 1080p kameralar yine 8 diğeri 20 mp baya fark var ama tasarım olarak çok güzel cihaz ve daha önemli bir konu ise çok uzun süre olmasada ios kullandım baya uzun süredir android kullanıcısıyım ama blackberry hiç kullanmadım ama bir seçenek olması yinede güzel

Donanıma değil işletim sisteminin kullandığı kaynağa bakacaksın hocam, vista yüklü bilgisayar ile 7 yüklü aynı hızda mı çalışıyor? Kamera konusunda haklısın z30 o konuda oldukça geride... fakat stabilite, pil, kalite, güncelleme ve kullanışlılık konusunda oldukça iyi. BlackBerry Os komple bir sşstem, profesyonel ve kullanışlo. Bunu aldığımdan beri ötekiler bana atari gibi geliyor. Hatta forumda bir arkadaş vardı iphone dahil en fazla 1 hafta bir telefon kullanan z30 aldı 1 aydır bırakamıyorum diyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 307kd -- 11 Nisan 2015; 13:02:56 >

• Android 5.0 Lollipop İncelemesi arayanların imdadına yetişeyim buyrunhttp://teknolojituru.com/android-5-0-lollipop-inceleme/

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.