Şimdi Ara

lollipop pil durumunuz nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lollipop güncellemesinden sonra pil durumunda son derece anormallik var, sizin durumlarınız nasıl ? Resimlerle beraber buraya yazarsanız bir karşılaştırma yapabiliriz.. Bende arka planda çalışan radyo uygulaması gözüküyor ve ben bu durumu çözemedim, bilen varsa yardım edebilir mi lütfen ?
     lollipop pil durumunuz nasıl ? lollipop pil durumunuz nasıl ?

• Yok mu yardım edecek kimse ?
  • justasecond J kullanıcısına yanıt
    Kurulum yaparken temiz bir kurulum yapmışsınızdır umaarım. Yapamdıysanız telefonunuzu pc den yedekelyip bir hard format atmanız telefonu kendine getirecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

Kurulum yaparken temiz bir kurulum yapmışsınızdır umaarım. Yapamdıysanız telefonunuzu pc den yedekelyip bir hard format atmanız telefonu kendine getirecektir.

Telefona hard format attım öyle kurulum yaptım, kalıntı olduğunu düşünmüyorum acaba tekrardan mı yapsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telefona hard format attım öyle kurulum yaptım, kalıntı olduğunu düşünmüyorum acaba tekrardan mı yapsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Bazen sıkıntı çıkabiliyor çok nadirde olsa. Fix güncellemesi geldi mi telefonunuza?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Bazen sıkıntı çıkabiliyor çok nadirde olsa. Fix güncellemesi geldi mi telefonunuza?

Hayır gelmedi öyle bir güncelleme mi var ki ?

• justasecond J kullanıcısına yanıt
    Mobil Radyo dediği şey telefonun çağrı/sms alıp gönderebilmesi için açık tutması gereken şebeke sinyalidir. Onu kapatmak için cihazı uçak moduna almanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

Mobil Radyo dediği şey telefonun çağrı/sms alıp gönderebilmesi için açık tutması gereken şebeke sinyalidir. Onu kapatmak için cihazı uçak moduna almanız gerekir.

Peki bunun bu kadar çok şarj harcaması normal mi ? Sizde durum nasıl acaba ?
  • telefona hard format at düzelir muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: togebi33

telefona hard format at düzelir muhtemelen

o kadar şey yükledim şimdi tekrar mı uğraşıcam off
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.